Amelia - en to hr translation catalogue (3505 entries)

en: "Book now" Button Type
hr: Vrsta gumba &quot;Rezerviraj sada&quot;

en: "Go back" Button Type
hr: Vrsta gumba &quot;Natrag&quot;

en: "I'm not a robot" checkbox
hr: Potvrdni okvir "Nisam robot"

en: "Paying now" Button Type
hr: Vrsta gumba ploče

en: "Payment Method" View
hr: Pogled "Način plaćanja".

en: # of Hours in appointment
hr: # sati u terminu

en: # of appointments
hr: # termina

en: # of bookings
hr: Broj rezervacija

en: 'Back' button style
hr: Stil gumba &#39;Natrag&#39;

en: 'Book' button style
hr: Stil gumba &#39;Rezerviraj&#39;

en: 'Book another' button style
hr: Stil gumba &#39;Rezerviraj još&#39;

en: 'Book now' button style
hr: Stil gumba &#39;Rezerviraj odmah&#39;

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
hr: "Datum i vrijeme rezervacije" određuje ograničenje na temelju vremena izvršenja rezervacije, bez obzira na datum sastanka. "Datum i vrijeme sastanka" određuje ograničenje na temelju samog zakazanog sastanka.

en: 'Bringing anyone with you' popup
hr: Skočni prozor &#39;Dovodiš bilo koga sa sobom&#39;

en: 'Cancel' button style
hr: Stil gumba &#39;Otkaži&#39;

en: 'Change password' button style
hr: Stil gumba &#39;Promijeni lozinku&#39;

en: 'Close' button style
hr: Stil gumba &#39;Zatvori&#39;

en: 'Confirm' button style
hr: Stil gumba &#39;Potvrdi&#39;

en: 'Continue' button style
hr: Stil gumba &#39;Nastavi&#39;

en: 'Customer panel' button style
hr: Stil gumba &#39;Ploča korisnika&#39;

en: 'Delete' button style
hr: Stil gumba &#39;Izbriši&#39;

en: 'Filter' button style
hr: Stil gumba &#39;Filter&#39;

en: 'Finish' button style
hr: Stil gumba &#39;Završi&#39;

en: 'Join waiting list' button style
hr: Stil gumba &#39;Prijavi se na listu čekanja&#39;

en: 'Learn more' button
hr: Gumb &#39;Saznajte više&#39;

en: 'Learn more' button style
hr: Stil gumba &#39;Saznajte više&#39;

en: 'New Event' button style
hr: Stil gumba &#39;Novi događaj&#39;

en: 'New appointment' button style
hr: Stil gumba &#39;Novi sastanak&#39;

en: 'Read more' button style
hr: Stil gumba &#39;Pročitajte više&#39;

en: 'Save changes' button style
hr: Stil gumba &#39;Spremi promjene&#39;

en: 'Scan e-ticket' button
hr: Gumb &#39;Skeniraj e-kartu&#39;

en: 'Send' button style
hr: Stil gumba &#39;Pošalji&#39;

en: 'Set password' button style
hr: Stil gumba &#39;Postavi lozinku&#39;

en: 'Sign in' button style
hr: Stil gumba &#39;Prijava&#39;

en: 'View employee' button style
hr: Stil gumba &#39;Prikaži zaposlenika&#39;

en: 'View in package' button
hr: Gumb &#39;Prikaži u paketu&#39;

en: +more
hr: +više

en: +{count} more
hr: + {count} više

en: 1/1 width
hr: 1/1 širine

en: 1/2 width
hr: 1/2 širine

en: 10h
hr: 10 sati

en: 10min
hr: 10 min

en: 11h
hr: 11 sati

en: 12h
hr: 12 sati

en: 12min
hr: 12 min

en: 15min
hr: 15 min

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: 1h
hr: 1 sat

en: 1h 30min
hr: 1 h 30 min

en: 1min
hr: 1 minuta

en: 20min
hr: 20 min

en: 2 days
hr: 2 dana

en: 2 weeks
hr: 2 tjedna

en: 2 years
hr: Godina

en: 2h
hr: 2 sata

en: 2min
hr: 2 min

en: 30min
hr: 30 min

en: 3 days
hr: 3 dana

en: 3 months
hr: 3 mjeseca

en: 3 weeks
hr: 3 tjedna

en: 3 years
hr: Godina

en: 3h
hr: 3 sata

en: 45min
hr: 45 min

en: 4 days
hr: 4 dana

en: 4 weeks
hr: 4 tjedna

en: 4h
hr: 4 sata

en: 5 days
hr: 5 dana

en: 5min
hr: 5 minuta

en: 6 days
hr: 6 dana

en: 6 months
hr: 6 mjeseci

en: 6h
hr: 6 sati

en: 8h
hr: 8 sati

en: 9h
hr: 9 sati

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
hr: <p>Dodatak <strong>Amelia</strong> zahtijeva PHP verziju 5.5 ili noviju.</p>

en: AM - Booking view
hr: Prije podne - Prikaz rezervacije

en: AM - Catalog Booking
hr: AM - Rezervacija kataloga

en: AM - Catalog view
hr: AM - Prikaz kataloga

en: AM - Customer Panel
hr: AM - Korisnička ploča

en: AM - Employee Panel
hr: AM - Panel zaposlenika

en: AM - Events Calendar Booking
hr: AM - Rezervacija kalendara događaja

en: AM - Events List Booking
hr: Obrazac za rezervaciju popisa događaja

en: AM - Events view
hr: Prijepodne - Prikaz događaja

en: AM - Search view
hr: AM - Prikaz pretraživanja

en: AM - Step Booking
hr: AM - Rezervacija koraka

en: API Key
hr: API ključ

en: API Key copied to clipboard.
hr: API ključ kopiran u međuspremnik.

en: API base URL:
hr: Osnovni URL API-ja:

en: API setup
hr: Postavljanje API-ja

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
hr: Postotni depozit izračunava se na temelju ukupne cijene rezervacije. Fiksni iznos može se pomnožiti s brojem ljudi ili primijeniti kao jedinstveni ukupan iznos.

en: A server error occurred. Please try again later.
hr: Došlo je do pogreške poslužitelja. Pokušajte ponovo kasnije.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
hr: Jedna rezervacija može uključivati više sudionika (mjesta).

en: About
hr: O

en: About Event
hr: O ovom događaju

en: About Package
hr: O paketu

en: About Service
hr: O usluzi

en: About event
hr: O događaju

en: About package
hr: O paketu

en: About service
hr: O usluzi

en: About this Event
hr: O ovom događaju

en: About this event
hr: O ovom događaju

en: Accent
hr: Akcent

en: Accent text
hr: Naglašeni tekst

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
hr: Prihvatite plaćanja za rezervacije i usluge putem PayPala.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
hr: Prihvatite plaćanja neprimetno putem Mollie platnog prolaza.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
hr: Prihvatite plaćanja putem Razorpaya, idealnog za indijske tvrtke.

en: Access link
hr: Pristupna veza

en: Access link success
hr: Uspjeh pristupa poveznici

en: Access your financial data in seconds
hr: Pristupite svojim financijskim podacima u sekundama

en: Account ID
hr: ID računa

en: Action
hr: Akcija

en: Action-based notification
hr: Obavijest temeljena na radnji

en: Action Triggered
hr: Pokrenuta akcija

en: Actions
hr: Radnje

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Activate with Envato
hr: Aktivirajte pomoću Envata

en: Activated with Envato
hr: Aktivirano pomoću Envata

en: Activation
hr: Aktivacija

en: Activation settings
hr: Postavke aktivacije

en: Active
hr: Aktivan

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Attendee
hr: Dodajte sudionika

en: Add Break
hr: Dodajte prekid

en: Add Coupon
hr: Dodajte kupon

en: Add Customer
hr: Dodaj kupca

en: Add Date
hr: Dodaj datum

en: Add Date Range
hr: Dodaj datumski raspon

en: Add Day Off
hr: Dodaj slobodan dan

en: Add Extra
hr: Dodaj ekstra

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
hr: Dodajte API Key za Google Maps kako bi se na stranici "Locations" prikazala statična Google karta.

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
hr: Dodajte Meta Pixel za praćenje konverzija oglasa i optimizaciju marketinga.

en: Add Period
hr: Dodaj razdoblje

en: Add Pricing Category
hr: Dodajte cjenovnu kategoriju

en: Add Special Day
hr: Dodaj poseban dan

en: Add Stripe address fields
hr: Dodajte polja za adresu Stripe

en: Add Webhook
hr: Dodaj Webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
hr: Dodajte kôd za praćenje Google Analyticsa na stranicu rezervacije kako biste stekli uvid u ponašanje posjetitelja.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
hr: Dodajte URL za preusmjeravanje za slučajeve kada kupac pokuša rezervirati vremenski interval koji je već zauzet.

en: Add another account
hr: Dodaj drugi račun

en: Add appointment
hr: Dodaj sastanak

en: Add booking
hr: Dodaj rezervaciju

en: Add calendar
hr: Dodaj kalendar

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: Add custom field
hr: Dodaj prilagođeno polje

en: Add custom notification
hr: Dodaj prilagođenu obavijest

en: Add customer
hr: Dodaj kupca

en: Add date range
hr: Dodaj raspon datuma

en: Add day(s)
hr: Dodaj dan(e)

en: Add day off
hr: Dodajte slobodan dan

en: Add duration
hr: Dodaj trajanje

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
hr: Dodajte element (gumb, poveznica...) ID, koji će ručno učitati sadržaj kratkog koda amelia

en: Add event
hr: Dodaj događaj

en: Add event attendees
hr: Dodajte sudionike događaja

en: Add extra
hr: Dodajte ekstra

en: Add more Appointments
hr: Dodajte više termina

en: Add more appointments
hr: Dodaj još termina

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
hr: Dodajte više zaposlenika u svoj sustav rezervacija, upravljajte njihovim rasporedima i dodijelite ih uslugama ili događajima, što olakšava skaliranje vašeg poslovanja i koordinaciju vašeg tima.

en: Add option
hr: Dodaj opciju

en: Add package
hr: Dodaj paket

en: Add period
hr: Dodajte razdoblje

en: Add pricing category
hr: Dodaj kategoriju cijena

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Add services
hr: Dodajte usluge

en: Add special day
hr: Dodajte poseban dan

en: Add to Calendar
hr: Dodaj u Kalendar

en: Add to calendar
hr: Dodaj u kalendar

en: Add tracking
hr: Dodaj praćenje

en: Add work hours
hr: Dodajte radno vrijeme

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Additional people
hr: Dodatni ljudi

en: Address
hr: Adresa

en: Admin
hr: admin

en: Advanced
hr: Napredno

en: After
hr: Nakon

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
hr: Nakon aktivacije računa, pretplatnici će biti kreirani kao kupci u Amelii

en: After with space
hr: Nakon s prostorom

en: Agencies
hr: Agencije

en: Alert content
hr: Sadržaj upozorenja

en: Alert message
hr: Poruka upozorenja

en: All
hr: Sve

en: All Locations
hr: Sve lokacije

en: All Services
hr: Sve usluge

en: All appointments are selected
hr: Svi termini su odabrani

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
hr: Svi sastanci bit će zakazani sa statusom odabranim ovdje.

en: All appointments will be selected later
hr: Svi termini će biti naknadno odabrani

en: All assigned services
hr: Sve dodijeljene usluge

en: All bookings
hr: Prosječne rezervacije

en: All customers
hr: Svi kupci

en: All employees
hr: Svi zaposlenici

en: All events
hr: Sva događanja

en: All extras
hr: Svi dodaci

en: All locations
hr: Sve lokacije

en: All packages
hr: Svi paketi

en: All services
hr: Sve usluge

en: All services are booked separately
hr: Sve usluge se rezerviraju zasebno

en: All services are booked separately.
hr: Sve usluge se posebno rezerviraju.

en: All slots are selected
hr: Odabrani su svi utori

en: All tickets have already been scanned
hr: Sve karte su već skenirane

en: Allow additional people
hr: Dopustite dodatnim ljudima

en: Allow admin to book appointment at any time
hr: Dopustite administratoru da rezervira termin u bilo kojem trenutku

en: Allow admin to book over an existing appointment
hr: Dopustite administratoru da rezervira termin u bilo kojem trenutku

en: Allow booking above maximum capacity
hr: Dopustite rezervacije iznad maksimalnog kapaciteta

en: Allow booking without a prior login
hr: Omogućite rezervaciju bez prethodne prijave

en: Allow bringing more people
hr: Dopustite dovođenje više ljudi

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
hr: Omogućite klijentima osiguranje rezervacija djelomičnim plaćanjem.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
hr: Dopustite kupcima i zaposlenicima da se brzo prijave pomoću svog Facebook računa, čineći postupak prijave bržim, jednostavnijim i sigurnijim.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
hr: Omogućite kupcima i zaposlenicima da se brzo prijave pomoću svog Google računa, čineći postupak prijave bržim, jednostavnijim i sigurnijim.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
hr: Dopustite kupcima da rezerviraju više usluga u jednoj transakciji za pojednostavljeno iskustvo.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
hr: Dopustite kupcima da rezerviraju ponavljajuće sastanke s prilagodljivim ponavljanjem.

en: Allow customers to cancel packages
hr: Dopustite kupcima da otkažu pakete

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
hr: Dopustite klijentima da odaberu zaposlenika na korisničkoj ploči

en: Allow customers to delete their profile
hr: Dopustite klijentima da izbrišu svoj profil

en: Allow customers to pay full amount
hr: Dopustite kupcima da plaćaju puni iznos

en: Allow customers to pay total appointment amount
hr: Omogućite klijentima da plate ukupni iznos termina

en: Allow customers to pay total event amount
hr: Omogućite korisnicima da plate ukupni iznos događaja

en: Allow customers to reschedule their own appointments
hr: Omogućite klijentima da preinače svoje termine

en: Allow customers to see other attendees
hr: Omogućite korisnicima da vide druge sudionike

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
hr: Dopustite zaposlenicima da s lakoćom upravljaju sastancima i događajima. Prilagodite boje tako da odgovaraju vašem brendiranju i poboljšajte upotrebljivost.

en: Allow employees to manage customers
hr: Omogućite zaposlenicima upravljanje klijentima

en: Allow employees to manage their appointments
hr: Omogućite zaposlenicima upravljanje svojim terminima

en: Allow employees to manage their days off
hr: Omogućite zaposlenicima da upravljaju svojim slobodnim danima

en: Allow employees to manage their events
hr: Omogućite zaposlenicima upravljanje svojim događajima

en: Allow employees to manage their schedule
hr: Omogućite zaposlenicima da upravljaju svojim rasporedom

en: Allow employees to manage their services
hr: Omogućite zaposlenicima upravljanje svojim uslugama

en: Allow employees to manage their special days
hr: Omogućite zaposlenicima da upravljaju svojim posebnim danima

en: Allow employees to view all customers
hr: Omogući zaposlenicima prikaz svih kupaca

en: Allow multiple bookings per customer
hr: Dopustite više rezervacija po kupcu

en: Allow payment via Payment Link
hr: Omogućite plaćanje putem veze za plaćanje

en: Allow the same customer to book more than once
hr: Dopustite istom korisniku da rezervira više puta

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
hr: Dopustite kratki opis ispod obrasca za rezervaciju kako biste podržali Amelia Booking Plugin i proširili vijest o njemu.

en: Alpha sender ID
hr: Alfa ID pošiljatelja

en: Alpha sender ID can't be empty
hr: ID alfa pošiljatelja ne može biti prazan

en: Already Paid
hr: Već plaćeno

en: Already have an account?
hr: Već imate račun?

en: Also cancel and delete future events
hr: Također otkažite i izbrišite buduće događaje

en: Also cancel future events
hr: Također otkažite buduće događaje

en: Also delete future events
hr: Također izbrišite buduće događaje

en: Also open future events
hr: Također otvorite buduće događaje

en: Amelia - Booking Button
hr: Amelia - gumb za rezervaciju

en: Amelia - Booking view
hr: Amelia - Prikaz rezervacije

en: Amelia - Catalog Booking
hr: Amelia - Rezervacija kataloga

en: Amelia - Catalog view
hr: Amelia - Pregled kataloga

en: Amelia - Customer Panel
hr: Amelia - korisnička ploča

en: Amelia - Employee Panel
hr: Amelia - Panel zaposlenika

en: Amelia - Events
hr: Amelia - Događaji

en: Amelia - Events Calendar
hr: Amelia - Kalendar događanja

en: Amelia - Events List
hr: Amelia - Događaji

en: Amelia - Events List Button
hr: Amelia – gumb za popis događaja

en: Amelia - Search view
hr: Amelia - Prikaz pretraživanja

en: Amelia - Step-By-Step Booking
hr: Amelia - Rezervacija korak po korak

en: Amelia Add to calendar page
hr: Amelia Dodaj na stranicu kalendara

en: Amelia Events List Booking Settings
hr: Amelia Popis događaja – postavke rezervacija

en: Amelia Events List Booking Shortcode
hr: Amelia Popis događaja – kratki kôd za rezervacije

en: Amelia Profile Settings
hr: Postavke Amelia profila

en: Amelia Step Booking Settings
hr: Postavke za Amelia Step Booking

en: Amelia Step Booking Shortcode
hr: Kratki kôd za Amelia Step Booking

en: Amelia Users Settings
hr: Amelia korisničke postavke

en: Amount
hr: Iznos

en: An email with details of your booking has been sent to you.
hr: Poslana vam je e-pošta s detaljima vaše rezervacije.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
hr: Došlo je do neočekivane pogreške. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Any
hr: Sve

en: Any Employee
hr: Bilo koji zaposlenik

en: Any Employee Option Visibility:
hr: Vidljivost bilo koje opcije zaposlenika:

en: Any Location
hr: Bilo koja lokacija

en: Apple
hr: Jabuka

en: Apple Calendar
hr: Dodaj u Google kalendar

en: Apple Calendar (Personal)
hr: Apple kalendar (osobni)

en: Apple Calendar setup
hr: Postavljanje Apple kalendara

en: Application (client) ID
hr: ID aplikacije (klijenta).

en: Application fee amount (%)
hr: Iznos naknade za prijavu (%)

en: Applied for all assigned services
hr: Primijenjen za sve dodijeljene usluge

en: Apply
hr: Prijavite se

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
hr: Primijenite postavke "Zatvaranje rezervacije" na sve ponavljajuće događaje

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
hr: Primijenite postavke "Otvorena rezervacija" na sve ponavljajuće događaje

en: Apply Changes to Events
hr: Primijenite promjene na događaje

en: Apply on
hr: Nanesite na

en: Apply this to all recurring events
hr: Primijenite ovo na sve događaje koji se ponavljaju

en: Apply to All Days
hr: Primijeni na sve dane

en: Apply to all days
hr: Primijenite na sve dane

en: Apply to future recurring events
hr: Prijavite se na buduće ponavljajuće događaje

en: Appointment
hr: Rezervacija

en: Appointment Canceled
hr: Termin otkazan

en: Appointment Date:
hr: Datum imenovanja:

en: Appointment ID
hr: ID termina

en: Appointment Info
hr: Informacije o terminu

en: Appointment Repeats
hr: Sastanak se ponavlja

en: Appointment booked
hr: Rezervirajte termine

en: Appointment can't be rescheduled
hr: Termin se ne može pomaknuti

en: Appointment canceled
hr: Termin otkazan

en: Appointment date
hr: Datum sastanka

en: Appointment date & time
hr: Datum i vrijeme sastanka

en: Appointment deposit
hr: Polog za termin

en: Appointment details
hr: Pojedinosti o sastanku

en: Appointment duration
hr: Trajanje termina

en: Appointment end time
hr: Vrijeme završetka sastanka

en: Appointment has been created.
hr: Imenovanje je kreirano.

en: Appointment has been deleted
hr: Termin je izbrisan

en: Appointment has been deleted.
hr: Imenovanje je izbrisano.

en: Appointment has been rescheduled
hr: Termin je pomaknut

en: Appointment has been saved
hr: Termin je spremljen

en: Appointment has been updated.
hr: Imenovanje je ažurirano.

en: Appointment information
hr: Informacije o terminima

en: Appointment initial date
hr: Početni datum sastanka

en: Appointment initial date & time
hr: Početni datum i vrijeme sastanka

en: Appointment initial end time
hr: Početno vrijeme završetka sastanka

en: Appointment initial start time
hr: Početno vrijeme početka termina

en: Appointment is removed from the cart.
hr: Termin je uklonjen iz košarice.

en: Appointment management guide
hr: Vodič za upravljanje terminima

en: Appointment not found.
hr: Sastanak nije pronađen.

en: Appointment note
hr: Bilješka o sastanku

en: Appointment note has been updated.
hr: Napomena o sastanku je ažurirana.

en: Appointment notes
hr: Bilješke o terminima

en: Appointment price
hr: Cijena termina

en: Appointment repeats
hr: Ponavljanja termina

en: Appointment space name
hr: Naziv mjesta za sastanak

en: Appointment start time
hr: Vrijeme početka sastanka

en: Appointment status
hr: Status dogovora

en: Appointment status has been changed to
hr: Status termina promijenjen je u

en: Appointment status has been updated.
hr: Status termina je ažuriran.

en: Appointment title
hr: Naziv sastanka

en: Appointments
hr: Rezervacije

en: Appointments booked
hr: Rezervirajte termine

en: Appointments from the first package expire on:
hr: Termini iz prvog paketa ističu:

en: Appointments in this package
hr: Termini u ovom paketu

en: Appointments in this service
hr: Zakazivanje termina u ovoj službi

en: Appointments to book
hr: Rezervirajte termine

en: Appointments waiting list
hr: Lista čekanja za termine

en: Approve appointment link
hr: Odobri vezu za termin

en: Approved
hr: Odobreno

en: Are you sure? This action can't be undone.
hr: Jesi li siguran? Ova radnja se ne može poništiti.

en: Are you sure you want to block this customer?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog kupca?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
hr: Jeste li sigurni da želite otkazati i izbrisati ovaj događaj?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
hr: Jeste li sigurni da želite otkazati ovaj termin?

en: Are you sure you want to cancel this event?
hr: Jeste li sigurni da želite otkazati ovaj događaj?

en: Are you sure you want to cancel this package?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj paket?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
hr: Jeste li sigurni da želite otkazati svoje prisustvo?

en: Are you sure you want to close this event?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti ovaj događaj?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabranog sudionika?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabrane sudionike?

en: Are you sure you want to delete these items?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ove stavke?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj termin?

en: Are you sure you want to delete this block time?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovo blokirano vrijeme?

en: Are you sure you want to delete this category?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu kategoriju?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj kupon?

en: Are you sure you want to delete this customer?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog kupca?

en: Are you sure you want to delete this employee?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog zaposlenika?

en: Are you sure you want to delete this event?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj događaj?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu rezervaciju događaja?

en: Are you sure you want to delete this location?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to delete this notification?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu obavijest?

en: Are you sure you want to delete this package?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj paket?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu rezervaciju paketa?

en: Are you sure you want to delete this resource?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj resurs?

en: Are you sure you want to delete this service?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu uslugu?

en: Are you sure you want to delete this tax?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj dodatak

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati svoj profil? Izgubit ćete pristup svim svojim rezervacijama i pristup korisničkoj ploči.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovaj termin?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovu kategoriju?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovaj kupon?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovog zaposlenika?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovaj događaj?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovaj paket?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovaj resurs?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
hr: Jeste li sigurni da želite duplicirati ovu uslugu?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovaj kupon?

en: Are you sure you want to hide this employee?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovog zaposlenika?

en: Are you sure you want to hide this event?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovaj događaj?

en: Are you sure you want to hide this location?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to hide this package?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovaj paket?

en: Are you sure you want to hide this resource?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovaj resurs?

en: Are you sure you want to hide this service?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovu uslugu?

en: Are you sure you want to hide this tax?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti ovaj paket?

en: Are you sure you want to open this event?
hr: Jeste li sigurni da želite otvoriti ovaj događaj?

en: Are you sure you want to refund this payment?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovo plaćanje?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
hr: Jeste li sigurni da želite poništiti postavke obrasca?

en: Are you sure you want to show this coupon?
hr: Jeste li sigurni da želite pokazati ovaj kupon?

en: Are you sure you want to show this employee?
hr: Jeste li sigurni da želite pokazati ovog zaposlenika?

en: Are you sure you want to show this event?
hr: Jeste li sigurni da želite prikazati ovaj događaj?

en: Are you sure you want to show this location?
hr: Jeste li sigurni da želite prikazati ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to show this package?
hr: Jeste li sigurni da želite pokazati ovaj paket?

en: Are you sure you want to show this resource?
hr: Jeste li sigurni da želite prikazati ovaj resurs?

en: Are you sure you want to show this service?
hr: Jeste li sigurni da želite prikazati ovu uslugu?

en: Are you sure you want to show this tax?
hr: Jeste li sigurni da želite pokazati ovaj paket?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
hr: Jeste li sigurni da želite preskočiti postavljanje? Nakon što ga preskočite, vođeno postavljanje više neće biti dostupno. Sve postavke morat ćete konfigurirati kasnije.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog kupca?

en: Assigned
hr: Dodijeljeno

en: Assigned Services
hr: Dodijeljene usluge

en: Assigned employee full name
hr: Puno ime dodijeljenog zaposlenika

en: Attachment
hr: Privitak

en: Attachment upload path
hr: Putanja za učitavanje privitaka

en: Attendee
hr: Događaj je otkazao sudionik

en: Attendee Asc
hr: Sudionik Asc

en: Attendee Desc
hr: Desc za sudionike

en: Attendee code
hr: Šifra polaznika

en: Attendee has been saved
hr: Sudionik je spremljen

en: Attendee have been deleted
hr: Sudionici su izbrisani

en: Attendee have not been deleted
hr: Sudionici nisu izbrisani

en: Attendees
hr: Polaznici

en: Attendees Allowed
hr: Šifra polaznika

en: Attendees Export Format
hr: Format izvoza sudionika

en: Attendees have been deleted
hr: Sudionici su izbrisani

en: Attendees have not been deleted
hr: Sudionici nisu izbrisani

en: Auto-Reply Message
hr: Automatski odgovor na poruku

en: Auto-approve booking after payment
hr: Automatsko odobrenje rezervacije nakon plaćanja

en: Auto-fill your details using:
hr: Automatski popunite svoje podatke koristeći:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
hr: Automatizirajte komunikaciju s obavijestima koje se aktiviraju prema statusu rezervacije, vremenu ili prilagođenim pravilima

en: Automated invoices for a smoother payment experience
hr: Automatizirane fakture za lakše plaćanje

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
hr: Automatski izračunajte i primijenite poreze za usklađenost bez problema i točnu naplatu.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
hr: Automatski izračunajte i primijenite poreze na svoje usluge i događaje, osiguravajući točno naplatu i besprijekorno usklađivanje sa svakom transakcijom.

en: Automatically create Amelia Customer user
hr: Automatski stvori korisnika Amelia Customer

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
hr: Automatski stvori Amelia kupce iz WP korisnika

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
hr: Automatski kreirajte Zoom sastanke za rezervacije i obavijestite kupce i zaposlenike.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
hr: Automatski generirajte račune za svaku rezervaciju, što olakšava plaćanja, čini ih transparentnijima i potpuno optimiziranim za vas i vaše klijente.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
hr: Automatski ažurirajte status rezervacije na "Odobreno" nakon uspješne uplate putem veze za plaćanje.

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Available
hr: Dostupno

en: Available date background
hr: Dostupna pozadina datuma

en: Available date text
hr: Dostupan tekst datuma

en: Available from Pro license
hr: Dostupne slike

en: Available from Standard license
hr: Dostupne slike

en: Available from Starter license
hr: Dostupne slike

en: Available in Elite licence
hr: Dostupno u pakiranju

en: Available in package
hr: Dostupno u pakiranju

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
hr: Izbjegnite dvostruko rezerviranje automatskim usklađivanjem zajedničkih soba, opreme ili alata

en: Away
hr: Daleko

en: BETA
hr: Beta

en: Back
hr: Natrag

en: Back button
hr: Gumb za povratak

en: Back to
hr: Povratak na

en: Back to appointments
hr: Povratak na sastanke

en: Back to packages
hr: Povratak na pakete

en: Back to recurring settings
hr: Prikaži događaje koji se ponavljaju

en: Backend
hr: Pozadina

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Color
hr: Pozadinska Boja

en: Background Gradient Angle
hr: Kut gradijenta pozadine

en: Background Gradient Color 1
hr: Gradijent boje pozadine 1

en: Background Gradient Color 2
hr: Gradijent boje pozadine 2

en: Badge
hr: Značka

en: Badge color
hr: Boja značke

en: Badge label
hr: Oznaka značke

en: Badges setup
hr: Postavljanje znački

en: Balance
hr: Balans

en: Base Price:
hr: Osnovna cijena:

en: Basic
hr: Osnovno

en: Beauty
hr: Ljepota

en: Before
hr: Prije

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
hr: Prije omogućavanja opcije ponavljanja, provjerite jesu li postavljena sva obavezna polja, uključujući uslugu, zaposlenika, datum, vrijeme i lokaciju (ako je primjenjivo).

en: Before with space
hr: Prije s prostorom

en: Begins
hr: Počinje

en: Birthday
hr: Rođendan

en: Birthday greeting
hr: Čestitka za rođendan

en: Block
hr: Blok

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
hr: Blokirajte vremena rezervacija koja se preklapaju s događajima u Outlook kalendaru zaposlenika.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
hr: Blokirajte termine za rezervacije koji se preklapaju s događajima u Apple Kalendaru zaposlenika.

en: Block customer
hr: Blokiraj korisnika

en: Block time
hr: Blokiranje vremena

en: Block time from calendars
hr: Blokiranje vremena prema kalendarima

en: Block time has been added.
hr: Blokirano razdoblje je dodano.

en: Block time has been deleted.
hr: Blokirano vrijeme je obrisano.

en: Block time has been updated.
hr: Blokirano vrijeme je ažurirano.

en: Body text
hr: Tekst tijela

en: Book
hr: Knjiga

en: Book Appointment
hr: Rezervirajte termin

en: Book Now
hr: Rezerviraj sada

en: Book Package
hr: Knjižni paket

en: Book This Package
hr: Rezervirajte ovaj paket

en: Book This Service
hr: Rezervirajte ovu uslugu

en: Book another
hr: Rezerviraj

en: Book appointment
hr: Rezerviraj termin

en: Book event
hr: Knjižni događaj

en: Book next appointment
hr: Rezervirajte sljedeći termin

en: Book now
hr: Rezerviraj

en: Book option on employee dialog
hr: Mogućnost rezerviranja u dijalogu zaposlenika

en: Book package
hr: Paket rezervacija

en: Book subtab name
hr: Naziv potkartice knjige

en: Book this event
hr: Rezervirajte ovaj događaj

en: Book this service
hr: Rezervirajte ovu uslugu

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
hr: Rezervirajte termine na određeno vrijeme s prilagodljivim trajanjem, cijenama i dostupnošću.

en: Booked
hr: Rezervirano

en: Booked Appointments
hr: Zakazane rezervacije

en: Booked customer (full name, email, phone)
hr: Rezervirani klijent (puno ime, e-pošta, telefon)

en: Booking
hr: Rezervacija

en: Booking #{count}
hr: Rezervacija # {count}

en: Booking Appointment
hr: Rezervacija termina

en: Booking Approved with Issues
hr: Rezervacija odobrena uz probleme

en: Booking Canceled
hr: Rezervacija otkazana

en: Booking Closes
hr: Rezervacija se zatvara

en: Booking Closes Asc
hr: Rezervacija zatvara Asc

en: Booking Closes Desc
hr: Rezervacija zatvara Desc

en: Booking Confirmed
hr: Rezervacija potvrđena

en: Booking Details
hr: detalji rezervacije

en: Booking Failed
hr: Rezervacija nije uspjela

en: Booking Form
hr: Rezervacija putovanja

en: Booking Forms 1.0
hr: Obrasci za rezervaciju 1.0

en: Booking ID
hr: Rezervacija

en: Booking Opens
hr: Otvara se rezervacija

en: Booking Opens Asc
hr: Rezervacija otvara Asc

en: Booking Opens Desc
hr: Rezervacija otvara Desc

en: Booking Overview
hr: Pregled rezervacija

en: Booking Processed
hr: Rezervacija obrađena

en: Booking Rejected
hr: Rezervacija odbijena

en: Booking added
hr: Rezervacija je dodana

en: Booking can't be canceled
hr: Rezervacija se ne može otkazati

en: Booking canceled
hr: Rezervacija otkazana

en: Booking closes
hr: Rezervacija se zatvara

en: Booking closes when event starts
hr: Rezervacija se zatvara kada događaj započne

en: Booking date
hr: Datum rezervacije

en: Booking form on customer profile enabled
hr: Omogućen obrazac za rezervaciju na profilu korisnika

en: Booking form on employee profile enabled
hr: Omogućen obrazac za rezervaciju na profilu zaposlenika

en: Booking form tab enabled
hr: Kartica obrasca za rezervaciju omogućena

en: Booking form type
hr: Vrsta formulara za rezervaciju

en: Booking form type on employee profile page
hr: Vrsta obrasca za rezervaciju na stranici profila zaposlenika

en: Booking has been updated.
hr: Rezervacija je ažurirana.

en: Booking invoice
hr: Faktura za rezervaciju

en: Booking is canceled
hr: Rezervacija otkazana

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
hr: Nije moguće deaktivirati dodatak. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: Booking is unavailable
hr: Rezervacija nije dostupna

en: Booking not found
hr: Naziv kartice za rezervacije

en: Booking not paid
hr: Cijena rezervacije

en: Booking on employee page tab name
hr: Naziv kartice rezervacije na stranici zaposlenika

en: Booking opens
hr: Otvorena rezervacija

en: Booking opens immediately
hr: Rezervacija se otvara odmah

en: Booking price
hr: Cijena rezervacije

en: Booking rescheduled
hr: Rezervacija je preraspoređena

en: Booking source
hr: Izvor rezervacije

en: Booking start
hr: Početak rezervacije

en: Booking status changed
hr: Status rezervacije promijenjen

en: Booking status has been changed to
hr: Status rezervacije je promijenjen u

en: Booking tab name
hr: Naziv kartice za rezervacije

en: Booking time slots will depend on the service duration
hr: Termini rezervacije ovisit će o trajanju usluge

en: Booking type
hr: Vrsta rezervacije

en: Bookings
hr: Rezervacije

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
hr: Povećajte angažman tako što ćete odmah dosegnuti klijente na platformi koju koriste svaki dan

en: Boost revenue with bundled service packages
hr: Povećajte prihod uz pakete usluga

en: Boost revenue with valuable extras
hr: Povećajte prihod vrijednim dodacima

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
hr: Povećajte produktivnost tima automatskim ažuriranjima i manjim brojem ručnih zadataka.

en: Border color
hr: Boja obruba

en: Break Hours
hr: Sati pauze

en: Breaks
hr: Pauze

en: Bringing Anyone With You
hr: Dovedite bilo koga sa sobom

en: Bringing anyone with you
hr: Dovođenje bilo koga sa sobom

en: Bringing anyone with you?
hr: Vodiš li koga sa sobom?

en: BuddyBoss
hr: PrijateljŠef

en: Buffer Time
hr: Vrijeme međuspremnika

en: Buffer Time After: {value}
hr: Vrijeme međuspremnika nakon: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
hr: Vrijeme međuspremnika prije: {value}

en: Buffer time after
hr: Vrijeme međuspremnika nakon

en: Buffer time before
hr: Vrijeme međuspremnika prije

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
hr: Izradite prilagođene obrasce za usluge, događaje i profile kupaca pomoću prilagođenih polja. Zabilježite točno potrebne detalje pomoću potvrdnih okvira, tekstualnih polja i još mnogo toga, pretvarajući svaku rezervaciju i registraciju u moćan proces prijema.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
hr: Pakirajte više termina ili usluga po sniženim cijenama kako biste potaknuli kupce da rezerviraju više.

en: Busy
hr: Zaposlen

en: Busy slots
hr: Zauzeti termini

en: Button
hr: Gumb

en: Button Type
hr: Dugme Vrsta

en: Button style
hr: Stil gumba

en: Buttons
hr: Gumbi

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
hr: Rezerviranjem ovog vremenskog razreda rezervirat ćete termin uz postojeći grupni sastanak!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
hr: Nastavkom ćete postaviti termin na vremensko razdoblje koje već ima postojeći sastanak!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
hr: Unosom svog telefonskog broja pristajete na primanje poruka putem WhatsApp-a

en: Calculated
hr: Izračunato

en: Calculated package price
hr: Izračunata cijena paketa

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Camera not supported by this browser.
hr: Ovaj preglednik ne podržava fotoaparat.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
hr: Dopuštenje kamere odbijeno. Dopustite pristup kameri i pokušajte ponovo.

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Cancel Appointment
hr: Otkaži termin

en: Cancel Event
hr: Otkaži događaj

en: Cancel Package
hr: Otkaži paket

en: Cancel and Delete
hr: Otkaži i izbriši

en: Cancel appointment
hr: Otkaži termin

en: Cancel appointment link
hr: Veza za otkazivanje termina

en: Cancel event
hr: Otkaži događaj

en: Cancel event link
hr: Otkaži vezu događaja

en: Cancel following
hr: Otkaži praćenje

en: Cancel package
hr: Otkaži paket

en: Canceled
hr: Otkazano

en: Canceled By Admin
hr: Otkazao Administrator

en: Canceled By Attendee
hr: Otkazano od strane sudionika

en: Canceled by admin
hr: Otkazao administrator

en: Canceled by attendee
hr: Otkazao sudionik

en: Cancellation Failed
hr: Otkazivanje nije uspjelo

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Capacity
hr: Kapacitet

en: Capacity:
hr: Kapacitet:

en: Card
hr: Kartica

en: Card color
hr: Boja kartice

en: Card content
hr: Sadržaj kartice

en: Card field
hr: Polje za karticu

en: Card number
hr: Broj kartice

en: Card payment
hr: Plaćanje karticom

en: Cards
hr: Kartice

en: Cards and buttons
hr: Kartice i gumbi

en: Carrier
hr: Prijevoznik

en: Cart
hr: Košarica

en: Cart appointments details
hr: Detalji grupnog termina

en: Cart description
hr: Opis događaja

en: Cart purchased
hr: Košarica kupljena

en: Catalog
hr: Katalog

en: Catalog Booking
hr: Rezervacija kataloga

en: Catalog Booking Form
hr: Obrazac za rezervaciju kataloga

en: Catalog Package
hr: Paket kataloga

en: Catalog Service
hr: Usluga kataloga

en: Categories
hr: Kategorije

en: Categories positions updated successfully.
hr: Pozicije kategorija uspješno ažurirane.

en: Categories sidebar
hr: Bočna traka kategorija

en: Category
hr: Kategorija

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Category ID
hr: ID kategorije

en: Category Input Field
hr: Polje za unos lokacije

en: Category has been created.
hr: Kategorija je stvorena.

en: Category has been deleted.
hr: Kategorija je izbrisana.

en: Category has been updated.
hr: Kategorija je ažurirana.

en: Category name
hr: Naziv kategorije

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
hr: Centralizirajte raspoređivanje u svim podružnicama za jasnije i jednostavnije upravljanje

en: Change Password
hr: Promijeni zaporku

en: Change colors
hr: Promijeni boje

en: Change group status
hr: Promjena statusa grupe

en: Change password
hr: Promjena lozinke

en: Charge type
hr: Vrsta okidača

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
hr: Prilikom rezervacije provjerite ime kupca za postojeću e-poštu

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
hr: Označite ovaj okvir da biste generirali vezu za plaćanje. <br>Da biste ga uključili u obavijest, dodajte rezervirano mjesto veze za plaćanje.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
hr: Označite ovaj potvrdni okvir ako želite da vaš sudionik(i).<br/> primiti e-poruku o ažuriranim informacijama o događaju.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
hr: Označite ovaj potvrdni okvir ako želite da vaš klijent<br/> dobiti e-mail o dogovorenom terminu.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
hr: Označite ovu opciju ako želite depozit<br> iznos koji treba pomnožiti s brojem<br> ljudi koje kupci dodaju u<br> Odjeljak "Dovođenje bilo koga sa sobom".

en: Check this option if you want to create recurring appointments
hr: Označite ovu opciju ako želite kreirati ponavljajuće sastanke

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
hr: Označite ovu opciju ako želite svoju<br> kako bi kupci imali mogućnost izbora<br> da li će platiti cijeli iznos<br> ili samo depozit. Ako nije označeno,<br> kupci će imati samo depozit<br> kao mogućnost plaćanja.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
hr: Provjerite ovu opciju ako želite da vaši kupci imaju mogućnost odabira hoće li platiti puni iznos ili samo polog. Ako se ne prijavi, kupci će moći uplatiti depozit samo tijekom postupka rezervacije.

en: Check your email
hr: Unesite svoju e-poštu

en: Checkbox
hr: Potvrdni okvir

en: Checked in
hr: Prijavljeno

en: Checkout
hr: Plaćanje

en: Choose Apple Calendar
hr: Odaberite Apple kalendar

en: Choose Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Choose Date and Time
hr: Odaberite datum i vrijeme

en: Choose Package
hr: Odaberi paket

en: Choose Service
hr: Odaberite uslugu

en: Choose a Form
hr: Odaberite obrazac

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
hr: Odaberite valutu koja će se koristiti za sve postavke temeljene na cijeni.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
hr: Odaberite obrazac koji želite prilagoditi. Obrazac Korak po korak 2.0 je nova i poboljšana verzija koja vam pruža bolji dizajn i korisničko iskustvo, kao i bolju brzinu.

en: Choose a group service
hr: Odaberite grupnu uslugu

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
hr: Odaberite vremenski interval koji će se koristiti prilikom definiranja svih vremenskih postavki.

en: Choose date and time
hr: Odaberite datum i vrijeme

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
hr: Odaberite način na koji Amelia predlaže alternativni datum kada odabrani datum ponavljanja nema dostupnih vremenskih utora.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
hr: Odaberite način slanja prilagođenih podataka polja u grupnim rezervacijama.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
hr: Odaberite način postupanja s plaćanjima za ponavljajuće sastanke. Ako se uplata naplaćuje samo za prvi, preostali sastanci plaćaju se na licu mjesta.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
hr: Odaberite način na koji se mogu rezervirati ponavljajuće sastanke. "Onemogućeno" isključuje ponavljajuće rezervacije, dok 'Sve' omogućuje korisnicima da biraju između dostupnih opcija ponavljanja.

en: Choose layout version
hr: Odaberite rezervirano mjesto

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
hr: Odaberite format računa koji će se koristiti u obavijestima i na panelu kupaca.

en: Choose time you want to repeat appointment
hr: Odaberite vrijeme kada želite ponoviti termin

en: Choose when the repeating ends
hr: Odaberite kada ponavljanje završava

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
hr: Odaberite želite li upravljati uslugama, događajima ili oboje.

en: Choosing layout of first step in step by step form
hr: Odabir izgleda prvog koraka u obliku korak po korak

en: Class
hr: Razred

en: Clear
hr: Očisti

en: Clear filters
hr: Obriši filtere

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
hr: Kliknite &quot;Konfiguriraj&quot; za uređivanje teksta koji će se pojaviti kada se ovo rezervirano mjesto koristi u obavijestima.

en: Click + Service below to get started.
hr: Kliknite + Usluga ispod da biste započeli.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
hr: Kliknite vezu za aktivaciju u e-mailu na koji smo poslali

en: Click to upload
hr: Kliknite za učitavanje

en: Client ID
hr: ID apl. klijenta (client ID)

en: Client ID and secret
hr: ID klijenta i tajni podatak

en: Client Time:
hr: Vrijeme klijenta:

en: Client secret
hr: Tajna klijenta

en: Close
hr: Zatvori

en: Close Event
hr: Zatvori događaj

en: Close Event after certain minimum is reached
hr: Zatvori događaj nakon što se dosegne određeni minimum

en: Close event when minimum capacity is reached
hr: Zatvori događaj kada se postigne minimalni kapacitet

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Closes at
hr: Zatvara se na

en: Closes on
hr: Zatvara se

en: Closes on:
hr: Zatvara se:

en: Coaching
hr: Treniranje

en: Code
hr: Šifra

en: Collapse all
hr: Srušite sve

en: Collapse menu
hr: Sažeti

en: Collect the information your business truly needs
hr: Prikupite informacije koje su vašem poslovanju zaista potrebne

en: Color
hr: Boja

en: Colors
hr: Boje

en: Colors & Fonts
hr: Boje i fontovi

en: Comma-dot
hr: Točka zareza

en: Comma (,)
hr: Zarez (,)

en: Company
hr: Tvrtka

en: Company Days off
hr: Slobodni dani poduzeća

en: Company Email:
hr: E-pošta tvrtke:

en: Company Phone:
hr: Telefon tvrtke:

en: Company VAT number
hr: PDV broj tvrtke

en: Company address
hr: Adresa tvrtke

en: Company days off
hr: Slobodni dani tvrtke

en: Company email
hr: E-pošta tvrtke

en: Company name
hr: Naziv tvrtke

en: Company phone
hr: Telefon tvrtke

en: Company website
hr: Web stranica tvrtke

en: Compared to previous range
hr: U usporedbi s prethodnim rasponom

en: Complete booking with payment
hr: Kompletna rezervacija uz plaćanje

en: Complete booking without payment
hr: Dovršite rezervaciju bez plaćanja

en: Completed
hr: Obrađeno

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Configure
hr: Postavi

en: Configure notifications for waiting list updates
hr: Konfigurirajte obavijesti za ažuriranja liste čekanja

en: Configure placeholder
hr: Konfigurirajte rezervirano mjesto

en: Configure the cart appointments details placeholder.
hr: Konfigurirajte rezervirano mjesto s detaljima termina u košarici.

en: Configure the group appointment details placeholder.
hr: Konfigurirajte rezervirano mjesto s detaljima sastanka grupe.

en: Configure the group event details placeholder.
hr: Konfigurirajte rezervirano mjesto s detaljima događaja grupe.

en: Configure the package appointments details placeholder.
hr: Konfigurirajte rezervirano mjesto s detaljima termina paketa.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
hr: Konfigurirajte rezervirano mjesto s detaljima ponavljajućih sastanaka.

en: Configure waiting list for appointments
hr: Konfigurirajte listu čekanja za termine

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Congratulations
hr: Čestitamo

en: Congratulations!
hr: Čestitamo!

en: Connect
hr: Poveži se

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
hr: Povežite API-je bez napora za glatke, integrirane tijekove rada.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
hr: Povežite Apple kalendare kako biste sinkronizirali svoje osobne i profesionalne događaje zajedno s događajima zaposlenih.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
hr: Povežite Google kalendare kako biste sinkronizirali svoje osobne i profesionalne događaje zajedno sa svojim zaposlenicima.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
hr: Povežite Outlook kalendare kako biste sinkronizirali osobne i profesionalne događaje zajedno s događajima zaposlenih.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
hr: Povežite kalendare zaposlenika, alate za sastanke i druge integracije kako biste rasporede održali savršeno sinkroniziranima, a komunikaciju u cijelom timu jednostavnom.

en: Connect to Apple Calendar
hr: Povežite se s Apple kalendarom

en: Connect to your personal Apple Calendar
hr: Povežite se s osobnim Apple kalendarom

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
hr: Povežite se s web aplikacijama kako biste automatizirali razmjenu poruka i slali ažuriranja na prilagođene URL-ove.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
hr: Povežite svoj Google kalendar ovdje tako jednom<br/> termin je zakazan može se dodati<br/> automatski u vaš Google kalendar.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
hr: Povežite svoj osobni Zoom račun za domaćin virtualnih sastanaka i razgovora.

en: Connected
hr: povezan

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
hr: Povezivanje s Apple kalendarom nije dostupno. Molimo kontaktirajte administratora za pomoć.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
hr: Povezivanje s Google kalendarom nije dostupno. Molimo kontaktirajte administratora za pomoć.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
hr: Povezivanje s Outlook kalendarom nije dostupno. Molimo kontaktirajte administratora za pomoć.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
hr: Povezivanje na Stripe nije dostupno. Molimo kontaktirajte administratora za pomoć.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
hr: Povezivanje s Zoomom nije dostupno. Molimo kontaktirajte administratora za pomoć.

en: Consulting
hr: Savjetovanje

en: Contact message
hr: Kontaktna poruka

en: Contact support.
hr: Kontaktirajte podršku.

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Text Color
hr: Boja teksta sadržaja

en: Content area
hr: Područje sadržaja

en: Content placeholders
hr: Rezervirani sadržaji

en: Continue
hr: Nastavi

en: Continue Booking
hr: Nastavite s rezervacijom

en: Continue setup
hr: Nastavi postavljanje

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
hr: Kopirajte svoj API ključ sada jer više neće biti vidljiv.

en: Cost
hr: Trošak

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
hr: Nije moguće izbrisati kategoriju. Ova kategorija ima usluge dostupne za rezervaciju u kupljenom paketu.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
hr: Nije moguće izbrisati kategoriju. Ova kategorija ima usluge s {count} budućim imenovanjem. | Nije moguće izbrisati kategoriju. Ova kategorija ima usluge s {count} budućim sastancima.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
hr: Nije moguće izbrisati uslugu. Ova usluga ima{count} termin u budućnosti. | Usluga se ne može izbrisati. Ova usluga ima{count} imenovanja u budućnosti.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
hr: Nije moguće izbrisati korisnika. Ovaj korisnik ima {count} sastanak u budućnosti. | Nije moguće izbrisati korisnika. Ovaj korisnik ima {count} sastanke u budućnosti.

en: Count Once
hr: Broji jednom

en: Count per Person
hr: Broj po osobi

en: Count time from
hr: Brojite vrijeme od

en: Country
hr: Iznos

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
hr: Broji jednog primarnog kupca plus sve dodatne osobe koje dodaju.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
hr: Broji ukupan broj unesenih osoba, uključujući primarnog kupca.

en: Coupon
hr: Kupon

en: Coupon Details
hr: Detalji kupona

en: Coupon Limit Reached
hr: Dosegnuto je ograničenje kupona

en: Coupon code
hr: Kupon

en: Coupon field
hr: Polje kupona

en: Coupon has been created.
hr: Kupon je stvoren.

en: Coupon has been deleted.
hr: Kupon je izbrisan.

en: Coupon has been hidden.
hr: Kupon je skriven.

en: Coupon has been updated.
hr: Kupon je ažuriran.

en: Coupon is now visible.
hr: Kupon je sada vidljiv.

en: Coupon limit reached
hr: Dosegnuto je ograničenje kupona

en: Coupon needs to have discount or deduction
hr: Kupon mora imati popust ili odbitak

en: Coupon segment
hr: Segment kupona

en: Coupons
hr: Kuponi

en: Coupons overview
hr: Pregled kupona

en: Coupons setup
hr: Postavljanje kupona

en: Create Amelia Customers
hr: Stvorite Amelia kupce

en: Create Amelia Employees
hr: Stvorite Amelia zaposlenike

en: Create Appointments list
hr: Lista zakazivanja paketa

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
hr: Kreirajte klijente od WP korisnika s ulogom klijenta Amelia

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
hr: Stvorite zaposlenike od WP korisnika s ulogom zaposlenika Amelia

en: Create New
hr: Stvori Nove

en: Create New Tag
hr: Dodaj novu oznaku

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
hr: Napravite kôd kupona koji korisnici mogu unijeti tijekom rezervacije kako bi ostvarili popust.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
hr: Stvorite ponavljajuće događaje i upravljajte njima s prilagodljivim rasporedima radi fleksibilnosti i praktičnosti.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
hr: Izradite prilagođene obavijesti koje se aktiviraju na temelju statusa rezervacije ili zakažite podsjetnike, obavještavajući kupce i zaposlenike u točno pravo vrijeme.

en: Create employee
hr: Kreiraj zaposlenika

en: Create event
hr: Stvori događaj

en: Create meetings for pending appointments
hr: Stvaranje sastanaka za sastanke na čekanju

en: Create new
hr: Stvori novo

en: Create new badge
hr: Stvorite novu značku

en: Create new tag
hr: Dodaj novu oznaku

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
hr: Automatski stvorite online učionice za svaki rezervirani sastanak ili događaj.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
hr: Stvorite resurse poput soba ili stolica koji se mogu dijeliti između usluga, lokacija i zaposlenika.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
hr: Stvorite prostorije, opremu ili druge resurse koje mogu dijeliti zaposlenici, usluge ili lokacije, osiguravajući da kupci vide vremenske termine samo kada im je sve što im je potrebno zaista dostupno.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
hr: Kreirajte zakazane događaje s fiksnim datumima, cijenama i kapacitetima.

en: Create service
hr: Izradi uslugu

en: Create spaces for pending appointments
hr: Stvorite mjesta za sastanke na čekanju

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
hr: Izradite jedinstvene kodove kupona koje kupci mogu iskoristiti tijekom popusta na rezervacije ili čak besplatnih termina kako biste povećali angažman, zadovoljstvo i prodaju.

en: Created On
hr: Datum kreiranja

en: Created on
hr: Izrađeno

en: Credit Card
hr: Kreditna kartica

en: Credit minimum to send reminder
hr: Minimum kredita za slanje podsjetnika

en: Credit or debit card:
hr: Kreditna ili debitna kartica:

en: Currency
hr: Valuta

en: Current Password
hr: Trenutna lozinka:

en: Current password
hr: Trenutna lozinka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
hr: Prilagođene/redovne prilagodbe cijena nisu dopuštene za događaje s potvrđenim sudionicima.

en: Custom Address
hr: Prilagođena adresa

en: Custom Color
hr: Prilagođena boja

en: Custom Duration & Pricing
hr: Prilagođeno trajanje i cijene

en: Custom Field
hr: Prilagođeno polje

en: Custom Fields
hr: Prilagođena polja

en: Custom Pricing
hr: Prilagođene cijene

en: Custom address
hr: Prilagođena adresa

en: Custom currency symbol
hr: Prilagođeni simbol valute

en: Custom field
hr: Prilagođeno polje

en: Custom field has been added
hr: Dodano je prilagođeno polje

en: Custom field has been deleted.
hr: Prilagođeno polje je izbrisano.

en: Custom field has been saved
hr: Prilagođeno polje je spremljeno

en: Custom fields
hr: Prilagodljiva Polja

en: Custom fields delivery
hr: Dostava prilagođenih polja

en: Custom fields have been updated.
hr: Prilagođena polja su ažurirana.

en: Custom fields setup
hr: Postavljanje prilagođenih polja

en: Custom font family
hr: Prilagođena obitelj fontova

en: Custom notification
hr: Prilagođena obavijest

en: Custom notifications
hr: Prilagođene obavijesti

en: Custom pricing
hr: Prilagođene cijene

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
hr: Prilagođena cijena mjesta će nadjačati maksimalnu dopuštenu vrijednost mjesta.

en: Custom range
hr: Prilagođeni raspon

en: Custom service duration
hr: Trajanje prilagođene usluge

en: Customer
hr: Kupac

en: Customer(s)
hr: Kupac(i)

en: Customer Asc
hr: Asc kupca

en: Customer Desc
hr: Desc kupca

en: Customer Panel
hr: Korisnička ploča

en: Customer Panel Page URL
hr: URL stranice korisničke ploče

en: Customer Profile
hr: Profil kupca

en: Customer configuration
hr: Konfiguracija korisnika

en: Customer details
hr: Podaci o kupcu

en: Customer email
hr: E-mail klijenta

en: Customer filter
hr: Filtar kupaca

en: Customer first name
hr: Ime kupca

en: Customer full name
hr: Puno ime kupca

en: Customer has already booked this appointment
hr: Već ste rezervirali ovaj termin

en: Customer has been blocked.
hr: Kupac je blokiran.

en: Customer has been created.
hr: Kupac je stvoren.

en: Customer has been deleted.
hr: Kupac je izbrisan.

en: Customer has been unblocked.
hr: Kupac je deblokiran.

en: Customer has been updated.
hr: Kupac je ažuriran.

en: Customer information
hr: Informacije o kupcu

en: Customer last name
hr: Prezime kupca

en: Customer name
hr: Ime kupca

en: Customer note
hr: Napomena korisnika

en: Customer note has been added.
hr: Dodana je bilješka o kupcu.

en: Customer note has been updated.
hr: Napomena o kupcu je ažurirana.

en: Customer panel
hr: Panel za korisnike

en: Customer panel access link
hr: Veza za pristup korisničkoj ploči

en: Customer phone
hr: Telefon kupca

en: Customer plus additional people
hr: Kupac plus dodatni ljudi

en: Customer setup
hr: Postavljanje kupca

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
hr: Klijent će biti preusmjeren na ovaj URL nakon što zakaže termin.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
hr: Klijent će biti preusmjeren na ovaj URL nakon što zakaže termin.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
hr: Kupac će biti preusmjeren na ovaj URL nakon obrade plaćanja putem veze.

en: Customers
hr: Korisnik usluge

en: Customers detected in file:
hr: Kupci otkriveni u datoteci:

en: Customers imported from file:
hr: Kupci uvezeni iz datoteke:

en: Customers in Waiting list
hr: Kupci na listi čekanja

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
hr: Kupci će biti preusmjereni na ovaj URL nakon rezervacije događaja.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
hr: Kupci će biti preusmjereni na ovaj URL nakon zakazivanja sastanka.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
hr: Kupci će biti preusmjereni na ovaj URL nakon što završe uplatu.

en: Customize
hr: Prilagodi

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
hr: Prilagodite svaku interakciju prikupljanjem pravih informacija za usluge, događaje i evidenciju kupaca

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
hr: Prilagodite ponude kako bi odgovarale specifičnim uslugama i zadovoljile raznolike potrebe klijenata

en: Daily
hr: Dnevno

en: Daily occupancy
hr: Dnevna popunjenost

en: Danger button background color
hr: Boja pozadine gumba za opasnost

en: Danger button text color
hr: Boja teksta gumba za opasnost

en: Dark Theme
hr: Tamna tema

en: Dashboard
hr: Kontrolna ploča

en: Data that remains unchanged:
hr: Podaci koji ostaju nepromijenjeni:

en: Data to be updated:
hr: Podaci koje treba ažurirati:

en: Date
hr: Datum

en: Date:
hr: Datum:

en: Date & Time
hr: Datum i vrijeme

en: Date & time
hr: Datum i vrijeme

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
hr: Datum i vremenska razdoblja događaja s poveznicama za pridruživanje Lesson Spaceu

en: Date Asc
hr: Datum Asc

en: Date Desc
hr: Datum Desc

en: Date Picker
hr: Birač datuma

en: Date Purchased Asc
hr: Datum kupovine Asc

en: Date Purchased Desc
hr: Datum kupovine Desc

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
hr: Datumski rasponi koji nisu definirani koristit će zadanu cijenu iz kategorije ulaznice.

en: Date and Time
hr: Datum i vrijeme

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Date of Birth
hr: Datum rođenja

en: Date of birth
hr: Datum rođenja

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
hr: Datum rođenja mora biti u istom formatu koji je odabran u vašim WP postavkama. Ako se koristi format datuma s zarezom, datumi bi trebali biti u navodnicima.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
hr: Datumska razdoblja događaja s vezama za pridruživanje prostora za lekcije

en: Date picker
hr: Birač datuma

en: Date purchased
hr: Datum kupovine

en: Date range
hr: Raspon datuma

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
hr: Datumski rasponi koji nisu definirani koristit će zadanu cijenu iz kategorije ulaznica.

en: Dates:
hr: Datumi:

en: Day
hr: Dan

en: Day Off
hr: Slobodan dan

en: Day Off name
hr: Naziv slobodnog dana

en: Day of the Week
hr: Datumski period događaja

en: Day of the week
hr: Dan u tjednu

en: Day off name
hr: Ime slobodnog dana

en: Days
hr: Dana

en: Days Off
hr: Slobodni dani

en: Days off
hr: Slobodni dani

en: Deactivate
hr: Deaktivacija

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
hr: Dragi%customer_full_name%, Hvala vam što ste odabrali našu tvrtku, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
hr: Poštovani <b>%customer_full_name%</b> ,<br><br> Hvala što ste odabrali našu tvrtku,<br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
hr: Odbitak

en: Deduction Asc
hr: Odbitak Asc

en: Deduction Desc
hr: Desc odbitka

en: Default Label
hr: Zadana oznaka

en: Default Square location
hr: Zadana kvadratna lokacija

en: Default appointment status
hr: Zadani status imenovanja

en: Default back end page
hr: Zadana pozadinska stranica

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Default location
hr: Zadana lokacija

en: Default number of items per page on the back end
hr: Zadani broj stavki po stranici na pozadini

en: Default number of items per page on the front end
hr: Zadani broj stavki po stranici na prednjoj strani

en: Default page
hr: Zadana stranica

en: Default payment method
hr: Zadani način plaćanja

en: Default phone country code
hr: Zadani pozivni broj zemlje

en: Default time slot step
hr: Zadani korak vremenskog slota

en: Define how far into the future customers can book appointments.
hr: Odredite koliko daleko kupci mogu rezervirati sastanke u budućnosti.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
hr: Definirajte maksimalni broj korištenja po kupcu. Nakon što se dostigne ograničenje, kupon više neće važiti za tog kupca.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
hr: Odredite vrijeme prije sastanka tijekom kojeg kupci ne mogu rezervirati.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
hr: Odredite vrijeme prije sastanka tijekom kojeg kupci ne mogu otkazati.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
hr: Odredite vrijeme prije sastanka tijekom kojeg kupci ne mogu premjestiti zakazivanje.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
hr: Odredite ukupan broj dopuštenih upotreba ovog kupona. Nakon što se dostigne ograničenje, kupon postaje neaktivan.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
hr: Definirajte koje će se mogućnosti tražiti prilikom stvaranja povezanog Express računa

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
hr: Definira jezik koji se koristi za obavijesti koje se šalju ovom kupcu za rezervacije stvorene s administratorske ploče ili zaposlenika. Ako je podržani jezik korišten u prethodnoj rezervaciji, automatski će se odabrati; inače ga možete postaviti ručno.

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete Amelia content
hr: Izbriši Amelia sadržaj

en: Delete Event
hr: Izbriši događaj

en: Delete Notification
hr: Izbriši obavijest

en: Delete Package Booking
hr: Izbriši rezervaciju paketa

en: Delete Period
hr: Odaberite Razdoblje ponavljanja

en: Delete appointment
hr: Izbriši sastanak

en: Delete block time
hr: Izbriši blokirano vrijeme

en: Delete booking
hr: Izbriši rezervaciju

en: Delete category
hr: Izbriši kategoriju

en: Delete coupon
hr: Izbriši kupon

en: Delete custom field
hr: Izbriši prilagođeno polje

en: Delete customer
hr: Izbriši kupca

en: Delete employee
hr: Izbriši zaposlenika

en: Delete event booking
hr: Izbriši rezervaciju događaja

en: Delete following
hr: Izbriši praćenje

en: Delete location
hr: Izbriši lokaciju

en: Delete package
hr: Izbriši paket

en: Delete profile
hr: Izbriši profil

en: Delete resource
hr: Izbriši resurs

en: Delete service
hr: Izbriši uslugu

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
hr: Izbrišite tablice, uloge, datoteke i postavke nakon brisanja dodatka Amelia.

en: Delete tax
hr: Izbriši porez

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
hr: Omogućite lakše iskustvo rezervacije prikazujući kupcima samo stvarne, dostupne termine

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
hr: Šaljite personalizirane poruke prilagođene vašem poslovnom tonu, brendiranju i tijeku rada

en: Delivered
hr: Dostavljeno

en: Deposit
hr: Polog

en: Deposit Payment
hr: Plaćanje depozita

en: Deposit amount
hr: Količina depozita

en: Deposit only
hr: Samo polog

en: Deposit payment
hr: Plaćanje pologa

en: Deposit type
hr: Vrsta depozita

en: Description
hr: Opis

en: Description:
hr: Opis:

en: Details
hr: Detalji

en: Details changed
hr: Detalji su promijenjeni

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
hr: Niste primili e-poštu? Provjerite filter neželjene pošte ili

en: Direct charge
hr: Preusmjeravanje stranice

en: Disable
hr: Onemogućiti

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
hr: Onemogućite ovu opciju kako biste omogućili samo pojedinačnim kupcima da rezerviraju grupne sastanke, bez mogućnosti dovođenja dodatnih ljudi.

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Discard
hr: Odbaci

en: Disconnect
hr: Izadi

en: Disconnect Employee
hr: Isključite zaposlenika

en: Disconnect account
hr: Prekini vezu s računom

en: Disconnect employee account
hr: Prekini vezu s računom zaposlenika

en: Disconnect from Apple
hr: Izadi

en: Discount
hr: Popust

en: Discount Asc
hr: Popust Asc

en: Discount Desc
hr: Popust Desc

en: Discount (%)
hr: Popust (%)

en: Discount type
hr: Vrsta popusta

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
hr: Prikažite Amelia obrasce za rezervaciju i ploče na profilima članova BuddyBoss.

en: Display Field:
hr: Polje prikaza:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
hr: Prikažite događaje u prikazu kalendara, omogućujući korisnicima da izravno pregledaju, pretražuju i rezerviraju. Izvrstan način da istaknete nadolazeće događaje u interaktivnom formatu.

en: Do you want to cancel following events?
hr: Želite li otkazati sljedeće događaje?

en: Do you want to cancel this purchase?
hr: Želite li otkazati ovu kupnju?

en: Do you want to delete following canceled events?
hr: Želite li izbrisati sljedeće otkazane događaje?

en: Do you want to delete this appointment?
hr: Želite li izbrisati ovaj termin?

en: Do you want to open following events?
hr: Želite li otvoriti sljedeće događaje?

en: Do you want to repeat this appointment?
hr: Želite li ponoviti ovaj termin?

en: Do you want to update following events?
hr: Želite li ažurirati sljedeće događaje?

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Don't Import
hr: Nemojte uvoziti

en: Don't have an account?
hr: Nemate račun?

en: Don't send reminders within the selected time
hr: Ne šaljite podsjetnike unutar odabranog vremena

en: Don't suggest alternatives
hr: Ne predlažite alternative

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
hr: Nemojte koristiti opciju tekstualnog načina rada ako već imate HTML kod u opisu, jer se nakon što se ova opcija omogući, postojeće HTML oznake mogu izgubiti.

en: Dot-comma
hr: Točka-zarez

en: Download
hr: Preuzmi

en: Download Invoice
hr: Preuzmite .csv

en: Download PDF
hr: Preuzmite .csv

en: Download PDF Invoice
hr: Preuzmite .csv

en: Download XML
hr: Preuzmite .csv

en: Download XML Invoice
hr: Preuzmite .csv

en: Download .csv
hr: Preuzmite .csv

en: Download invoice
hr: Preuzmi račun

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
hr: Trenutačno preuzmite popis svojih kupaca za izvještavanje, marketing ili korištenje u vanjskom sustavu, što upravljanje podacima čini bržim i praktičnijim nego ikad prije.

en: Draft
hr: Nacrt

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
hr: Povucite da biste preuredili stupce i/ili odaberite koje ćete prikazati.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
hr: Povećajte broj rezervacija uz neodoljive ponude kupona

en: Drop file here or click to upload
hr: Ispustite datoteku ovdje ili kliknite za prijenos

en: Drop files here or click to upload
hr: Ispustite datoteke ovdje ili kliknite za prijenos

en: Dropdown Color
hr: Padajuća boja

en: Dropdown Text Color
hr: Padajući izbornik Boja teksta

en: Dropdown layout
hr: Padajuća boja

en: Dropdowns
hr: padajuće liste

en: Due
hr: Dospijeće

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Duplicate Event
hr: Napravi kopiju Događanja

en: Duplicate appointment
hr: Dvostruki sastanak

en: Duplicate category
hr: Duplikat kategorije

en: Duplicate coupon
hr: Duplikat kupona

en: Duplicate employee
hr: Duplikat zaposlenika

en: Duplicate fields are not allowed.
hr: Dvostruka polja nisu dopuštena.

en: Duplicate location
hr: Duplikat lokacije

en: Duplicate package
hr: Duplikat paketa

en: Duplicate resource
hr: Duplikat resursa

en: Duplicate service
hr: Duplikat usluge

en: Duration
hr: Trajanje

en: Duration:
hr: Trajanje:

en: Duration Asc
hr: Trajanje Asc

en: Duration Desc
hr: Trajanje Desc

en: E-Ticket Scanner
hr: Naziv ulaznice

en: E-Tickets
hr: Ulaznice

en: E-ticket
hr: E-ulaznica

en: E-ticket QR code
hr: QR kod e-ulaznice

en: E-ticket scanner
hr: Skener e-karata

en: Each:
hr: Svaki:

en: Each spot counts as one attendee.
hr: Svako mjesto se računa kao jedan polaznik.

en: Easily export your customer data in one click
hr: Jednostavno izvezite podatke o kupcima jednim klikom

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
hr: Jednostavno organizirajte više poslovnih lokacija na jednom mjestu, osiguravajući nesmetano poslovanje i dosljedno iskustvo rezervacije bez obzira gdje se nude vaše usluge.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Appointment
hr: Uredi termin

en: Edit Attendee
hr: Uredi sudionika

en: Edit Attendees
hr: Uredi sudionike

en: Edit Category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit Coupon
hr: Uredite kupon

en: Edit Customer
hr: Uredi kupca

en: Edit Event
hr: Uredi Događanje

en: Edit Extra
hr: Uredi dodatno

en: Edit Package Booking
hr: Uredi rezervaciju paketa

en: Edit Tax
hr: Uredi

en: Edit Tracking
hr: Uredi praćenje

en: Edit Webhook
hr: Uredi Webhook

en: Edit appointment
hr: Uredite sastanak

en: Edit block time
hr: Uredi blokirano vrijeme

en: Edit booking
hr: Uredi rezervaciju

en: Edit custom field
hr: Uredi prilagođeno polje

en: Edit custom notification
hr: Uredi prilagođenu obavijest

en: Edit customer
hr: Uredi kupca

en: Edit day off
hr: Uredi slobodan dan

en: Edit employee
hr: Uredi zaposlenika

en: Edit event
hr: Uredi događaj

en: Edit event booking
hr: Uredi rezervaciju događaja

en: Edit location
hr: Uredi lokaciju

en: Edit package
hr: Uredi paket

en: Edit resource
hr: Uredi resurs

en: Edit service
hr: Uredi uslugu

en: Edit special day
hr: Uredi poseban dan

en: Edit table
hr: Uredi tablicu

en: Edit transaction
hr: Uredi transakciju

en: Edit work hours
hr: Uređivanje radnog vremena

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
hr: Učinkovito upravljajte otkazivanjima termina tako što ćete korisnicima omogućiti da se prijave na listu čekanja i ručno popune novootvorene termine.

en: Effortless management for every location
hr: Jednostavno upravljanje za svaku lokaciju

en: Effortless tax management for every booking
hr: Jednostavno upravljanje porezima za svaku rezervaciju

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
hr: Jednostavno postavite i upravljajte događajima koji se ponavljaju prema vašem željenom rasporedu - nudeći fleksibilnost, dosljednost i glatko iskustvo za vaše poslovanje i vaše klijente.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
hr: Uklonite ručne izračune uz pametnu, automatiziranu poreznu aplikaciju

en: Email
hr: E-mail

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Email Address
hr: Email adresa

en: Email address
hr: E-mail adresa

en: Email already exists with different name. Please check your name.
hr: E-pošta već postoji s drugim imenom. Provjerite svoje ime.

en: Email copied to clipboard.
hr: E-pošta kopirana u međuspremnik.

en: Email field is required
hr: Obavezno je polje e-pošte

en: Email or Username
hr: E-mail ili korisničko ime

en: Email with access link has been sent
hr: E-pošta s vezom za pristup je poslana

en: Employee
hr: Zaposlenik

en: Employee Badge
hr: Dijalog zaposlenika

en: Employee Days off
hr: Slobodni dani zaposlenika

en: Employee ID
hr: ID zaposlenika

en: Employee Profile
hr: Profil zaposlenika

en: Employee Selection
hr: Opis zaposlenika

en: Employee badges
hr: Značke zaposlenika

en: Employee badges management
hr: Upravljanje značkama zaposlenika

en: Employee calendar disconnected successfully
hr: Kalendar zaposlenika uspješno isključen

en: Employee calendar has been updated successfully.
hr: Kalendar zaposlenika uspješno je ažuriran.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
hr: Dostignuto je ograničenje dnevnog imenovanja zaposlenika. Molimo odaberite drugi datum ili zaposlenika.

en: Employee days off
hr: Slobodni dani zaposlenika

en: Employee description
hr: Opis zaposlenika

en: Employee description popup
hr: Skočni prozor s opisom zaposlenika

en: Employee details
hr: Detalji zaposlenika

en: Employee dialog
hr: Dijalog zaposlenika

en: Employee email
hr: E-pošta zaposlenika

en: Employee filter
hr: Filter zaposlenika

en: Employee first name
hr: Ime zaposlenika

en: Employee full name
hr: Puno ime zaposlenika

en: Employee has been created.
hr: Zaposlenik je stvoren.

en: Employee has been deleted.
hr: Zaposlenik je izbrisan.

en: Employee has been hidden.
hr: Zaposlenik je skriven.

en: Employee has been updated.
hr: Zaposlenik je ažuriran.

en: Employee information
hr: Podaci o zaposlenicima

en: Employee is now visible.
hr: Zaposlenik je sada vidljiv.

en: Employee last name
hr: Prezime zaposlenika

en: Employee name
hr: Ime zaposlenika

en: Employee name, email & phone
hr: Ime zaposlenika, e-mail i telefon

en: Employee note
hr: Napomena zaposlenika

en: Employee note has been updated.
hr: Napomena zaposlenika je ažurirana.

en: Employee panel
hr: Panel zaposlenika

en: Employee panel access link
hr: Veza za pristup panelu zaposlenika

en: Employee panel page URL
hr: URL stranice s panelom zaposlenika

en: Employee panel password
hr: Lozinka panela zaposlenika

en: Employee password
hr: Lozinka zaposlenika

en: Employee phone
hr: Telefon zaposlenika

en: Employee price
hr: Cijena za zaposlenike

en: Employee profile
hr: Profil zaposlenika

en: Employee selection
hr: Odabir zaposlenika

en: Employee selection logic
hr: Opis zaposlenika

en: Employee setup
hr: Postavljanje zaposlenika

en: Employees
hr: Zaposlenici

en: Empower your team with seamless integrations
hr: Osnažite svoj tim besprijekornim integracijama

en: Empty state
hr: Prazno stanje

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable Amelia
hr: Omogući Ameliju

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
hr: Omogućite Amelia kartice na profilima

en: Enable Google Meet
hr: Omogućite Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
hr: Omogućite Google Meet

en: Enable Payment from Link
hr: Omogući plaćanje putem veze

en: Enable auto-reply message
hr: Omogući poruku automatskog odgovora

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
hr: Omogućite korisnicima da učinkovito upravljaju svojim sastancima i događajima. Personalizirajte boje i naljepnice kako biste stvorili besprijekorno i brendirano iskustvo.

en: Enable guest booking
hr: Omogući rezervaciju gosta

en: Enable integration with WooCommerce
hr: Omogućite integraciju s WooCommerceom

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
hr: Omogućite brzu, beskontaktnu prijavu događaja uz jedinstvene QR kodove za svaku kartu.

en: Enable recurring event
hr: Prikaži događaje koji se ponavljaju

en: Enable resource usage for a group booking
hr: Omogući korištenje resursa za grupnu rezervaciju

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite da kupci odaberu barem jednu dodatnu opciju prilikom rezervacije. Također možete odabrati koliko dodataka je potrebno.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
hr: Omogućite ovu opciju ako želite svojim klijentima dopustiti brisanje podataka sa svojih profila (rezervacije se neće izbrisati).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite dopustiti svojim klijentima da sami preinače svoje termine.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite računati količinu resursa za svaku dodatnu osobu dodanu tijekom rezervacije.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
hr: Omogućite ovu opciju ako želite izbrisati tablice dodataka, uloge, datoteke i postavke<br> prilikom brisanja dodatka sa stranice dodataka

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite uključiti Google Meet u svoj događaj.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
hr: Omogućite ovu opciju ako želite da korak vremenskog sloja bude isti kao i trajanje usluge u postupku rezervacije

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite poslati ics datoteku e-poštom nakon odobrenih rezervacija.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite poslati ics datoteku e-poštom nakon rezervacija na čekanju.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
hr: Omogućite ovu opciju ako želite da vaš zaposlenik prima podatke iz prilagođenih polja samo za zadnjeg kupca kada postoji grupna rezervacija

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
hr: Omogućite ovu opciju da biste dodali sudionike događaja događajima zaposlenika u Apple kalendaru.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
hr: Omogućite ovu opciju za dodavanje sudionika događaja u događaje zaposlenika u Google kalendaru.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
hr: Omogućite ovu opciju da biste dodali sudionike događaja u događaje Outlook kalendara zaposlenika.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
hr: Omogućite ovu opciju za stvaranje sastanaka za sastanke sa statusom na čekanju.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
hr: Omogućite ovu opciju za stvaranje prostora za sastanke sa statusom na čekanju.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
hr: Omogućite ovu opciju za prikaz sastanaka sa statusom na čekanju u kalendarima zaposlenika.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
hr: Omogućite ovu opciju kako biste osigurali da korisnici koji koriste postojeću e-poštu ili telefonski broj održavaju dosljedna imena i prezime.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
hr: Omogućite ovu opciju da biste uključili vrijeme međuspremnika za zakazane sastanke u događajima Apple Calendar.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
hr: Omogućite ovu opciju kako biste u događaje Google kalendara uključili vrijeme za zakazane sastanke.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
hr: Omogućite ovu opciju da biste u događaje Outlook kalendara uključili vrijeme međuspremnika za zakazane sastanke.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
hr: Omogućite ovu opciju kako biste bili sigurni da će račun biti poslan kupcu nakon rezervacije.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
hr: Omogućite ovu opciju za primanje e-pošte s podsjetnikom kada vaš SMS saldo dosegne postavljeni minimum

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
hr: Omogućite ovu opciju da biste ponovili obavijest u definiranom intervalu.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
hr: Omogućite ovu opciju da biste ovo prilagođeno polje koristili kao lokaciju u događajima Google i Outlook kalendara, ICS datotekama i događajima &#39;Dodaj u kalendar&#39;.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
hr: Omogućite prikaz mjesta za rezervacije na temelju vremenske zone klijenta.

en: Enable to require a deposit payment.
hr: Omogućite zahtijevanje plaćanja depozita.

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: End Date
hr: Datum događaja

en: End Time
hr: Vrijeme završetka

en: End Time Visibility:
hr: Vidljivost vremena završetka:

en: End date
hr: Datum završetka

en: End time
hr: Vrijeme završetka

en: Endpoint
hr: Krajnja točka

en: Ends
hr: Kraj

en: Ends after
hr: Završava nakon

en: Ends on
hr: Završava na

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
hr: Poboljšajte rezervacije prilagodljivim značkama kako biste ojačali identitet svog brenda.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
hr: Povećajte povjerenje klijenata pružanjem transparentnih, dokumentiranih podataka o plaćanju za svaku rezervaciju

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
hr: Povećajte lojalnost kupaca nagrađivanjem klijenata ekskluzivnim, personaliziranim ponudama

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
hr: Povećajte fleksibilnost s informacijama o kupcima spremnim za marketinške alate ili vanjske platforme

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
hr: Poboljšajte korisničko iskustvo jasnim, intuitivnim obrascima osmišljenim prema vašim poslovnim potrebama

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
hr: Poboljšajte korisničko iskustvo prilagođenim dodacima koji dodaju praktičnost i vrijednost

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
hr: Osigurajte točnu naplatu primjenom ispravnih poreznih stopa svaki put

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
hr: Osigurajte točno knjigovodstvo s jasnim i organiziranim financijskim podacima

en: Enter, and re-enter your new password to continue
hr: Molimo ponovno unesite novu lozinku

en: Enter Address
hr: Unesi adresu

en: Enter Apple Calendar app specific password
hr: Unesite lozinku specifičnu za aplikaciju Apple Calendar

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
hr: Unesite iCloud ID Apple kalendara

en: Enter E-Ticket details manually
hr: Ručno unesite podatke o e-ulaznici

en: Enter Event Name
hr: Unesite naziv događaja

en: Enter a phone number, then press Enter to add
hr: Unesite telefonski broj, a zatim pritisnite Enter za dodavanje

en: Enter booking ID
hr: Unesite ID tvrtke

en: Enter date of birth
hr: Datum rođenja

en: Enter email
hr: Unesite email

en: Enter email, then press Enter to add
hr: Unesite e-poštu, a zatim pritisnite Enter za dodavanje

en: Enter first name
hr: Unesi ime

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
hr: Ovdje unesite URL stranice s [ameliacustomerpanel] kratkim kodom ako ga želite poslati svojim kupcima u obavijestima. Obavezno dodajte rezervirano mjesto u obavijesti kako bi se URL mogao poslati.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
hr: Ovdje unesite URL stranice s kratkim kodom [ameliaempleepanel] ako ga želite poslati svojim zaposlenicima u obavijestima. Obavezno dodajte rezervirano mjesto u obavijesti kako bi se URL mogao poslati.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
hr: Ovdje unesite krajnju točku ako koristite Mailgun iz zemalja EU

en: Enter holiday or day off name
hr: Unesite naziv praznika ili slobodnog dana

en: Enter last name
hr: Unesi prezime

en: Enter phone
hr: Unesite telefon

en: Enter redirect URL
hr: Unesite URL preusmjeravanja

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
hr: Unesite naziv događaja koji će biti poslan u svrhu praćenja.

en: Enter ticket code
hr: Ulaznice za događaje

en: Enter ticket code manually
hr: Ručno unesite kod karte

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
hr: Unesite e-mail adresu svog računa i poslat ćemo vam vezu za pristup u vašu pristiglu poštu.

en: Enter your credentials to access your account.
hr: Unesite svoje vjerodajnice za pristup svom računu.

en: Enter your email
hr: Unesite svoju e-poštu

en: Enter your password
hr: Unesite svoju lozinku

en: Error
hr: Greška

en: Error occurred
hr: Došlo je do pogreške

en: Error while generating CSV.
hr: Pogreška prilikom generiranja CSV-a.

en: Estimated price
hr: Procijenjena cijena

en: Event
hr: Događaj

en: Event Asc
hr: Događaj Asc

en: Event Available
hr: Dostupno

en: Event Booking Details
hr: Detalji rezervacije događaja

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
hr: Rezervacija događaja kratki je kod koji vašim kupcima daje mogućnost da rezerviraju jedan od događaja koje ste stvorili na pozadini u jednostavnom prikazu kalendara događaja.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
hr: Rezervacija događaja kratki je kod koji vašim klijentima daje opciju rezerviranja jednog od događaja koje ste kreirali u pozadini u jednostavnom prikazu popisa događaja.

en: Event Calendar Booking Form
hr: Obrazac za rezervaciju kalendara događaja

en: Event Colors:
hr: Boje događaja:

en: Event Date and Time
hr: Datum i vrijeme događaja

en: Event Day
hr: Dan događanja

en: Event Desc
hr: Opis događaja

en: Event Employee
hr: Zaposlenik događaja

en: Event Ends
hr: Događaji

en: Event Gallery:
hr: Galerija događaja:

en: Event ID
hr: Dan događanja

en: Event Info
hr: URL informacija o događaju

en: Event List Booking Form
hr: Obrazac za rezervaciju popisa događaja

en: Event Location
hr: Mjesto događaja

en: Event Starts
hr: Status događaja

en: Event Status
hr: Status događaja

en: Event Subtotal
hr: Dodaci Međuzbroj

en: Event Type
hr: Vrsta događaja

en: Event available
hr: Događaj dostupan

en: Event booking has been created.
hr: Rezervacija događaja je kreirana.

en: Event booking has been deleted.
hr: Rezervacija događaja je izbrisana.

en: Event booking has been updated.
hr: Rezervacija događaja je ažurirana.

en: Event booking is unavailable
hr: Rezervacija događaja nije dostupna

en: Event calendar booking from
hr: Rezervacija kalendara događaja od

en: Event card
hr: Kartica događaja

en: Event date & time period
hr: Datum i vremensko razdoblje događaja

en: Event date & time periods with Google Meet join links
hr: Datumi i vremenska razdoblja događaja s poveznicama za pridruživanje Google Meetu

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
hr: Datumi i vremenska razdoblja događaja s poveznicama za pridruživanje Microsoft Teamsu

en: Event date & time periods with Zoom join links
hr: Datum i vremenska razdoblja događaja s poveznicama za pridruživanje Zoomu

en: Event date & time periods with Zoom start links
hr: Datum i vremenska razdoblja događaja s poveznicama za početak Zooma

en: Event date period
hr: Razdoblje događaja

en: Event date periods with Google Meet join links
hr: Razdoblja datuma događaja s poveznicama za pridruživanje Google Meetu

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
hr: Razdoblja datuma događaja s vezama za pridruživanje Microsoft Teamsu

en: Event date periods with Zoom join links
hr: Razdoblja događaja s poveznicama za pridruživanje Zoomu

en: Event date periods with Zoom start links
hr: Razdoblja događaja s poveznicama za početak Zooma

en: Event deposit
hr: Depozit za događaj

en: Event description
hr: Opis događaja

en: Event details
hr: Detalji događaja

en: Event e-ticket
hr: E-ulaznica za događaj

en: Event employee
hr: Zaposlenik na događaju

en: Event employees
hr: Zaposlenici na događajima

en: Event end date
hr: Datum završetka događaja

en: Event end date & time
hr: Datum i vrijeme završetka događaja

en: Event end time
hr: Vrijeme završetka događaja

en: Event ends
hr: Događaj završava

en: Event filter
hr: Filtar događaja

en: Event gallery
hr: Galerija događaja

en: Event has been canceled
hr: Događaj je otkazan

en: Event has been canceled.
hr: Događaj je otkazan.

en: Event has been created.
hr: Događaj je stvoren.

en: Event has been deleted
hr: Događaj je izbrisan

en: Event has been deleted.
hr: Događaj je izbrisan.

en: Event has been hidden.
hr: Događaj je skriven.

en: Event has been opened
hr: Događaj je otvoren

en: Event has been opened.
hr: Događaj je otvoren.

en: Event has been saved
hr: Događaj je spremljen

en: Event has been updated.
hr: Događaj je ažuriran.

en: Event info
hr: Informacije o događaju

en: Event initial start date
hr: Početni datum početka događaja

en: Event is now visible.
hr: Događaj je sada vidljiv.

en: Event list booking from
hr: Rezervacija popisa događaja od

en: Event location
hr: Mjesto događaja

en: Event name
hr: Naziv događaja

en: Event price
hr: Cijena događaja

en: Event slots capacity
hr: Kapacitet termina za događaje

en: Event space name
hr: Naziv prostora događaja

en: Event start date
hr: Datum početka događaja

en: Event start date & time
hr: Datum i vrijeme početka događaja

en: Event start date and time
hr: Datum i vrijeme početka događaja

en: Event start time
hr: Vrijeme početka događaja

en: Event starts
hr: Početak događaja

en: Event status
hr: Status događaja

en: Event tags
hr: Oznake događaja

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
hr: Oznake događaja omogućuju vam označavanje i organiziranje događaja u dodatku Amelia prema kriterijima koji su najvažniji za vaše poslovanje.

en: Event tags have been saved.
hr: Oznake događaja spremljene su.

en: Event tags setup
hr: Postavke oznaka događaja

en: Event ticketing
hr: Prodaja ulaznica za događaje

en: Event tickets
hr: Ulaznice za događaje

en: Event time scope
hr: Vremenski raspon događaja

en: Event title
hr: Naziv događaja

en: Event title and description
hr: Naziv i opis događaja

en: Event type
hr: Vrsta događaja

en: Events
hr: Događaji

en: Events Available
hr: Dodaci dostupni

en: Events Calendar
hr: Kalendar događanja

en: Events List
hr: Popis događaja

en: Events List Booking
hr: Obrazac za rezervaciju popisa događaja

en: Events available
hr: Dostupni događaji

en: Events calendar
hr: Kalendar događaja

en: Events custom pricing
hr: Prilagođene cijene za događaje

en: Events list
hr: Popis događaja

en: Events list view
hr: Prikaz popisa događaja

en: Events pricing
hr: Cijene događaja

en: Events setup
hr: Postavljanje događaja

en: Events waiting list
hr: Lista čekanja za događaje

en: Every
hr: svake/og

en: Every:
hr: Svaki:

en: Every Day until
hr: Svaki dan do

en: Exclude Taxes
hr: Isključite poreze

en: Expand all
hr: Proširi sve

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
hr: Proširite svoje kapacitete dodavanjem onoliko zaposlenika koliko je vašem poslovanju potrebno

en: Expiration date
hr: Datum isteka

en: Expired
hr: Isteklo

en: Expires after
hr: Istječe nakon

en: Expires at
hr: Istječe u

en: Export
hr: Izvoz

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
hr: Izvezite sve zapise transakcija sa stranice Financije za jednostavno računovodstvo, usklađivanje ili dijeljenje s vašim financijskim alatima.

en: Export appointment data with ease
hr: Izvoz podataka o terminima s lakoćom

en: Export bookings
hr: Izvozne rezervacije

en: Export event booking data with ease
hr: Jednostavno izvezite podatke o rezervacijama za događaje

en: Express Account
hr: Ekspresni račun

en: Express account capabilities
hr: Ekspresne mogućnosti računa

en: Extra
hr: Dodatak

en: Extra:
hr: Dodatak:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
hr: Ograničenje dodatnih osoba ne može premašiti kapacitet liste čekanja

en: Extra people limit must be 0 or greater
hr: Ograničenje dodatnih osoba mora biti 0 ili više

en: Extras
hr: Dodaci

en: Extras Cost:
hr: Dodatni troškovi:

en: Extras Description
hr: Dodaci Opis

en: Extras Duration
hr: Dodaci Trajanje

en: Extras Heading
hr: Naslov Dodaci

en: Extras Subtotal
hr: Dodaci Međuzbroj

en: Extras are included in the deposit amount.
hr: Dodaci su uključeni u iznos depozita.

en: Extras are not included in the deposit amount.
hr: Dodaci nisu uključeni u iznos depozita.

en: Extras available
hr: Dodaci dostupni

en: Extras cost:
hr: Dodatni troškovi:

en: Extras subtotal
hr: Međuzbroj dodataka

en: Extras total price
hr: Dodaci Međuzbroj

en: Facebook app ID
hr: ID aplikacije Facebook

en: Facebook app secret
hr: Tajna aplikacije Facebook

en: Facebook social login
hr: Facebook društvena prijava

en: Failed
hr: Neuspjeh

en: Failed to access camera. Please try again.
hr: Nije uspio pristupiti kameri. Molim pokušajte ponovo.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
hr: Učitavanje pojedinosti o sastanku nije uspjelo. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Failed to load package details. Please try again later.
hr: Nije uspjelo učitati pojedinosti o paketu. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Failed to reorder packages.
hr: Nije uspjelo promijeniti redoslijed paketa.

en: Failed to reorder services.
hr: Nije uspjelo promijeniti redoslijed usluga.

en: Failed to send invoice.
hr: Nije uspio poslati račun.

en: Failed to send test SMS.
hr: Slanje probne SMS poruke nije uspjelo.

en: Failed to send test WhatsApp message.
hr: Slanje testne WhatsApp poruke nije uspjelo.

en: Failed to send test email.
hr: Nije uspjelo poslati testnu e-poštu.

en: Failed to update category positions.
hr: Ažuriranje pozicija kategorije nije uspjelo.

en: Features
hr: Značajke

en: Features & Integrations
hr: Značajke i integracije

en: Female
hr: Žensko

en: Field Order
hr: Terenski red

en: Field order
hr: Redoslijed polja

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
hr: Redoslijed polja, obavezna polja, oznake i opcije prikaza

en: Fifth
hr: Peti

en: Filled
hr: Ispunjeno

en: Filter
hr: Filtriraj

en: Filter by Employee
hr: Filtriraj prema zaposleniku

en: Filter by Location
hr: Filtriraj prema lokaciji

en: Filter by employee
hr: Filtriraj po zaposleniku

en: Filter by location
hr: Filtriraj po lokaciji

en: Filterable Field:
hr: Polje prikaza:

en: Filters
hr: Filteri

en: Filters block
hr: Blok filtera

en: Finance
hr: Financije

en: Find Attendees
hr: Pronađite sudionike

en: Finish
hr: Gotovo

en: Finish Button Type
hr: Vrsta gumba Završi

en: First
hr: Prva

en: First Name:
hr: Ime:

en: First and last names must be in two separate fields.
hr: Ime i prezime moraju biti u dva odvojena polja.

en: First booking only
hr: Samo prva rezervacija

en: First name
hr: Ime

en: First {day}
hr: Prvo {day}

en: Fixed
hr: Fiksni

en: Fixed amount
hr: Fiksni iznos

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
hr: Fleksibilne opcije popusta omogućuju vam postavljanje prilagođenih vrijednosti ili ponudu odricanja od pune cijene

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
hr: Fleksibilno određivanje cijena omogućuje vam postavljanje fiksne cijene paketa i ponudu atraktivnih popusta

en: Follow up
hr: Pratiti

en: Font URL
hr: URL fonta

en: Font family
hr: Obitelj fontova

en: Fonts
hr: Fontovi

en: Fonts and colors
hr: Fontovi i boje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footer buttons
hr: Gumbi podnožja

en: Footer content
hr: Sadržaj podnožja

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
hr: Za višestruki odabir: držite CTRL/Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
hr: Da bi ovo polje ispravno funkcioniralo, dodajte svoj Google Maps API ključ u Opće postavke. U suprotnom će funkcionirati kao jednostavno tekstualno polje.

en: Forgot Password?
hr: Izgubili ste lozinku?

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Forgot your password?
hr: Izgubili ste lozinku?

en: Form
hr: Forma

en: Form Flow
hr: Tijek obrazaca

en: Form colors
hr: Boje oblika

en: Forms
hr: Obrasci

en: Fourth
hr: Četvrti

en: Fourth {day}
hr: Četvrti {day}

en: Free
hr: Besplatno

en: Fri
hr: Pet

en: Friday
hr: Petak

en: From
hr: Od

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
hr: Front-end Booking Catalog kratki je kod kada želite prikazati svoju uslugu u obliku kataloga

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
hr: Front-end Booking Catalog je kratki kod kada želite prikazati svoju uslugu u obliku kataloga

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
hr: Front-end Booking Search kratki je kod koji vašim klijentima daje mogućnost traženja termina odabirom nekoliko filtera kako bi mogli pronaći najbolje termine i usluge za svoje potrebe.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
hr: Front-end Customer Panel kratki je kod koji vašim klijentima daje mogućnost upravljanja svojim rezervacijama i informacijama o profilu.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
hr: Front-end Employee Panel kratki je kod koji vašim zaposlenicima daje mogućnost upravljanja svojim rezervacijama, radnim vremenom, slobodnim danima, dodijeljenim uslugama i informacijama o profilu.

en: Front-end customer panel
hr: Prednja ploča za korisnike

en: Front-end employee panel
hr: Panel za zaposlenike na front-endu

en: Frontend
hr: Prednji dio

en: Frontend & Backend
hr: Prednji i stražnji dio

en: Full
hr: Popunjeno

en: Full events
hr: Cijeli događaji

en: Fully booked
hr: Potpuno rezervirano

en: Future events
hr: Nadolazeći događaji

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
hr: GSM (standardna latinica) segmenti sadrže 160 znakova, dok UCS-2 (ne-GSM - ćirilica, emoji, nestandardni simboli) sadrže 70 znakova itd.

en: Gallery
hr: Galerija

en: Gender
hr: Spol

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
hr: Spol treba navesti kao "muški" ili "ženski".

en: General
hr: Općenito

en: Generate
hr: Općenito

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
hr: Automatski generirajte račune za rezervacije kako biste pojednostavili plaćanja i poboljšali korisničko iskustvo.

en: Generate payment links
hr: Generirajte veze za plaćanje

en: Get in Touch
hr: Javite nam se

en: Get in touch
hr: Kontaktirajte nas

en: Global Settings
hr: Globalne postavke

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
hr: Globalne postavke primjenjuju se samo na kalendar događaja i obrazac za rezervaciju pretraživanja, za prilagodbu ostalih obrazaca za rezervaciju koristite postavke s desne strane.

en: Go Back
hr: Natrag

en: Go back
hr: Natrag

en: Go to Catalog form
hr: Idi na obrazac kataloga

en: Go to Custom Fields
hr: Idite na Prilagođena polja

en: Go to Notifications
hr: Idite na Obavijesti

en: Go to Step-by-step form
hr: Idi na obrazac korak po korak

en: Google/Outlook location
hr: Google/Outlook lokacija

en: Google Analytics
hr: Google analitika

en: Google Analytics setup
hr: Postavljanje Google Analyticsa

en: Google Calendar
hr: Dodaj u Google kalendar

en: Google Calendar & Google Meet
hr: Google kalendar i Google Meet

en: Google Calendar setup
hr: Postavljanje Google kalendara

en: Google Maps API key
hr: API ključ za Google Maps

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
hr: Google karte nisu uspjele učitati. Provjerite svoj API ključ i ograničenja.

en: Google Meet Link
hr: Veza Google Meet

en: Google Meet join link
hr: Veza za pridruživanje Google Meetu

en: Google Meet link
hr: Veza za Google Meet

en: Google Meet setup
hr: Postavljanje Google Meeta

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
hr: Google reCAPTCHA v2 tajni ključ

en: Google reCAPTCHA v2 site key
hr: Ključ web mjesta Google reCAPTCHA v2

en: Google social login
hr: Google društvena prijava

en: Green
hr: Zelena

en: Grid view
hr: Prikaz mreže

en: Group Ticket
hr: Grupna ulaznica

en: Group appointment details
hr: Detalji grupnog termina

en: Group booking
hr: Grupna rezervacija

en: Group booking export format
hr: Format izvoza grupne rezervacije

en: Group event details
hr: Detalji grupnog događaja

en: Group ticket has already been scanned
hr: Usluga je spremljena

en: Grow your team with unlimited employee management
hr: Proširite svoj tim neograničenim upravljanjem zaposlenicima

en: Gyms
hr: Teretane

en: HTML Mode
hr: HTML način

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
hr: HTML formatiranje može biti nadjačano oblikovanjem običnog teksta prilikom prebacivanja između načina rada.

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header Image URL
hr: URL zaglavne slike

en: Heading
hr: Naslov

en: Heading Text Color
hr: Boja teksta naslova

en: Heading content
hr: Sadržaj naslova

en: Heading title
hr: Naslov naslova

en: Healthcare
hr: Zdravstvo

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
hr: Ovdje možete povezati svoj osobni Apple kalendar, <br/> tako da će <br/> se nakon zakazivanja rezervacije automatski dodati u vaš kalendar po izboru.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
hr: Ovdje se možete dodijeliti za organizatora Google/Outlook događaja.<br> Inače ćete biti dodijeljeni kao osoblje i dodani kao gost na događaju

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
hr: Ovdje možete odabrati proizvod koji će se koristiti za WooCommerce integraciju.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
hr: Ovdje možete povezati zaposlenika s Apple kalendarom, <br/> pa će se nakon zakazivanja rezervacije <br/> automatski dodati u kalendar zaposlenika.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
hr: Ovdje možete povezati zaposlenika s Outlook kalendarom,<br/> pa će biti kad se termin zakaže<br/> automatski se dodaje u kalendar zaposlenika.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
hr: Ovdje možete definirati jezike koje želite imati u dodatku za prevođenje dinamičkih nizova (imena, opisi, obavijesti).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
hr: Ovdje možete odabrati proizvod koji će se koristiti za WooCommerce integraciju.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
hr: Ovdje možete unijeti dodatne adrese e-pošte na koje će se slati sve obavijesti. Da biste dodali adresu kliknite Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
hr: Ovdje možete unijeti dodatne telefonske brojeve na koje će se slati sve SMS poruke. Za dodavanje broja kliknite Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
hr: Ovdje možete odabrati Zoom User,<br/> tako da kada je termin zakazan,<br/> zoom sastanak će se automatski kreirati.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
hr: Hej, uz ovu uslugu postoje posebni paketi, pogledajte ih!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
hr: B %employee_full_name% ok, hvala, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
hr: Bok <b>%employee_full_name%</b> ,<br><br> Hvala vam,<br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
hr: Skriveni

en: Hide
hr: Sakriti

en: Hide Employee Profile
hr: Sakrij profil zaposlenika

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
hr: Sakrij WooCommerce košaricu kada je cijena 0

en: Hide coupon
hr: Sakrij kupon

en: Hide employee
hr: Sakrij zaposlenika

en: Hide event
hr: Sakrij događaj

en: Hide location
hr: Sakrij lokaciju

en: Hide locked features
hr: Sakrij zaključane značajke

en: Hide package
hr: Sakrij paket

en: Hide resource
hr: Sakrij resurs

en: Hide service
hr: Sakrij uslugu

en: Hide tax
hr: Sakrij porez

en: Hide tips & suggestions
hr: Sakrij savjete i prijedloge

en: Higher price background
hr: Pozadina viših cijena

en: Higher price text
hr: Tekst o višoj cijeni

en: Highest price
hr: Cijena događaja

en: Host link
hr: Veza hosta

en: Hosted by:
hr: Domaćin:

en: Hour
hr: Sat

en: Hours
hr: Sati

en: How many attendees do you want to book event for?
hr: Za koliko sudionika želite rezervirati događaj?

en: How many people are coming?
hr: Koliko ljudi dolazi?

en: How to
hr: Kako

en: How to get your
hr: Kako dobiti svoj

en: How will you use Amelia?
hr: Kako ćeš koristiti Ameliju?

en: ID
hr: ID oznaka

en: ID Asc
hr: ID uzlazno

en: ID Desc
hr: Opis ID-a

en: I want to pay full amount
hr: Želim platiti puni iznos

en: Id
hr: OSOBNA ISKAZNICA

en: Identify country code by user's IP address
hr: Prepoznajte pozivni broj zemlje prema korisnikovoj IP adresi

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
hr: Ako su svi načini plaćanja onemogućeni na uslugi/događaju, koristit će se zadani način plaćanja.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
hr: Ako je onemogućeno, rezervacija mora ispunjavati minimalni kapacitet, a vremenski interval se zatvara nakon prve rezervacije.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
hr: Ako je onesposobljeno, cijena će ostati ista bez obzira na to koliko je ljudi uključeno u grupni sastanak.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
hr: Ako je omogućeno, korisnici mogu rezervirati sa statusom Na čekanju čak i nakon što je dosegnut maksimalni kapacitet.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
hr: Ako je omogućeno, kupci mogu izvršiti plaćanje pomoću veze u obavijestima e-pošte ili putem korisničke ploče.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
hr: Ako je omogućeno, zadana obavijest neće biti poslana za odabrane događaje.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
hr: Ako je omogućeno, zadana obavijest neće biti poslana za odabrane usluge.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
hr: Ako su nevažeće, ostale vrijednosti će biti preskočene i neće biti uvezene.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
hr: Ako ostanu prazni, privitci će biti učitani u zadanu mapu za prijenos WordPressa.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
hr: Ako više kupaca ima istu adresu e-pošte, uvezena će se samo prva.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
hr: Ako je ova opcija onemogućena, stavka će biti dostupna samo za rezervaciju iz pozadinskog sustava.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
hr: Ako je ova opcija omogućena, korisnici će moći plaćati putem obavijesti e-poštom ili putem svoje korisničke ploče.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
hr: Ako ova opcija nije označena, dodatak će izračunati vrijeme<br> za zatvaranje rezervacije na temelju odabranog termina za prvi događaj

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
hr: Ako ova opcija nije označena, dodatak će izračunati vrijeme<br> za otvaranje rezervacije na temelju odabranog vremena za prvi događaj

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
hr: Ako ova opcija nije označena, dodatak će izračunati vrijeme zatvaranja rezervacije na temelju vremena postavljenog za prvi događaj.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
hr: Ako ova opcija nije označena, dodatak će izračunati vrijeme otvaranja rezervacije na temelju vremena postavljenog za prvi događaj.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
hr: Ako se nalazite u zemlji u kojoj se primjenjuje PDV ili GST, primjenjivi porez bit će dodan vašoj transakciji.

en: If you are the admin of this page, see how to
hr: Ako ste administrator ove stranice, pogledajte kako

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
hr: Ako onemogućite ovu opciju, vaši klijenti će moći pristupiti korisničkoj ploči s poveznicom koja se šalje na njihov račun e-pošte.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
hr: Ako omogućite ovu opciju, administrator će moći rezervirati termin u bilo koje vrijeme (radno vrijeme, posebni dani i slobodni dani za sve zaposlenike bit će zanemareni).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
hr: Ako omogućite ovu opciju, administrator će moći rezervirati termin preko ili tijekom drugog termina.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
hr: Ako omogućite ovu opciju svaki put kada novi kupac zakaže sastanak, dobit će korisničku ulogu Amelia Customer i automatsku e-poštu s podacima za prijavu.

en: Image
hr: Slika

en: Image Color
hr: Boja slike

en: Image thumbs
hr: Sličice slika

en: Import
hr: Uvoz

en: Import Failed
hr: Uvoz nije uspio

en: Import Partially Successful
hr: Uvoz djelomično uspješan

en: Import Rules
hr: Pravila uvoza

en: Import successful
hr: Uvoz uspješan

en: Importing customers
hr: Uvoz kupaca

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
hr: Poboljšajte točnost i profesionalnost dosljednim, jasno formatiranim fakturiranjem

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
hr: Poboljšajte izbor kupaca tako što ćete im omogućiti rezervaciju kod zaposlenika koji im najbolje odgovara

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
hr: Poboljšajte udobnost kupaca nudeći predvidljive, jednostavne opcije ponavljanja za rezervaciju

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
hr: Poboljšajte korisničko iskustvo tako što ćete klijentima omogućiti da odaberu lokaciju koja im najbolje odgovara

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
hr: Poboljšajte točnost izvješćivanja trenutnim pristupom potpunim podacima o terminima

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
hr: Poboljšajte točnost izvještaja uz trenutačan pristup cjelovitim podacima o rezervacijama događaja

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
hr: Poboljšano zadržavanje kupaca jer se klijenti vraćaju kako bi koristili preostale sesije u svom paketu

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
hr: U Ameliji, „usluga“ je specifična vrsta termina koju vaša tvrtka nudi klijentima - kao što su konzultacije, tretmani ili tečajevi - koja se može u potpunosti prilagoditi vlastitim nazivom, trajanjem, cijenom, kapacitetom, dostupnošću i dodacima te rezervirati online s dodijeljenim zaposlenicima.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
hr: U Ameliji, zaposlenik je član tima koji pruža usluge ili organizira događaje, s vlastitim rasporedom, radnim vremenom i dodijeljenim ponudama.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
hr: U Ameliji, događaj je ponuda tipa rezervacije osmišljena za grupne aktivnosti ili višednevne događaje - poput radionica, konferencija, izleta ili serija edukacija - koja se može konfigurirati s vlastitim rasporedom, kapacitetom, cjenovnom strukturom i dodijeljenim osobljem.

en: In Package
hr: U paketu

en: In package
hr: U paketu

en: Incl. VAT
hr: s PDV-om

en: Include Taxes
hr: uključuje

en: Include buffer time in calendar events
hr: Uključite vrijeme međuspremnika u događaje kalendara

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
hr: U izračun slotova uključite vrijeme međuspremnika. Kada je onemogućeno, slotovi se temelje samo na trajanju usluge.

en: Include in invoice
hr: Uključi u fakturu

en: Include service buffer time in time slots
hr: Uključite vrijeme međuspremnika usluge u vremenske odsječke

en: Incorrect email or password
hr: Netočan email ili lozinka

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
hr: Povećajte konverzije motivirajući kupce atraktivnim, vremenski ograničenim ponudama

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
hr: Povećajte prihod poticanjem kupaca na kupnju dodatnih usluga ili proizvoda

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
hr: Povećanje obujma prodaje poticanjem kupaca da rezerviraju više termina odjednom

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
hr: Označava broj novih i ponovnih kupaca<br/> za odabrani datumski raspon.

en: Industries
hr: Industrije

en: Info
hr: Informacije

en: Info text
hr: Informativni tekst

en: Initial end date & time of the event
hr: Početni datum i vrijeme završetka događaja

en: Initial end date of the event
hr: Početni datum završetka događaja

en: Initial end time of the event
hr: Početno vrijeme završetka događaja

en: Initial start date & time of the event
hr: Početni datum i vrijeme početka događaja

en: Initial start time of the event
hr: Početno vrijeme početka događaja

en: Input Color
hr: Boja unosa

en: Input Text Color
hr: Boja teksta unosa

en: Input field
hr: Polje za unos

en: Input fields
hr: Polja za unos

en: Insert Amelia Booking Shortcode
hr: Umetnite skraćeni kod rezervacije Amelia

en: Insert pending appointments
hr: Unesite sastanke na čekanju

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
hr: Integrirajte se s WooCommerceom kako biste omogućili napredne mogućnosti e-trgovine.

en: Integrations
hr: Integracija

en: Interested in unlocking this feature?
hr: Zainteresirani ste za otključavanje ove značajke?

en: Invalid Mollie API key.
hr: Neispravan Mollie API ključ.

en: Invalid Payment Link
hr: Neispravna poveznica za plaćanje

en: Invalid Stripe secret key.
hr: Nevažeći tajni ključ Stripe-a.

en: Invisible reCAPTCHA badge
hr: Nevidljiva reCAPTCHA značka

en: Invoice
hr: Faktura

en: Invoice #
hr: Račun #

en: Invoice #{count}
hr: Račun # {count}

en: Invoice Format
hr: Lokacija usluge

en: Invoice Number Asc
hr: Broj računa Asc

en: Invoice Number Desc
hr: Broj računa Desc

en: Invoice date
hr: Datum fakture

en: Invoice details
hr: Pojedinosti o računu

en: Invoice has been sent.
hr: Račun je poslan.

en: Invoice not found.
hr: Faktura nije pronađena.

en: Invoice total
hr: Ukupno računa

en: Invoices
hr: Računi

en: Invoices setup
hr: Postavljanje faktura

en: Issued
hr: Izdano

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
hr: Izgleda da ste ovdje prvi put, pa ćemo vam dati nekoliko jednostavnih koraka koji će vam pomoći da započnete.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
hr: Čini se da u ovom trenutku nema dostupnih ili vidljivih usluga dodijeljenih paketima.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
hr: Čini se da u ovom trenutku nema stvorenih zaposlenika ili usluga ili da zaposlenici nisu dodijeljeni usluzi.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
hr: Čini se da je Envato API trenutno zauzet (pokušajte ponovno) ili nemate valjanu kupnju Amelie

en: Item
hr: Predmet

en: Item status
hr: Status stavke

en: Join
hr: Pridružite se

en: Join Google Meeting
hr: Pridružite se Google sastanku

en: Join Space
hr: Pridružite se prostoru

en: Join With Microsoft Teams
hr: Pridružite se putem Google Meeta

en: Join Zoom
hr: Pridružite se Zoomu

en: Join Zoom Meeting
hr: Pridružite se Zoom sastanku

en: Join link
hr: Pridružite se poveznici

en: Join waiting list
hr: Pridružite se listi čekanja

en: Join with Google Meet
hr: Pridružite se putem Google Meeta

en: Join with Microsoft Teams
hr: Pridružite se Microsoft Teamsu

en: Keep Individual
hr: Ostanite individualni

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
hr: Obavještavajte kupce i zaposlenike slanjem obavijesti o terminima i događajima izravno putem WhatsAppa - odaberite unaprijed definirane poruke ili prilagodite svoje za osobni pečat.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
hr: Održavajte sve na pravom putu pomoću zakazanih podsjetnika koji smanjuju nedolazak i zbrku

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
hr: Održavajte operacije usklađenima s ujedinjenim postavkama, dostupnošću i kontrolom resursa

en: Keep slot available after first booking
hr: Održavanje termina dostupnim nakon prve rezervacije

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
hr: Održavajte svoje podatke organiziranima i smislenima pomoću strukturiranih polja koja standardiziraju informacije koje prikupljate

en: Label
hr: Oznaka

en: Label name
hr: Naziv oznake

en: Labels
hr: Oznake

en: Language
hr: Jezik

en: Languages
hr: Jezici

en: Last
hr: Posljednja

en: Last Booking Asc
hr: Posljednja rezervacija Asc

en: Last Booking Desc
hr: Posljednja rezervacija Desc

en: Last Name:
hr: Prezime:

en: Last booking
hr: Zadnja rezervacija

en: Last name
hr: Prezime

en: Last on {date}
hr: Zadnji {date}

en: Latitude
hr: Zemljopisna širina

en: Layout
hr: Izgled

en: Layout & Inputs
hr: Izgled i unosi

en: Layout and labels options
hr: Mogućnosti izgleda i naljepnica

en: Learn More
hr: Saznajte više

en: Learn more
hr: Saznajte više

en: Left to pay
hr: Ostalo je platiti

en: Less options
hr: Manje opcija

en: Lesson Space
hr: Prostor za lekcije

en: Lesson Space API key
hr: API ključ prostora za lekciju

en: Lesson Space Link
hr: Veza za prostor za lekcije

en: Lesson Space Links
hr: Veze za prostor lekcije

en: Lesson Space link
hr: Veza do prostora za lekciju

en: Lesson Space link to join space
hr: Veza za pridruživanje prostoru za lekcije

en: Lesson Space setup
hr: Postavljanje prostora za nastavu

en: Light Theme
hr: Lagana tema

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Limit additional people
hr: Ograničite dodatne ljude

en: Limit appointments per customer
hr: Ograničavanje rezervacija po kupcu

en: Limit appointments per employee
hr: Ograničavanje rezervacija po kupcu

en: Limit events per customer
hr: Ograničite događaje po kupcu

en: Limit package purchases per customer
hr: Ograničite kupnju paketa po kupcu

en: Limit per customer
hr: Ograničenje po kupcu

en: Limit the additional number of people
hr: Ograničite dodatni broj ljudi

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
hr: Ograničite broj osoba koje jedan korisnik može dodati tijekom rezervacije

en: Link copied to clipboard.
hr: Veza kopirana u međuspremnik.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
hr: Povežite ovog kupca s korisnikom WordPressa kako bi se mogao prijaviti i pregledati svoje sastanke u Amelijinom stražnjem dijelu.

en: Linked
hr: POVEZANO

en: List
hr: Popis

en: List (default)
hr: Popis (zadano)

en: List layout
hr: Izgled

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
hr: Popis vaših termina je promijenjen. Pogledajte još jednom i nastavite klikom na gumb Spremi.

en: List view
hr: Prikaz popisa

en: Live API key
hr: API ključ uživo

en: Live client ID
hr: ID klijenta uživo

en: Live key ID
hr: ID ključa uživo

en: Live key secret
hr: Tajna ključeva uživo

en: Live publishable key
hr: Ključ koji se može objaviti uživo

en: Live secret
hr: Živa tajna

en: Live secret key
hr: Tajni ključ uživo

en: Load booking form manually
hr: Učitajte obrazac za rezervaciju ručno

en: Load page
hr: Učitaj stranicu

en: Loading...
hr: Učitavanje ...

en: Local Time
hr: Lokalno vrijeme

en: Local Time:
hr: Lokalno vrijeme:

en: Local time
hr: Lokalno vrijeme

en: Location
hr: Lokacija

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Location 1
hr: Lokacija 1

en: Location ID
hr: ID lokacije

en: Location Input Field
hr: Polje za unos lokacije

en: Location Selection
hr: Opis lokacije

en: Location WP Hooks
hr: Lokacija WP Hooks

en: Location address
hr: Adresa lokacije

en: Location description
hr: Opis lokacije

en: Location details
hr: Detalji lokacije

en: Location filter
hr: Filtar lokacije

en: Location has been added.
hr: Lokacija je dodana.

en: Location has been deleted.
hr: Lokacija je izbrisana.

en: Location has been hidden.
hr: Lokacija je skrivena.

en: Location has been updated.
hr: Lokacija je ažurirana.

en: Location information
hr: Opis lokacije

en: Location is now visible.
hr: Lokacija je sada vidljiva.

en: Location latitude
hr: Geografska širina lokacije

en: Location longitude
hr: Geografska dužina lokacije

en: Location name
hr: Naziv lokacije

en: Location phone
hr: Lokacija telefona

en: Location selection
hr: Odabir lokacije

en: Locations
hr: Lokacije

en: Locations must be active and have card processing enabled
hr: Lokacije moraju biti aktivne i imati omogućenu obradu kartica

en: Locations setup
hr: Postavljanje lokacija

en: Log In
hr: Prijavite se

en: Log out
hr: Odjavite se

en: Login
hr: Prijava

en: Logout
hr: Odjava

en: Longitude
hr: Zemljopisna dužina

en: Lower price background
hr: Niža cijena pozadine

en: Lower price text
hr: Tekst o nižoj cijeni

en: Lowest price
hr: Cijena događaja

en: Mail service
hr: Poštanska usluga

en: Mailchimp
hr: MailChimp

en: Mailchimp List
hr: Mailchimp popis

en: Mailchimp setup
hr: Postavljanje Mailchimpa

en: Mailgun
hr: poštanski pištolj

en: Mailgun API Key
hr: Mailgun API ključ

en: Mailgun Domain
hr: Mailgun domena

en: Main category button
hr: Gumb glavne kategorije

en: Main content
hr: Glavni sadržaj

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
hr: Održavajte dosljedan raspored s prilagodljivim učestalostima i obrascima

en: Make extra mandatory
hr: Napravite dodatno obavezno

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
hr: Provjerite koristite li ispravne WhatsApp vjerodajnice.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
hr: Provjerite koristite li ispravne Zoom pristupne podatke.

en: Male
hr: Muško

en: Manage Event Tags
hr: Upravljanje oznakama događaja

en: Manage badges
hr: Upravljanje značkama

en: Manage bookings
hr: Upravljanje rezervacijama

en: Manage company days off
hr: Upravljajte slobodnim danima tvrtke

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
hr: Učinkovito upravljajte otkazivanjem događaja dopuštajući kupcima da se pridruže listama čekanja i ručno popunjavaju otvorena mjesta.

en: Manage event tags
hr: Upravljajte oznakama događaja

en: Manage languages
hr: Upravljanje jezicima

en: Manage personal schedule
hr: Upravljajte osobnim rasporedom

en: Manage shared resources with ease
hr: Upravljajte dijeljenim resursima s lakoćom

en: Managing assigned services
hr: Upravljanje dodijeljenim uslugama

en: Managing packages
hr: Upravljanje paketima

en: Mandatory Field:
hr: Obavezno polje:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
hr: Mapirajte korisnika WordPressa ovom zaposleniku kako biste mu omogućili pristup pregledu njihovih sastanaka u pozadini dodatka.

en: Max
hr: maks

en: Max. Capacity
hr: Maks. Kapacitet

en: Max Capacity Asc
hr: Maksimalni kapacitet Asc

en: Max Capacity Desc
hr: Maksimalni kapacitet Desc

en: Maximum Quantity:
hr: Maksimalna količina:

en: Maximum allowed spots
hr: Maksimalan broj dopuštenih mjesta

en: Maximum bookings allowed
hr: Maksimalna dopuštena rezervacija

en: Maximum bookings reached
hr: Dosegnut je maksimalan broj rezervacija

en: Maximum capacity
hr: Maksimalni kapacitet

en: Maximum capacity is reached
hr: Dosegnut je maksimalni kapacitet

en: Maximum number of events returned
hr: Maksimalni broj vraćenih događaja

en: Maximum number of places is
hr: Maksimalan broj mjesta je

en: Maximum quantity
hr: Maksimalna količina

en: Maximum spots
hr: Maksimalan broj mjesta

en: Maximum usage per customer
hr: Maksimalna potrošnja po kupcu

en: Measurement ID
hr: ID plaćanja

en: Meeting agenda
hr: Dnevni red sastanka

en: Meeting title
hr: Naziv sastanka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Message
hr: Poruka

en: Message content
hr: Sadržaj poruke

en: Message template
hr: Predložak poruke

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
hr: Poruke poslane putem WhatsAppa nemaju opciju odgovora, stoga preporučujemo postavljanje poruke &quot;Automatski odgovor&quot;

en: Meta Pixel
hr: Meta piksel

en: Meta Pixel setup
hr: Postavljanje meta piksela

en: Method
hr: Metoda

en: Microsoft Teams
hr: Microsoftovi timovi

en: Microsoft Teams Link
hr: Veza Microsoftovih timova

en: Microsoft Teams join link
hr: Veza za pridruživanje Microsoft Teamsu

en: Microsoft Teams link
hr: Veza na Microsoft Teams

en: Microsoft Teams setup
hr: Postavljanje Microsoft Teamsa

en: Min. Capacity
hr: Min. Kapacitet

en: Minimum bookings required
hr: Potrebne minimalne rezervacije

en: Minimum capacity
hr: Minimalni kapacitet

en: Minimum number of attendees
hr: Minimalni broj sudionika

en: Minimum number of bookings
hr: Minimalni broj rezervacija

en: Minimum number of required extras
hr: Minimalni broj potrebnih dodataka

en: Minimum of attendees
hr: Minimalni broj polaznika

en: Minimum of bookings
hr: Minimum rezervacija

en: Minimum required extras
hr: Minimalni potrebni dodaci

en: Minimum required extras:
hr: Minimalni potrebni dodaci:

en: Minimum time required before booking
hr: Minimalno potrebno vrijeme prije rezervacije

en: Minimum time required before canceling
hr: Minimalno vrijeme potrebno prije otkazivanja

en: Minimum time required before rescheduling
hr: Minimalno vrijeme potrebno prije ponovnog rasporeda

en: Minutes
hr: Minuta

en: Missing required fields:
hr: Nedostaju obavezna polja:

en: Mobile menu
hr: Sažeti

en: Mollie payment link
hr: Mollie poveznica za plaćanje

en: Mon
hr: Ponedjeljak

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Month
hr: Mjesec

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Months
hr: Mjeseci

en: More Features Zero Limits
hr: Više značajki Zero Limits

en: More options
hr: VIŠE OPCIJA

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Multiple Emails
hr: Više e-poruka

en: Multiple Locations
hr: Više lokacija

en: Multiple locations
hr: Više lokacija

en: Multiple packages purchased.
hr: Kupljeno više paketa.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
hr: Pomnožite iznos depozita s brojem osoba u jednoj rezervaciji

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
hr: Pomnožite iznos depozita s brojem osoba u jednoj rezervaciji.

en: Multiply deposit by number of people
hr: Pomnožite depozit s brojem ljudi

en: Multiply price by number of people
hr: Pomnožite cijenu s brojem ljudi

en: My Profile
hr: Moj profil

en: My profile
hr: Moj profil

en: Name
hr: Ime

en: Name:
hr: Ime:

en: Name Asc
hr: Ime Asc

en: Name Ascending
hr: Ime uzlazno

en: Name Desc
hr: Naziv Opis

en: Name Descending
hr: Ime silazno

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
hr: Naziv prostora (sobe) koji će biti stvoren za sastanke. Rezervirane rezervne znamenke možete koristiti na stranici Obavijesti. Ako je ostavljeno prazno, prostor će biti nazvan po ID-u sastanka.

en: Need additional fields?
hr: Trebate dodatna polja?

en: Need help?
hr: Trebate pomoć?

en: Need to update your company's days off?
hr: Trebate ažurirati slobodne dane svoje tvrtke?

en: New
hr: Novi

en: New Appointment
hr: Novi termin

en: New Attendee
hr: Novi sudionik

en: New Customer
hr: Novi kupac

en: New Event
hr: Novo Događanje

en: New Location
hr: Nova lokacija

en: New Password
hr: Nova lozinka

en: New Space
hr: Novi prostor

en: New Update
hr: Novo ažuriranje

en: New appointment
hr: Novi sastanak

en: New block time
hr: Novo blokirano razdoblje

en: New category
hr: Nova kategorija

en: New coupon
hr: Novi kupon

en: New customer
hr: Novi kupac

en: New employee
hr: Novi zaposlenik

en: New event
hr: Novi događaj

en: New event booking
hr: Rezervacija novog događaja

en: New language
hr: Novi jezik

en: New package
hr: Novi paket

en: New package booking
hr: Nova rezervacija paketa

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New resource
hr: Novi resurs

en: New service
hr: Nova usluga

en: New tax
hr: Novi porez

en: Next
hr: Sljedeći

en: Next Service
hr: Sljedeća usluga

en: Next day reminder
hr: Podsjetnik za sljedeći dan

en: No
hr: Ne

en: No, just this one
hr: Ne, samo ovaj

en: No-show
hr: Prikaži neaktivne odnose

en: No-show tag
hr: Oznaka za nepojavljivanje

en: No Employees Assigned to This Location
hr: Nema zaposlenika raspoređenih na ovu lokaciju

en: No Packages
hr: Nema paketa

en: No Show
hr: Nema emisije

en: No Show (1)
hr: Nema emisije (1)

en: No Show (2)
hr: Nema emisije (2)

en: No Show (3+)
hr: Nema emisije (3+)

en: No Tags. Create a new one.
hr: Nema oznaka. Napravite novu.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
hr: Nisu dostupni korisnici WordPressa s ulogom kupca Amelia.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
hr: Nisu dostupni korisnici WordPressa s ulogom zaposlenika Amelia.

en: No appointments found
hr: Nisu pronađeni sastanci

en: No appointments yet
hr: Još nema zakazanih termina

en: No attendees found
hr: Nije pronađen polaznik

en: No booked appointments
hr: Nema rezerviranih termina

en: No bookings found
hr: Nisu pronađene rezervacije

en: No camera found on this device.
hr: Na ovom uređaju nije pronađena kamera.

en: No coupons yet
hr: Još nema kupona

en: No custom fields yet
hr: Još nema prilagođenih polja

en: No customers were imported to your customer list.
hr: Na vaš popis kupaca nisu uvezeni nijedan klijent.

en: No customers yet
hr: Još nema kupaca

en: No employees yet
hr: Još nema zaposlenika

en: No event bookings yet
hr: Još nema rezervacija za događaje

en: No events found
hr: Nijedan događaj nije pronađen

en: No events yet
hr: Još nema događaja

en: No extras yet
hr: Još nema dodataka

en: No invoices yet
hr: Još nema faktura

en: No limit per customer
hr: Nema ograničenja po kupcu

en: No locations yet
hr: Još nema lokacija

en: No matching data
hr: Nema podudarnih podataka

en: No package bookings yet
hr: Još nema rezervacija paketa

en: No packages found
hr: Nisu pronađeni paketi

en: No packages yet
hr: Još nema paketa

en: No resources yet
hr: Još nema resursa

en: No results
hr: Nema rezultata

en: No results found
hr: Nisu pronađeni rezultati

en: No results found...
hr: Nema rezultata...

en: No results found for
hr: Nisu pronađeni rezultati za

en: No services or employees available
hr: Nema dostupnih usluga ni zaposlenika

en: No services yet
hr: Još nema usluga

en: No spots left
hr: Nije ostalo mjesta

en: No taxes yet
hr: Još nema poreza

en: No top trends
hr: Nema glavnih trendova

en: No transactions yet
hr: Još nema transakcija

en: No upcoming events
hr: Nema nadolazećih događaja

en: No usage limit
hr: Nema ograničenja upotrebe

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Not connected
hr: Nije povezan

en: Not match to your current password
hr: Unesite trenutnu lozinku

en: Note
hr: Napomena

en: Note (Internal)
hr: Napomena (interno)

en: Note (internal)
hr: Napomena (interna)

en: Notice: Please select at least one panel.
hr: Napomena: Odaberite barem jednu ploču.

en: Notice: Please select start and end date.
hr: Obavijest: Molimo, odaberite početni i završni datum.

en: Notification
hr: Obavijest

en: Notification Language
hr: Jezik obavijesti

en: Notification Placeholder
hr: Rezervirano mjesto obavijesti

en: Notification has been deleted.
hr: Obavijest je izbrisana.

en: Notification has been saved.
hr: Obavijest je spremljena.

en: Notification has not been saved.
hr: Obavijest nije spremljena.

en: Notification interval
hr: Interval obavijesti

en: Notification language
hr: Jezik obavijesti

en: Notification name
hr: Naziv obavijesti

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Notification status has been updated.
hr: Status obavijesti je ažuriran.

en: Notification status has not been updated.
hr: Status obavijesti nije ažuriran.

en: Notification template
hr: Predložak obavijesti

en: Notification type
hr: Vrsta obavijesti

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Notifications in Amelia
hr: Obavijesti u Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
hr: Obavijestite sudionike e-poštom kada se informacije o događaju ažuriraju.

en: Notify selected employees about empty package purchases
hr: Obavijestite odabrane zaposlenike o kupnji praznih paketa

en: Notify the attendee(s)
hr: Obavijestite sudionike

en: Notify the attendees
hr: Obavijestite prisutne

en: Notify the customer(s)
hr: Obavijestite klijenta(e)

en: Number of Additional People
hr: Broj dodatnih osoba

en: Number of Additional People:
hr: Broj dodatnih osoba:

en: Number of Recurrences:
hr: Broj ponavljanja:

en: Number of Tickets
hr: Broj ulaznica

en: Number of adjusted time slots:
hr: Broj prilagođenih termina:

en: Number of appointments
hr: Broj termina

en: Number of appointments required for booking
hr: Broj termina potreban za rezervaciju

en: Number of appointments with applied coupon is
hr: Broj termina s primijenjenim kuponom je

en: Number of events
hr: Broj događaja

en: Number of packages
hr: Broj paketa

en: Number of people
hr: Broj ljudi

en: Number of people on waiting list
hr: Broj ljudi na listi čekanja

en: Number of people that are coming with you.
hr: Broj ljudi koji dolaze s vama.

en: Number of recurrences:
hr: Broj ponavljanja:

en: Number of tickets
hr: Broj ulaznica

en: Occupancy rate
hr: Stopa popunjenosti

en: Occupied
hr: Zauzet

en: Occurrences
hr: Pojave

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
hr: Ponudite čisto iskustvo rezervacije temeljeno na popisu s dizajnom koji privlači pažnju. Kupci mogu lako istražiti i rezervirati iz vaše pune ponude događaja.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
hr: Ponudite popuste ili besplatne sastanke s prilagodljivim kuponima.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
hr: Ponudite više trajanja i cijena za ovu uslugu.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
hr: Ponudite opcionalne ili obavezne dodatke tijekom procesa rezervacije - prodajte dodatne usluge, proizvode ili iskustva kako biste poboljšali termine i oduševili svoje kupce.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
hr: Ponudite usluge s više opcija trajanja koje kupci mogu izabrati.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
hr: Ponudite povećane rasprodaje ili dodatne pogodnosti unutar usluge koristeći dodatke.

en: Oliver
hr: Olivera

en: On
hr: Uključeno

en: On-Site
hr: Na stranici

en: On-line
hr: Na mreži

en: On-site
hr: Na stranici

en: On-site payment
hr: Plaćanje na licu mjesta

en: OnBoard
hr: na brodu

en: On:
hr: Na:

en: On Break
hr: Na pauzi

en: On hold
hr: Na čekanju

en: On the same day
hr: Na isti dan

en: On the same day each month
hr: Istog dana svakog mjeseca

en: Once Off
hr: Jednom isključeno

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
hr: Nakon što dodate svoj prvi kupon, pojavit će se ovdje. Kliknite + Kupon iznad da biste započeli.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
hr: Nakon što dodate svoje prvo prilagođeno polje, ono će se pojaviti ovdje. Kliknite + Prilagođeno polje u nastavku da biste započeli.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
hr: Nakon što dodate svog prvog zaposlenika, on će se pojaviti ovdje. Kliknite + Zaposlenik u nastavku da biste započeli.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
hr: Nakon što dodate svoj prvi događaj, on će se pojaviti ovdje. Kliknite + Događaj u nastavku da biste započeli.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
hr: Nakon što dodate svoj prvi dodatak, on će se pojaviti ovdje. Kliknite + Dodatak iznad da biste započeli.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
hr: Nakon što dodate svoj prvi paket, on će se pojaviti ovdje. Kliknite + Paket ispod da biste započeli.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
hr: Nakon što dodate svoj prvi resurs, on će se pojaviti ovdje. Kliknite + Resurs u nastavku da biste započeli.

en: Once you add your first service, it will appear here.
hr: Nakon što dodate svoju prvu uslugu, pojavit će se ovdje.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
hr: Nakon što dodate svoj prvi porez, on će se pojaviti ovdje. Kliknite + Porez u nastavku da biste započeli.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
hr: Nakon što primite rezervacije, vaši sastanci će biti prikazani ovdje. Također možete započeti klikom na gumb Dodaj u nastavku.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
hr: Nakon što primite rezervacije događaja, one će biti prikazane ovdje. Također možete započeti klikom na gumb Rezerviraj događaj ispod.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
hr: Nakon što primite rezervacije paketa, one će biti prikazane ovdje. Također možete započeti klikom na gumb Paket knjiga ispod.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
hr: Nakon što počnete dodavati lokacije, pojavit će se ovdje. Također možete započeti klikom na gumb Dodaj u nastavku.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
hr: Nakon što počnete primati rezervacije, ovdje će se prikazati računi.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
hr: Nakon što počnete primati rezervacije, ovdje će biti prikazane transakcije.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
hr: Nakon što počnete primati rezervacije, vaši će se kupci prikazivati ​​ovdje. Možete započeti i klikom na gumb Dodaj ili Uvezi ispod.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
hr: Jedna rezervacija može imati više sudionika/mjesta.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
hr: Jedan od unesenih telefonskih brojeva nije valjan.

en: One spot is equal to one attendee.
hr: Jedno mjesto jednako je jednom sudioniku.

en: Online
hr: Na vezi

en: Online meetings
hr: Online sastanci

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
hr: U pozadini će se prikazati samo predlošci na zadanom jeziku. Ako predložak ne postoji na jeziku korisnika, umjesto toga bit će poslana zadana jezična verzija.

en: Oops...
hr: Ups...

en: Open
hr: Otvori

en: Open Event
hr: Otvori događaj

en: Open following
hr: Otvoreno praćenje

en: Open side menu
hr: Otvori bočni izbornik

en: Opened
hr: Otvoreno

en: Opens at
hr: Otvara se u

en: Opens on
hr: Otvara se

en: Opens on:
hr: Otvara se:

en: Option {number}
hr: Opcija {number}

en: Options
hr: Opcije

en: Options:
hr: Opcije:

en: Or
hr: Ili

en: Or enter details below
hr: Detalji grupnog događaja

en: Or pay with card
hr: Ili platite karticom

en: Orange
hr: Narančasta

en: Order
hr: Narudžba

en: Order creation
hr: Kreiranje naloga

en: Order update
hr: Ažuriranje narudžbe

en: Organizer
hr: Organizator

en: Organizers
hr: Organizatori

en: Other
hr: Ostalo

en: Outline
hr: Obris

en: Outlook Calendar
hr: Outlook kalendar

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
hr: Outlook kalendar i Microsoftovi timovi

en: Outlook Calendar WP hooks
hr: WP kuke za Outlook kalendar

en: Outlook Calendar setup
hr: Postavljanje Outlook kalendara

en: Outlook Mailer
hr: Outlook kalendar

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
hr: Outlook Mailer nije u potpunosti konfiguriran. Molimo dovršite postavljanje računa u postavkama integracije programa Outlook.

en: Outside of working hours
hr: Izvan radnog vremena

en: Overridden by employee
hr: Poništen od strane zaposlenika

en: Overview
hr: Pregled

en: Overwrite Records
hr: Prepišite zapise

en: PAYMENT METHOD
hr: Način plaćanja

en: PHP Mail
hr: PHP pošta

en: Package
hr: Paket

en: Package:
hr: Paket:

en: Package Asc
hr: Paket Asc

en: Package Canceled
hr: Paket je otkazan

en: Package Desc
hr: Paket Desc

en: Package ID
hr: ID paketa

en: Package Info
hr: Informacije o paketu

en: Package Selection
hr: Odabir Paketa

en: Package appointment has been updated.
hr: Termin paketa je ažuriran.

en: Package appointments
hr: Paket termina

en: Package appointments details
hr: Detalji zakazivanja paketa

en: Package badge
hr: Značka paketa

en: Package booking details
hr: Detalji rezervacije paketa

en: Package booking has been created.
hr: Rezervacija paketa je kreirana.

en: Package booking has been deleted.
hr: Rezervacija paketa je izbrisana.

en: Package booking has been updated.
hr: Rezervacija paketa je ažurirana.

en: Package booking is not available for this time slot.
hr: Rezervacija paketa nije dostupna za ovaj vremenski interval.

en: Package canceled
hr: Paket otkazan

en: Package capacity
hr: Kapacitet paketa

en: Package category
hr: Kategorija paketa

en: Package count
hr: Broj paketa

en: Package deal
hr: Paket aranžman

en: Package deposit
hr: Polog paketa

en: Package description
hr: Opis paketa

en: Package details
hr: Detalji paketa

en: Package duration
hr: Trajanje paketa

en: Package filter
hr: Filtar paketa

en: Package has been created.
hr: Paket je stvoren.

en: Package has been deleted.
hr: Paket je izbrisan.

en: Package has been hidden.
hr: Paket je skriven.

en: Package has been updated.
hr: Paket je ažuriran.

en: Package includes
hr: Paket uključuje

en: Package info
hr: Informacije o paketu

en: Package is now visible.
hr: Paket je sada vidljiv.

en: Package location
hr: Lokacija paketa

en: Package management
hr: Upravljanje paketima

en: Package name
hr: Naziv paketa

en: Package overview
hr: Pregled paketa

en: Package price
hr: Cijena paketa

en: Package price:
hr: Cijena paketa:

en: Package purchased
hr: Paket kupljen

en: Package rules and description
hr: Pravila i opis paketa

en: Package selection
hr: Odabir paketa

en: Package services list
hr: Popis paketnih usluga

en: Packages
hr: Paketi

en: Packages appointments
hr: Paketi termina

en: Packages block
hr: Blok paketa

en: Packages have been reordered.
hr: Paketi su preuređeni.

en: Packages overview
hr: Pregled paketa

en: Packages popup
hr: Skočni prozor s paketima

en: Paddle
hr: Veslo

en: Page
hr: URL stranice korisničke ploče

en: Page card
hr: Kartica stranice

en: Page content
hr: Sadržaj stranice

en: Page header
hr: Zaglavlje stranice

en: Page messages
hr: Poruke na stranici

en: Page scroll
hr: Pomicanje stranice

en: Paid
hr: Plaćeno

en: Paid deposit
hr: Plaćen depozit

en: Paid remaining amount
hr: Plaćen preostali iznos

en: Panel & access permissions
hr: Ploča i dopuštenja pristupa

en: Panel Button Type
hr: Vrsta gumba ploče

en: Panel access
hr: Pristup panelu

en: Panel recovery
hr: Oporavak panela

en: Panel subtab name
hr: Naziv potkartice ploče

en: Paragraph
hr: Odlomak

en: Partially Paid
hr: Djelomično plaćeno

en: Partially Refunded
hr: Djelomično plaćeno

en: Partially paid
hr: Djelomično plaćeno

en: Parts
hr: Dijelovi

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Updated!
hr: Lozinka

en: Password changed successfully
hr: Vaša lozinka je uspješno poništena

en: Password has been changed
hr: Lozinka je promijenjena

en: Password is set
hr: Lozinka je postavljena

en: Password must be longer than 3 characters
hr: Lozinka mora biti duža od 3 znaka

en: Password reset link has been sent to your email.
hr: Link za resetiranje lozinke poslan je na vašu e-poštu.

en: Passwords do not match
hr: Lozinke se ne podudaraju

en: Passwords don't match.
hr: Lozinke se ne podudaraju.

en: Past events
hr: Prošli događaji

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
hr: Zalijepite tajni ključ koji ste primili nakon što ste stvorili svoj par API ključeva u Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
hr: Zalijepite ključ web-mjesta koji ste primili nakon generiranja para API ključeva u Google reCAPTCHA.

en: Pay
hr: Plaćanje

en: PayPal payment link
hr: Link za plaćanje putem PayPala

en: Pay for all appointments at once
hr: Platite sve sastanke odjednom

en: Pay now
hr: Plati sada

en: Pay only for the first appointment
hr: Plaćajte samo za prvi sastanak

en: Pay with payment link
hr: Plaćanje putem veze za plaćanje

en: Payee email
hr: E-pošta zaposlenika

en: Paying later
hr: Plaćanje kasnije

en: Paying now
hr: Plaćanje sada

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment History
hr: Povjest plaćanja

en: Payment ID
hr: ID plaćanja

en: Payment Method
hr: Način Plaćanja

en: Payment Method:
hr: Način  plaćanja:

en: Payment Status
hr: Status plaćanja

en: Payment Type:
hr: Način plaćanja:

en: Payment amount
hr: Iznos plaćanja

en: Payment created
hr: Datum plačanja

en: Payment currency
hr: Valuta plaćanja

en: Payment date
hr: Datum plačanja

en: Payment details
hr: Detalji plaćanja

en: Payment due amount
hr: Dospjeli iznos plaćanja

en: Payment error
hr: Greška pri plaćanju

en: Payment history
hr: Povijest plaćanja

en: Payment link for Barion
hr: Veza za plaćanje za Stripe

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Payment method:
hr: Način plaćanja:

en: Payment methods
hr: Načini plaćanja

en: Payment protected by policy and powered by
hr: Plaćanje zaštićeno pravilima i omogućeno

en: Payment segment
hr: Segment plaćanja

en: Payment status
hr: Status plaćanja

en: Payment summary
hr: Sažetak plaćanja

en: Payment type
hr: Vrsta plačanja

en: Payment type, deposit payment...
hr: Način plaćanja, uplata depozita...

en: Payment was canceled.
hr: Plaćanje je otkazano.

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Pending
hr: U tijeku

en: Pending appointments
hr: Sastanci na čekanju

en: Pending payment
hr: Plaćanje na čekanju

en: People
hr: Ljudi

en: People counting logic
hr: Logika brojanja ljudi

en: Per Location
hr: Po lokaciji

en: Per Service
hr: Po usluzi

en: Per customer
hr: Po kupcu

en: Percentage
hr: Postotak

en: Percentage amount
hr: Postotak iznosa

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
hr: Postotni depozit će se obračunati na ukupnu cijenu rezervacije<br> a fiksni iznos se može pomnožiti s brojem osoba ili ostati fiksan na ukupnoj cijeni rezervacije.

en: Percentage of Load
hr: Postotak opterećenja

en: Period
hr: Razdoblje

en: Period available for booking in advance
hr: Termin dostupan za prethodnu rezervaciju

en: Periods
hr: Razdoblja

en: Permanent access token
hr: Trajni pristupni token

en: Person
hr: Osoba

en: Personal Information
hr: Vaše informacije

en: Personal information
hr: Osobni podaci

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone:
hr: Telefon:

en: Phone Number
hr: Broj telefona

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
hr: Broj telefona već postoji s drugim imenom. Provjerite svoje ime.

en: Phone number
hr: Telefonski broj

en: Phone number ID
hr: ID telefonskog broja

en: Phone number copied to clipboard.
hr: Telefonski broj kopiran u međuspremnik.

en: Phone number must include a country code.
hr: Telefonski broj mora sadržavati šifru države.

en: Pick a date or range
hr: Odaberite datum ili raspon

en: Pick a year
hr: Odaberite godinu

en: Pick date & time
hr: Odaberite datum i vrijeme

en: Pick date & time:
hr: Odaberite datum i vrijeme:

en: Pin icon
hr: Ikona za pin

en: Pixel ID
hr: ID piksela

en: Placeholder
hr: Držač mjesta

en: Placeholder Color
hr: Boja rezerviranog mjesta

en: Placeholder copied to clipboard.
hr: Rezervni prostor kopiran u međuspremnik.

en: Placeholder text
hr: Tekst rezerviranog mjesta

en: Placeholders
hr: Rezervirano mjesto

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
hr: API za mjesta (novo) je obavezan, ali nije omogućen. Omogućite ga u Google Cloud Consoleu.

en: Plain
hr: Običan

en: Plans
hr: Planovi

en: Please Wait
hr: Molimo pričekajte

en: Please add period
hr: Dodajte točku.

en: Please cancel the event first before deleting it.
hr: Prvo otkažite događaj prije nego što ga izbrišete.

en: Please check your .csv file and try again.
hr: Molimo provjerite svoju.csv datoteku i pokušajte ponovo.

en: Please choose appointment date
hr: Odaberite datum termina

en: Please choose appointment time
hr: Odaberite termin za termin

en: Please confirm you are not a robot
hr: Molimo potvrdite da niste robot

en: Please delete this appointment. It cannot be edited due to a conflict with the associated account.
hr: Izbrišite ovaj termin. Nije ga moguće urediti zbog sukoba s povezanim računom.

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
hr: Molimo vas da osigurate da su usluge i zaposlenici kreirani i da su usluge dodijeljene zaposlenicima.

en: Please enter Mailgun API key
hr: Unesite Mailgun API ključ

en: Please enter Mailgun Domain
hr: Unesite Mailgun domenu

en: Please enter SMTP host
hr: Unesite SMTP host

en: Please enter SMTP password
hr: Unesite SMTP lozinku

en: Please enter SMTP port
hr: Unesite SMTP port

en: Please enter SMTP username
hr: Unesite SMTP korisničko ime

en: Please enter a code.
hr: Molimo unesite kod.

en: Please enter a content.
hr: Molimo unesite sadržaj.

en: Please enter a first name.
hr: Molimo unesite ime.

en: Please enter a last name
hr: Molimo unesite prezime

en: Please enter a live publishable key.
hr: Unesite ključ koji se može objaviti uživo.

en: Please enter a live secret key.
hr: Molimo unesite tajni ključ uživo.

en: Please enter a name.
hr: Molimo unesite ime.

en: Please enter a new password.
hr: Molimo unesite novu lozinku.

en: Please enter a new password again.
hr: Ponovno unesite novu lozinku.

en: Please enter a notification name.
hr: Molimo unesite naziv obavijesti.

en: Please enter a password.
hr: Molimo unesite lozinku.

en: Please enter a recipient email.
hr: Molimo unesite e-poštu primatelja.

en: Please enter a recipient phone.
hr: Molimo unesite telefon primatelja.

en: Please enter a sender email.
hr: Molimo unesite e-poštu pošiljatelja.

en: Please enter a sender name.
hr: Molimo unesite ime pošiljatelja.

en: Please enter a subject.
hr: Molimo unesite temu.

en: Please enter a tax amount.
hr: Molimo unesite iznos poreza.

en: Please enter a test publishable key.
hr: Unesite probni ključ koji se može objaviti.

en: Please enter a test secret key.
hr: Molimo unesite tajni ključ testa.

en: Please enter a ticket code.
hr: Molimo unesite kod karte.

en: Please enter a ticket name.
hr: Molimo unesite ime karte.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
hr: Molimo unesite valjani URL s protokolom (http://ili https://).

en: Please enter a valid email address
hr: Unesi važeću adresu e-pošte

en: Please enter a valid email address.
hr: Molimo unesite važeću adresu e-pošte.

en: Please enter a valid phone number.
hr: Molimo unesite valjani telefonski broj.

en: Please enter an email.
hr: Molimo unesite e-mail.

en: Please enter an event.
hr: Molimo unesite događaj.

en: Please enter appointment date...
hr: Unesite datum termina...

en: Please enter coupon
hr: Unesite kupon

en: Please enter current password
hr: Unesite trenutnu lozinku

en: Please enter date
hr: Molimo unesite datum

en: Please enter date of birth
hr: Molimo unesite datum

en: Please enter email
hr: Molimo unesite email

en: Please enter email or username
hr: Unesite SMTP korisničko ime

en: Please enter end time
hr: Unesite vrijeme završetka

en: Please enter first name
hr: Molimo unesi ime

en: Please enter last name
hr: Molimo unesi prezime

en: Please enter live API Key
hr: Unesite aktivni API ključ

en: Please enter live POSKey
hr: Unesite aktivni API ključ

en: Please enter live client ID
hr: Molimo unesite ID aktivnog klijenta

en: Please enter live key ID
hr: Molimo unesite ID aktivnog ključa

en: Please enter live key secret
hr: Unesite tajni ključ uživo

en: Please enter live secret
hr: Molimo unesite tajnu uživo

en: Please enter name
hr: Molimo unesite ime

en: Please enter new password
hr: Molimo unesite novu lozinku

en: Please enter new password again
hr: Molimo ponovno unesite novu lozinku

en: Please enter password
hr: Molimo unesite lozinku

en: Please enter payee email
hr: Molimo unesite email

en: Please enter phone
hr: Molimo unesite telefon

en: Please enter phone number
hr: Molimo unesite telefonski broj

en: Please enter sandbox POSKey
hr: Unesite testni API ključ

en: Please enter start time
hr: Unesite vrijeme početka

en: Please enter tax rate name.
hr: Molimo unesite naziv porezne stope.

en: Please enter test API Key
hr: Unesite testni API ključ

en: Please enter test client ID
hr: Molimo unesite ID testnog klijenta

en: Please enter test key ID
hr: Molimo unesite ID testnog ključa

en: Please enter test key secret
hr: Unesite tajni testni ključ

en: Please enter test secret
hr: Molimo unesite tajni test

en: Please enter waiting list capacity
hr: Molimo unesite kapacitet liste čekanja

en: Please fill in your address.
hr: Molimo popunite svoju adresu.

en: Please log in to Square
hr: Molimo prijavite se na Square

en: Please map corresponding data to columns:
hr: Molimo preslikajte odgovarajuće podatke u stupce:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
hr: Imajte na umu: da bi ova opcija radila, morate dodati nova rezervirana mjesta veza za plaćanje u predloške poruka

en: Please refine your search criteria
hr: Molimo pročistite svoje kriterije pretraživanja

en: Please select
hr: Odaberi

en: Please select a category.
hr: Molimo odaberite kategoriju.

en: Please select a closing date.
hr: Molimo odaberite datum zatvaranja.

en: Please select a closing time.
hr: Molimo odaberite vrijeme zatvaranja.

en: Please select a color.
hr: Molimo odaberite boju.

en: Please select a customer.
hr: Molimo odaberite kupca.

en: Please select a date.
hr: Molimo odaberite datum.

en: Please select a date range.
hr: Molimo odaberite raspon datuma.

en: Please select a date range that is within the period range.
hr: Odaberite raspon datuma koji je unutar raspona razdoblja.

en: Please select a duration.
hr: Molimo odaberite trajanje.

en: Please select a location
hr: Molimo odaberite lokaciju

en: Please select a location.
hr: Molimo odaberite lokaciju.

en: Please select a package.
hr: Molimo odaberite paket.

en: Please select a service.
hr: Molimo odaberite uslugu.

en: Please select a start time.
hr: Molimo odaberite vrijeme početka.

en: Please select a time.
hr: Molimo odaberite vrijeme.

en: Please select a type.
hr: Molimo odaberite vrstu.

en: Please select an action.
hr: Molimo odaberite radnju.

en: Please select an attendee.
hr: Molimo odaberite sudionika.

en: Please select an email template.
hr: Molimo odaberite predložak e-pošte.

en: Please select an employee.
hr: Molimo odaberite zaposlenika.

en: Please select an end date.
hr: Molimo odaberite datum završetka.

en: Please select an end time.
hr: Molimo odaberite vrijeme završetka.

en: Please select an event.
hr: Molimo odaberite događaj.

en: Please select an opening date.
hr: Molimo odaberite datum otvaranja.

en: Please select an opening time.
hr: Molimo odaberite radno vrijeme.

en: Please select an option.
hr: Molimo odaberite opciju.

en: Please select at least one customer
hr: Odaberite barem jednog kupca

en: Please select at least one employee.
hr: Molimo odaberite barem jednog zaposlenika.

en: Please select at least one service.
hr: Molimo odaberite barem jednu uslugu.

en: Please select customer
hr: Odaberite kupca

en: Please select date
hr: Odaberite datum

en: Please select employee
hr: Odaberite zaposlenika

en: Please select location
hr: Odaberite lokaciju

en: Please select package:
hr: Odaberite paket:

en: Please select repeat interval
hr: Odaberite interval ponavljanja

en: Please select repeat period
hr: Odaberite period ponavljanja

en: Please select service
hr: Odaberite uslugu

en: Please select the extra:
hr: Odaberite dodatno:

en: Please select time
hr: Odaberite vrijeme

en: Please upload the file
hr: Molimo prenesite datoteku

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
hr: Upotrijebite drugu adresu e-pošte ili telefonski broj kako biste dovršili rezervaciju.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
hr: Koristite ugrađeni Elementor widget s kratkim kodom umjesto widgeta Amelia kada dodajete Ameliu u skočni prozor

en: Plugin Activation Error
hr: Pogreška pri aktivaciji dodatka

en: Plugin has been activated
hr: Dodatak je aktiviran

en: Plugin has been deactivated
hr: Dodatak je deaktiviran

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
hr: Blokada skočnih prozora je omogućena! Da biste dodali svoj termin u svoj kalendar, dopustite skočne prozore i dodajte ovu stranicu na svoj popis izuzetaka.

en: Popup Heading
hr: Skočni naslov

en: Popup buttons
hr: Skočni gumbi

en: Popup title
hr: Naslov skočnog prozora

en: Preload entities when page loads
hr: Prethodno učitajte entitete kada se stranica učita

en: Prepared
hr: Pripremljeno

en: Preselect Booking Parameters
hr: Unaprijed odaberite parametre rezervacije

en: Preselect Current Date
hr: Unaprijed odaberite trenutni datum

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
hr: Unaprijed odaberite potvrdni okvir "Pretplati se"

en: Preset Colors
hr: Unaprijed postavljene boje

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
hr: Spriječite rezervacije tijekom vremena označenog kao zauzeto u Google kalendaru zaposlenika.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
hr: Spriječite sukobe u rasporedu sinkronizacijom kalendara u stvarnom vremenu za svakog zaposlenika.

en: Preview
hr: Pregled

en: Preview Invoice
hr: Pregled

en: Preview invoice
hr: Pregled fakture

en: Previous range
hr: Prethodni raspon

en: Price
hr: Cijena

en: Price:
hr: Cijena:

en: Price Asc
hr: Cijena uzlazno

en: Price Ascending
hr: Cijena raste

en: Price Desc
hr: Cijena Desc

en: Price Descending
hr: Cijena pada

en: Price indicators
hr: Pokazatelji cijena

en: Price number of decimals
hr: Cijena broj decimala

en: Price per Spot
hr: Cijena po mjestu

en: Price separator
hr: Separator cijena

en: Price symbol position
hr: Položaj simbola cijene

en: Price type
hr: Vrsta cijene

en: Pricing
hr: Cjenovnik

en: Pricing & duration
hr: Cijene i trajanje

en: Pricing by Date range
hr: Određivanje cijene prema rasponu datuma

en: Pricing by date & time
hr: Cijene prema datumu i vremenu

en: Pricing by date range
hr: Cijene prema datumskom rasponu

en: Pricing by duration
hr: Cijene po trajanju

en: Pricing by number of people
hr: Cijene prema broju ljudi

en: Pricing by the number of people
hr: Cijene prema broju ljudi

en: Primary
hr: Glavni

en: Primary Button Type
hr: Vrsta primarne tipke

en: Primary Gradient
hr: Primarni gradijent

en: Primary and state colors
hr: Primarne i državne boje

en: Primary button style
hr: Stil glavnog gumba

en: Primary color
hr: Primarna boja

en: Primary text
hr: Primarni tekst

en: Process payments easily with Square.
hr: Jednostavno obradite plaćanja pomoću Square.

en: Processing
hr: Obrada

en: Profile
hr: Moj profil

en: Profile data updated successfully
hr: Podaci profila uspješno ažurirani

en: Profile deleted
hr: Profil izbrisan

en: Profile has been updated
hr: Profil je ažuriran

en: Property name
hr: Naziv nekretnine

en: Property value
hr: Vrijednost nekretnine

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
hr: Zaštitite svoj sustav rezervacija od botova integriranjem reCAPTCHA ključeva.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
hr: Pružite pojednostavljeno, vođeno iskustvo rezervacije na svojoj web stranici. Prilagodite dizajn i naljepnice kako biste poboljšali upotrebljivost i uskladili se s potrebama vašeg poslovanja.

en: Publish
hr: Objaviti

en: Publish Form
hr: Objavite obrazac

en: Purchase code
hr: Kod kupnje

en: Purchase is canceled
hr: Kupnja je otkazana

en: Purchased
hr: Kupljeno

en: Purple
hr: Ljubičasta

en: Qty
hr: Kol

en: Qty:
hr: Količina:

en: Quantity
hr: Količina

en: Quantity Asc
hr: Količina Asc

en: Quantity Desc
hr: Količina Desc

en: Quantity is shared
hr: Količina se dijeli

en: Quantity per location
hr: Količina po lokaciji

en: Quantity per service
hr: Količina po usluzi

en: Queued
hr: U redu čekanja

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
hr: Brzo preuzmite sve detalje o terminima sa stranice Rezervacije, što izvještavanje, analizu i vođenje evidencije čini jednostavnim i učinkovitim.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
hr: Brzo preuzmite sve detalje o rezervacijama događaja sa stranice Rezervacije događaja, kako bi izrada izvještaja, analiza i vođenje evidencije bili jednostavni i učinkoviti.

en: Radio button
hr: Gumb za radio

en: Random
hr: Slučajno

en: Rate
hr: Ocijenite

en: Razorpay payment link
hr: Razorpay poveznica za plaćanje

en: Re-type New Password
hr: Ponovno upišite novu lozinku

en: Re-type new password
hr: Ponovno upišite novu lozinku

en: Read more
hr: Prikaži više

en: Recharge
hr: Ponovno punjenje

en: Recharge balance
hr: Dopuna stanja

en: Recipient email
hr: E-pošta primatelja

en: Recipient phone
hr: Telefon primatelja

en: Recurrence
hr: Ponavljanje

en: Recurrences
hr: Recidivi

en: Recurring
hr: Ponavljajući

en: Recurring Appointment
hr: Ponavljajući termin

en: Recurring Appointments
hr: Ponavljajući termini

en: Recurring Appointments:
hr: Termini koji se ponavljaju:

en: Recurring Summary
hr: Sažetak koji se ponavlja

en: Recurring appointment
hr: Ponavljajući termin

en: Recurring appointment payment
hr: Ponavljajuće plaćanje termina

en: Recurring appointments
hr: Ponavljajući sastanci

en: Recurring appointments:
hr: Ponavljajući termini:

en: Recurring appointments details
hr: Pojedinosti o ponavljajućim sastancima

en: Recurring appointments setup
hr: Postavljanje ponavljajućih sastanaka

en: Recurring events
hr: Ponavljajući događaji

en: Recurring notification
hr: Obavijest koja se ponavlja

en: Recurring popup
hr: Skočni prozor koji se ponavlja

en: Recurring summary
hr: Ponavljajući sažetak

en: Red
hr: Crvena

en: Redirect
hr: Preusmjeri

en: Redirect URI
hr: Preusmjeri URI

en: Redirect URL After Booking
hr: URL za preusmjeravanje nakon rezervacije

en: Redirect URL (denied)
hr: URL preusmjeravanja (odbijen)

en: Redirect URL after Payment
hr: URL za preusmjeravanje nakon plaćanja

en: Redirect URL after booking
hr: Preusmjerite URL nakon rezervacije

en: Redirect URL after payment
hr: Preusmjerite URL nakon plaćanja

en: Redirect URL for successfully approved booking
hr: Preusmjeravanje URL-a za uspješno odobrenu rezervaciju

en: Redirect URL for successfully rejected booking
hr: Preusmjeravanje URL-a za uspješno odbijenu rezervaciju

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
hr: Preusmjeravanje URL-a za neuspješno odobrenu rezervaciju

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
hr: Preusmjeravanje URL-a za neuspješno odbijenu rezervaciju

en: Redirect URLs
hr: Preusmjeri URI

en: Redirect page
hr: Preusmjeravanje stranice

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
hr: Smanjite broj nedolazaka uz automatsko slanje pravovremenih podsjetnika

en: Reflect On
hr: Razmišljati o

en: Refund
hr: Refundiran

en: Refund Transaction
hr: Transakcija povrata

en: Refunded
hr: Refundiran

en: Registration, Telephone Number, Email
hr: Prijava, Broj telefona, Email

en: Reject appointment link
hr: Odbij poveznicu za sastanak

en: Rejected
hr: Odbijeno

en: Remaining Amount:
hr: Preostala količina:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
hr: Ostatak ukupnog iznosa plaća se na licu mjesta.

en: Remind me when my SMS balance is low
hr: Podsjetite me kada je moj SMS saldo nizak

en: Remove Apple Calendar event slots
hr: Ukloni vremenske termine događaja iz Apple Calendar

en: Remove Attendee
hr: Ukloni sudionika

en: Remove Google Calendar busy slots
hr: Uklonite zauzete utore Google kalendara

en: Remove Outlook Calendar busy slots
hr: Uklonite zauzete termine u Outlook kalendaru

en: Reorder Packages
hr: Promijenite redoslijed paketa

en: Reorder Services
hr: Preuređivanje usluga

en: Reorder on website
hr: Promijenite redoslijed na web stranici

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
hr: Preuređivanje paketa utječe na to kako su prikazani na web stranici.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
hr: Preuređivanje usluga utječe na to kako se prikazuju na web stranici.

en: Repeat
hr: Ponovite

en: Repeat:
hr: Ponoviti:

en: Repeat Appointment
hr: Ponovite termin

en: Repeat Event
hr: Ponavljanje događaja

en: Repeat Every Year
hr: Ponavljajte svake godine

en: Repeat Yearly
hr: Ponovi godišnje

en: Repeat appointment
hr: Ponovite sastanak

en: Repeat event
hr: Ponovite događaj

en: Repeat every
hr: Ponovite svaki

en: Repeat every year
hr: Ponavljajte svake godine

en: Repeat new password
hr: Ponovite novu lozinku

en: Repeat on
hr: Ponovi dalje

en: Repeat this appointment
hr: Ponovite ovaj sastanak

en: Repeat yearly
hr: Ponavljajte godišnje

en: Replace
hr: Zamijenite

en: Reply-to email
hr: Odgovor na e-poštu

en: Require password for login
hr: Zahtijeva lozinku za prijavu

en: Required
hr: Obavezno

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
hr: Obavezna polja: <b> <b> Ime </b> i Prezime</b>.

en: Reschedule
hr: Ponovo rasporedite

en: Reschedule appointment
hr: Premjestite termin

en: Rescheduled
hr: Ponovo zakazano

en: Reset
hr: Vrati izvorno

en: Reset Form
hr: Resetiraj formu

en: Reset Password
hr: Ponovo postavi lozinku

en: Reset form settings
hr: Poništi postavke obrasca

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Resource
hr: Resurs

en: Resource Details
hr: Detalji resursa

en: Resource booking setup
hr: Postavljanje rezervacije resursa

en: Resource has been added.
hr: Resurs je dodan.

en: Resource has been deleted.
hr: Resurs je izbrisan.

en: Resource has been hidden.
hr: Resurs je skriven.

en: Resource has been updated.
hr: Resurs je ažuriran.

en: Resource is now visible.
hr: Resurs je sada vidljiv.

en: Resources
hr: Resursi

en: Return to Home
hr: Povratak na početnu stranicu

en: Returning
hr: Vraćajući se

en: Revenue
hr: Prihod

en: Ribbon
hr: Vrpca

en: Role
hr: Uloga

en: Roles & permissions
hr: Uloge i dozvole

en: Roles settings
hr: Postavke uloga

en: Round-robin
hr: Okrugli crvendač

en: Rules
hr: Pravila

en: SMS
hr: SMS-a

en: SMS History
hr: SMS povijest

en: SMS Settings
hr: Postavke SMS-a

en: SMS balance
hr: Stanje SMS-ova

en: SMS history
hr: Povijest SMS-ova

en: SMTP Host
hr: SMTP domaćin

en: SMTP Password
hr: SMTP lozinka

en: SMTP Port
hr: SMTP priključak

en: SMTP Secure
hr: SMTP siguran

en: SMTP Username
hr: SMTP korisničko ime

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
hr: Validacija SMTP vjerodajnica nije uspjela. Provjerite postavke.

en: Same day
hr: Isti dan

en: Sandbox mode
hr: Način pješčanika

en: Sandbox secret key (POSKey)
hr: Tajni ključ sandboxa (POSKey)

en: Sat
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Save
hr: Spremi

en: Save
hr: Spremi

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Save Special Day
hr: Spremi poseban dan

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
hr: Uštedite vrijeme i smanjite ručni rad uz trenutne, automatski generirane fakture

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
hr: Uštedite vrijeme automatizacijom ponavljajućih događaja umjesto njihovog ručnog stvaranja

en: Save time with fast, one-click appointment exports
hr: Uštedite vrijeme uz brz izvoz termina jednim klikom

en: Save time with fast, one-click event booking exports
hr: Uštedite vrijeme uz brzi izvoz rezervacija za događaje jednim klikom

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
hr: Uštedite vrijeme uz brz i jednostavan izvoz podataka o kupcima

en: Scan
hr: SKENIRANJE

en: Scan E-Ticket
hr: Odaberite vrijeme

en: Scan e-ticket
hr: Skeniraj e-kartu

en: Schedule
hr: Uređivanje podsjetnika za raspored

en: Schedule:
hr: Raspored:

en: Schedule setup required
hr: Potrebno je postavljanje rasporeda

en: Scheduled
hr: Zakazano

en: Scheduled Before Appointment
hr: Zakazano prije sastanka

en: Scheduled Before Event
hr: Zakazano prije događaja

en: Scheduled notification
hr: Zakazana obavijest

en: Scope
hr: Opseg

en: Scopes
hr: Opsege

en: Search
hr: Traži

en: Search...
hr: Traži...

en: Search Coupons
hr: Potražite kupone

en: Search Filters
hr: Filtri pretraživanja

en: Search Input Field
hr: Polje za unos

en: Search Resources
hr: Pretraživanje resursa

en: Search Results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Search Taxes
hr: Filtri pretraživanja

en: Search attendees
hr: Pretraživanje sudionika

en: Search booked appointments
hr: Pretraži rezervirane termine

en: Search bookings
hr: Pretraživanje rezervacija

en: Search customers
hr: Pretraživanje kupaca

en: Search employees
hr: Traži zaposlenike

en: Search events
hr: Pretraživanje događaja

en: Search extras
hr: Pretražite dodatke

en: Search features
hr: Značajke pretraživanja

en: Search for Events
hr: Traži događaje...

en: Search for events
hr: Pretraživanje događaja

en: Search integrations
hr: Integracije pretraživanja

en: Search invoices
hr: Pretraživanje računa

en: Search locations
hr: Pretraži lokacije

en: Search notifications
hr: Obavijesti o pretraživanju

en: Search packages
hr: Pretraživanje paketa

en: Search services
hr: Usluge pretraživanja

en: Second
hr: Sekunda

en: Second {day}
hr: Drugo {day}

en: Secondary
hr: Sekundarno

en: Secondary Button Type
hr: Vrsta sekundarne tipke

en: Secondary button style
hr: Stil sekundarnog gumba

en: Secondary color
hr: Sekundarna boja

en: Secondary text
hr: Sekundarni tekst

en: Secret key (POSKey)
hr: Tajni ključ (PosKey)

en: Section
hr: Sekcija

en: Securely process payments using Stripe.
hr: Sigurno obrađujte plaćanja pomoću Stripe-a.

en: Segments
hr: Segmenti

en: Select
hr: Izaberi

en: Select Address
hr: Odaberite Adresa

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
hr: Odaberite blok „Amelia gumb za rezervaciju korak po korak” (ili njegov unutarnji gumb) kako biste uredili postavke shortcodea.

en: Select Apple Calendar
hr: Odaberite Kalendar

en: Select Box
hr: Odaberite okvir

en: Select Calendar
hr: Odaberite Kalendar

en: Select Catalog View
hr: Odaberite Prikaz kataloga

en: Select Coupon
hr: Odaberite Kupon

en: Select Customer
hr: Odaberite Kupac

en: Select Customer(s)
hr: Odaberite kupca(e)

en: Select Date
hr: Odaberite Datum

en: Select Employee
hr: Odaberi zaposlenika

en: Select Event
hr: Odaberite događaj

en: Select Events
hr: Odaberite događaj

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
hr: Odaberite blok Events List Booking Button (ili njegov unutarnji gumb) kako biste uredili postavke shortcodea.

en: Select Location
hr: Odaberi lokaciju

en: Select Package
hr: Odaberite paket

en: Select Repeat Interval
hr: Odaberite Interval ponavljanja

en: Select Repeat Period
hr: Odaberite Razdoblje ponavljanja

en: Select Service
hr: Odaberite Usluga

en: Select Service Category
hr: Odaberite kategoriju usluge

en: Select Tag
hr: Odaberite Oznaka

en: Select Tags
hr: Odaberite Oznaka

en: Select Tickets
hr: Odaberite vrijeme

en: Select Time
hr: Odaberite vrijeme

en: Select View
hr: Odaberite Pogled

en: Select WooCommerce product
hr: Odaberite WooCommerce proizvod

en: Select Zoom User
hr: Odaberite Zoom User

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
hr: Odaberite rezervirano mjesto da biste ga umetnuli tamo gdje je postavljen pokazivač.

en: Select at least one option.
hr: Odaberite barem jednu opciju.

en: Select box
hr: Odaberite okvir

en: Select calendar
hr: Odaberite kalendar

en: Select category
hr: Odaberite kategoriju

en: Select customer, employee and service
hr: Odaberite kupca, zaposlenika i uslugu

en: Select date
hr: Odaberite datum

en: Select date and time
hr: Odaberite datum i vrijeme

en: Select delimiter
hr: Odaberite razgraničnik

en: Select employee
hr: Odaberite zaposlenika

en: Select event
hr: Odaberite događaj

en: Select location
hr: Odaberite lokaciju

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
hr: Odaberite samo određene usluge za ovo razdoblje.<br/> Ako nije odabrana nijedna usluga, onda su sve dodijeljene usluge za ovog zaposlenika<br/> bit će dostupni za rezervaciju u ovom razdoblju.

en: Select or Create New
hr: Odaberite ili Stvorite novi

en: Select or Create Tag
hr: Odaberite ili stvorite oznaku

en: Select package
hr: Odaberite paket

en: Select placeholder
hr: Odaberite rezervirano mjesto

en: Select service
hr: Odaberite uslugu

en: Select specific location for each period.
hr: Odaberite određenu lokaciju za svako razdoblje.

en: Select specific location for this period.
hr: Odaberite određenu lokaciju za ovo razdoblje.

en: Select specific services for each period.
hr: Odaberite posebne usluge za svako razdoblje.

en: Select the Appointment Time
hr: Odaberite Vrijeme zakazivanja

en: Select the Extras you'd like
hr: Odaberite dodatke koje želite

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
hr: Odaberite WooCommerce proizvod koji će se koristiti za ovaj paket.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
hr: Odaberite radnju koja će pokrenuti događaj za praćenje.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
hr: Odaberite zaposlenika koji će biti dodan kao organizator događaja u Google/Outlook/Apple kalendaru. Zaposlenici odabrani u odjeljku Osoblje bit će dodani kao gosti.

en: Select the events this coupon can be used for.
hr: Odaberite događaje za koje se ovaj kupon može koristiti.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
hr: Odaberite broj ulaznica koje želite rezervirati za svaku vrstu ulaznice

en: Select the packages this coupon can be used for.
hr: Odaberite pakete za koje se ovaj kupon može koristiti.

en: Select the services this coupon can be used for.
hr: Odaberite usluge za koje se ovaj kupon može koristiti.

en: Select this Employee
hr: Odaberite ovog zaposlenika

en: Select this employee
hr: Odaberite ovog zaposlenika

en: Select tickets
hr: Odaberite ulaznice

en: Select your Square Location
hr: Odaberite lokaciju svog trga

en: Selected
hr: Odabrano

en: Selected Customers
hr: Odabrani kupci

en: Selected date background
hr: Odabrana pozadina datuma

en: Selected date text
hr: Odabrani tekst datuma

en: Selected extras
hr: Odabrani dodaci

en: Selected extras details
hr: Odabrani dodaci

en: Selected services
hr: Odabrane usluge

en: Semicolon (;)
hr: Točka i zarez (;)

en: Send
hr: Pošalji

en: Send Access Link
hr: Pošalji vezu za pristup

en: Send ICS file for approved bookings
hr: Pošalji ICS datoteku za odobrene rezervacije

en: Send ICS file for pending bookings
hr: Pošalji ICS datoteku za rezervacije na čekanju

en: Send Reset Link
hr: Pošalji vezu za resetiranje

en: Send access link
hr: Pošalji pristupnu poveznicu

en: Send after appointment
hr: Pošalji nakon dogovorenog termina

en: Send after event
hr: Pošalji nakon događaja

en: Send all SMS messages to additional numbers
hr: Sve SMS poruke šaljite na dodatne brojeve

en: Send all notifications to additional addresses
hr: Sve obavijesti šaljite na dodatne adrese

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
hr: Pošaljite obavijesti o sastanku izravno putem WhatsAppa.

en: Send at
hr: Pošalji na

en: Send custom fields info for each customer separately
hr: Pošaljite podatke o prilagođenim poljima za svakog kupca zasebno

en: Send event invitation email
hr: Pošaljite e-mail pozivnice za događaj

en: Send invoice
hr: Pošalji račun

en: Send invoice to customer by default
hr: Pošaljite račun kupcu prema zadanim postavkama

en: Send only this notification
hr: Pošalji samo ovu obavijest

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
hr: Pošaljite personalizirane obavijesti putem e-pošte i SMS-a prilagođene vašem poslovanju.

en: Send smart, personalized notifications your way
hr: Šaljite pametne, personalizirane obavijesti na svoj način

en: Send test
hr: Pošalji test

en: Send to e-mail
hr: Pošalji testnu e-poštu

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
hr: Pošaljite svoje korisničke podatke Mailchimpu brzo i bez napora.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
hr: ID pošiljatelja mora imati između 3 i 11 znakova

en: Sender email
hr: E-pošta pošiljatelja

en: Sender name
hr: Ime pošiljatelja

en: Sent
hr: Poslano

en: Separate-row export
hr: Izvoz zasebnog reda

en: Service
hr: Usluga

en: Service/Event
hr: Usluga/Događaj

en: Service Asc
hr: Usluga Asc

en: Service Categories
hr: Kategorije usluga

en: Service Category
hr: Kategorija usluge

en: Service Desc
hr: Opis usluge

en: Service ID
hr: ID usluge

en: Service Info
hr: Informacije o servisu

en: Service Input Field
hr: Polje za unos

en: Service Price
hr: Cijena usluge

en: Service Selection
hr: Odaberite uslugu

en: Service Subtotal
hr: Međuzbroj usluga

en: Service badge
hr: Značka za uslugu

en: Service capacity
hr: Kapacitet usluge

en: Service category
hr: Kategorija usluge

en: Service count
hr: Broj usluga

en: Service description
hr: Opis usluge

en: Service details
hr: Pojedinosti o usluzi

en: Service duration
hr: Trajanje usluge

en: Service employees list
hr: Popis djelatnika servisa

en: Service filter
hr: Filtar usluge

en: Service has been added.
hr: Usluga je dodana.

en: Service has been deleted.
hr: Usluga je izbrisana.

en: Service has been hidden.
hr: Usluga je skrivena.

en: Service has been updated.
hr: Usluga je ažurirana.

en: Service info
hr: Servisne informacije

en: Service information
hr: Lokacija usluge

en: Service is now visible.
hr: Usluga je sada vidljiva.

en: Service location
hr: Lokacija usluge

en: Service name
hr: Naziv usluge

en: Service or event description
hr: Opis usluge ili događaja

en: Service or event name
hr: Naziv usluge ili događaja

en: Service packages overview
hr: Pregled paketa usluga

en: Service price
hr: Cijena usluge

en: Service selection
hr: Odabir usluge

en: Service subtotal
hr: Međuzbroj usluge

en: Services
hr: Usluge

en: Services & categories setup
hr: Postavljanje usluga i kategorija

en: Services Asc
hr: Usluge Asc

en: Services Desc
hr: Usluge Desc

en: Services and packages overview
hr: Pregled usluga i paketa

en: Services have been reordered.
hr: Usluge su preuređene.

en: Services list, Appointments
hr: Popis usluga, zakazivanje termina

en: Services overview
hr: Pregled usluga

en: Services setup
hr: Postavljanje usluga

en: Set ICS file description
hr: Postavi opis ICS datoteke

en: Set Limit
hr: Postavi ograničenje

en: Set Minimum
hr: Postavite minimum

en: Set Password
hr: Postavi lozinku

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
hr: Postavite maksimalni broj osoba koje kupac može dodati prilikom rezervacije.

en: Set coupons to be case insensitive
hr: Postavite kupone da ne budu osjetljivi na velika i mala slova

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
hr: Postavite različite cijene za određene dane, vremena ili prilagođene datume.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
hr: Postavite dinamičke cijene usluga na temelju različitih uvjeta.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
hr: Najprije postavite razdoblje događaja kako biste omogućili određivanje cijena prema rasponu datuma.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
hr: Postavite fleksibilne cijene ulaznica s kategorijama i rasponima temeljenima na datumu kako biste maksimizirali pristupačnost i prihod.

en: Set general settings
hr: Postavljanje općih postavki

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
hr: Postavite pojedinačne vremenske zone za zaposlenike kako bi se dostupnost i rezervacije ispravno prikazivale za klijente diljem svijeta.

en: Set metadata and description
hr: Postavljanje metapodataka i opisa

en: Set minimum
hr: Postavite minimum

en: Set new password
hr: Postavi novu lozinku

en: Set options, colors and labels for booking form
hr: Postavite opcije, boje i oznake za obrazac za rezervaciju

en: Set password
hr: Postavi lozinku

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
hr: Postavite cijene na temelju broja osoba u rezervaciji.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
hr: Postavite opis koji će se pojaviti u događaju kalendara. Možete koristiti rezervirane rezervne oznake dostupne na stranici Obavijesti.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
hr: Prvo postavite razdoblje događaja kako biste omogućili određivanje cijena prema datumskom rasponu.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
hr: Postavite maksimalni broj prometnih događaja preuzetih iz kalendara za blokiranje rezervacija u Ameliji.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
hr: Postavite maksimalni broj osoba dopuštenih po sastanku za ovu uslugu.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
hr: Postavite minimalan broj ljudi potreban po terminu za ovu uslugu.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
hr: Postavite broj odobrenih rezervacija nakon čega će kupac automatski primiti kupon u obavijesti. Napomena: Da biste to omogućili, rezervirano mjesto kupona mora biti uključen u predložak obavijesti.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
hr: Postavite vrijeme prije sastanka kada kupci<br/> neće moći otkazati termin.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
hr: Postavite naslov koji će se pojaviti u događaju kalendara. Možete koristiti rezervirane rezervne oznake dostupne na stranici Obavijesti.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
hr: Postavite ovu opciju ako želite ograničiti broj sastanaka koje zaposlenik može imati svakodnevno bez obzira koliko se sastanaka "uklapa" unutar radnog vremena

en: Set up
hr: Postavljanje

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
hr: Postavite raspored kalendara i ponavljajuće skočne opcije

en: Set up Content, Buttons and Labels
hr: Postavite sadržaj, gumbe i oznake

en: Set up Employees selection options
hr: Postavite usluge, lokacije, opcije odabira zaposlenika

en: Set up Labels and Buttons
hr: Postavite oznake i gumbe

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
hr: Postavljanje mogućnosti vidljivosti lokacije, slika, filtera, kapaciteta, cijene i statusa

en: Set up Locations selection options
hr: Postavite usluge, lokacije, opcije odabira zaposlenika

en: Set up Package detailed view
hr: Postavite detaljan prikaz paketa

en: Set up Service detailed view
hr: Postavite detaljan prikaz usluge

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
hr: Postavite usluge, lokacije, opcije odabira zaposlenika

en: Set up Services and Packages view
hr: Postavite prikaz usluga i paketa

en: Set up Services selection options
hr: Postavite usluge, lokacije, opcije odabira zaposlenika

en: Set up Services view
hr: Postavite prikaz usluga

en: Set up Sidebar visibility and its content
hr: Postavite vidljivost bočne trake i njezin sadržaj

en: Set up button type and labels
hr: Postavite tipove gumba i oznake

en: Set up button types and labels
hr: Postavite tipove gumba i oznake

en: Set up categories cards
hr: Postavite kartice kategorija

en: Set up display options and labels
hr: Postavite vidljivost i oznake

en: Set up labels
hr: Postavite oznake i gumbe

en: Set up labels and buttons
hr: Postavite oznake i gumbe

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
hr: Postavite vidljivost osoblja, lokacije, galerije i ostalih informacija o događaju

en: Set up visibility, button type and labels
hr: Postavite vidljivost, vrstu gumba i oznake

en: Set up visibility and labels
hr: Postavite vidljivost i oznake

en: Set up visibility and labels of ticket selection
hr: Postavite vidljivost i oznake

en: Set your Google Map API Key in General Settings
hr: Postavite svoj Google Map API ključ u općim postavkama

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
hr: Postavite radno vrijeme svoje tvrtke. Ovaj raspored će se koristiti za sve nove zaposlenike, no raspored možete prilagoditi za svakog zaposlenika kasnije.

en: Setting up days off
hr: Postavljanje slobodnih dana

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings have been saved.
hr: Postavke su spremljene.

en: Shared
hr: Podijeljena

en: Shared Pool
hr: Zajednički bazen

en: Shared capacity across services
hr: Zajednički kapacitet u svim uslugama

en: Shared category capacity
hr: Kapacitet dijeljene kategorije

en: Shortcode options
hr: Postavke kratkog koda

en: Show
hr: Prikaži

en: Show Add To Calendar option to customers
hr: Prikaži korisnicima opciju Dodaj u kalendar

en: Show All
hr: Prikaži sve

en: Show All Periods
hr: Prikaži sva razdoblja

en: Show Less Periods
hr: Prikaži manje razdoblja

en: Show Type
hr: Prikaži vrstu

en: Show all categories
hr: Prikaži sve kategorije

en: Show all employees
hr: Prikaži sve zaposlenike

en: Show all events
hr: Prikaži sve događaje

en: Show all locations
hr: Prikaži sve lokacije

en: Show all packages
hr: Prikaži sve pakete

en: Show all services
hr: Prikaži sve usluge

en: Show all tags
hr: Prikaži sve oznake

en: Show booking slots in client's time zone
hr: Prikaži mjesta za rezervaciju u vremenskoj zoni klijenta

en: Show bookings
hr: Prikaži rezervacije

en: Show catalog of all categories
hr: Prikažite katalog svih kategorija

en: Show checkout form
hr: Prikaži obrazac za plaćanje

en: Show coupon
hr: Prikaži kupon

en: Show customer information form
hr: Prikaži obrazac za informacije o kupcu

en: Show employee
hr: Prikaži zaposlenika

en: Show event
hr: Prikaži događaj

en: Show event on site
hr: Prikaži događaj na mjestu

en: Show from date
hr: Prikaži od datuma

en: Show in Amelia Popup
hr: uz podršku Amelije

en: Show less
hr: Prikaži manje

en: Show location
hr: Prikaži lokaciju

en: Show more
hr: Prikaži više

en: Show more ({count})
hr: Prikaži više ({count} )

en: Show on website
hr: Prikaži na web stranici

en: Show package
hr: Prikaži paket

en: Show recurring events
hr: Prikaži događaje koji se ponavljaju

en: Show resource
hr: Prikaži resurs

en: Show service
hr: Pokaži uslugu

en: Show single Event details on the page
hr: Prikaži pojedinosti pojedinačnog događaja na stranici

en: Show specific categories
hr: Prikaži određenu kategoriju

en: Show specific category
hr: Prikaži određenu kategoriju

en: Show specific package
hr: Prikaži određeni paket

en: Show specific packages
hr: Prikaži određeni paket

en: Show specific service
hr: Prikaži određenu uslugu

en: Show specific services
hr: Prikaži određenu uslugu

en: Show tag
hr: Prikaži oznaku

en: Show tax
hr: Prikaži porez

en: Show waiting list after booking is full
hr: Pokaži listu čekanja nakon što je rezervacija puna

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
hr: Pokažite svoje usluge u elegantnim izgledima kartica. Jednostavno ih organizirajte po kategorijama i prilagodite izgled vašem brendu.

en: Showing
hr: Pokazivanje

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sidebar area
hr: Bočna traka

en: Sidebar visibility
hr: Vidljivost bočne trake

en: Sign In
hr: Prijava

en: Sign In to Mailchimp
hr: Vrsta gumba Završi

en: Sign Out of Mailchimp
hr: Odjavite se iz Mailchimp

en: Sign in
hr: Prijava

en: Sign in as
hr: Prijavite se kao

en: Sign in with Google
hr: Prijavite se s Googleom

en: Sign in with Microsoft
hr: Prijavite se putem Microsofta

en: Sign in with Outlook
hr: Prijavite se s Outlookom

en: Sign out from Google
hr: Odjavite se s Googlea

en: Sign out from Outlook
hr: Odjavite se iz Outlooka

en: Sign up
hr: Prijavi se

en: Simple, secure payments powered by Barion.
hr: Jednostavna, sigurna plaćanja koju pokreće Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
hr: Pojednostavite komunikaciju prilagodljivim porukama za kupce i zaposlenike

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
hr: Pojednostavite financijsko upravljanje jednostavnim izvozom transakcija jednim klikom

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
hr: Pojednostavite raspoređivanje s individualnom dostupnošću, radnim vremenom i zadacima

en: Simplify scheduling with recurring events
hr: Pojednostavite zakazivanje ponavljajućim događajima

en: Single-row export
hr: Izvoz u jednom redu

en: Single Ticket
hr: Pojedinačna ulaznica

en: Single booking
hr: Pojedinačna rezervacija

en: Skip Categories step
hr: Kategorije

en: Skip Import
hr: Preskoči uvoz

en: Skip packages and continue with the selected service
hr: Preskočite pakete i nastavite s odabranom uslugom

en: Skip setup
hr: Preskoči postavljanje

en: Slot end time
hr: Vrijeme završetka termina

en: Social login
hr: Prijava na društvene mreže

en: Social login setup
hr: Postavljanje prijave na društvene mreže

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
hr: Neki zaposlenici dodijeljeni ovom događaju nisu povezani sa Zoomom. Idite na njihove profile i povežite ih sa Zoomom kako biste pravilno koristili ovu integraciju.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
hr: Neki zaposlenici dodijeljeni ovoj usluzi nisu povezani s Zoomom. Idite na njihove profile i povežite ih sa Zoomom kako biste pravilno koristili ovu integraciju.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
hr: Neki od željenih mjesta su zauzeti. Umjesto toga smo vam ponudili najbliže termine.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
hr: Neki načini plaćanja ne mogu se koristiti zajedno zbog pravila kompatibilnosti

en: Some records have an incorrect format.
hr: Neki zapisi imaju pogrešan format.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
hr: Nažalost, došlo je do pogreške prilikom izrade veze za plaćanje. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
hr: Žao nam je, došlo je do pogreške prilikom obrade vašeg plaćanja. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
hr: Nažalost, došlo je do pogreške prilikom dodavanja rezervacije u WooCommerce košaricu.

en: Sort
hr: Razvrstaj

en: Space-comma
hr: Razmak-zarez

en: Space-dot
hr: Razmakna točka

en: Special Days
hr: Posebni dani

en: Special characters are not allowed
hr: Posebni znakovi nisu dopušteni

en: Special days
hr: Posebni dani

en: Special days setup
hr: Postavljanje posebnih dana

en: Specific Date
hr: Određeni datum

en: Specific Date & Time
hr: Određeni datum

en: Specific date
hr: Određeni datum

en: Specific date & time
hr: Određeni datum i vrijeme

en: Spot
hr: Mjesto

en: Spots
hr: Mrlje

en: Spots capacity
hr: Kapacitet mjesta

en: Square
hr: Kvadrat

en: Square account successfully disconnected
hr: Kvadratni račun uspješno je isključen

en: Square payment link
hr: Poveznica za plaćanje na Squareu

en: Staff
hr: Osoblje

en: Standard Account
hr: Standardni račun

en: Start
hr: Započnite

en: Start Date
hr: Vrijeme početka

en: Start Scanner
hr: Vrijeme početka

en: Start Time
hr: Vrijeme početka

en: Start Zoom
hr: Pokrenite zumiranje

en: Start Zoom Meeting
hr: Pokrenite Zoom Meeting

en: Start by clicking the add custom field button
hr: Započnite klikom na gumb za dodavanje prilagođenog polja

en: Start date
hr: Datum početka

en: Start scanner
hr: Pokreni skener

en: Start time
hr: Vrijeme početka

en: Status Asc
hr: Status uzlazno

en: Status Desc
hr: Opis statusa

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
hr: Održavajte usklađenost s poreznim propisima s lakoćom putem dosljedne i pouzdane obrade poreza u cijelom vašem poslovanju

en: Stay connected with WhatsApp notifications
hr: Ostanite povezani uz WhatsApp obavijesti

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
hr: Ostanite organizirani s datotekama za izvoz spremnim za analizu ili vanjske alate

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
hr: Korak-po-korak Čarobnjak za rezervacije daje vašim klijentima mogućnost odabira svega o rezervaciji u nekoliko koraka

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
hr: Pregled rezervacija korak po korak vodi korisnike kroz nekoliko koraka kako bi izvršili svoje rezervacije.

en: Step-by-step
hr: Korak po korak

en: Step-by-step booking form guide
hr: Detaljni vodič za obrazac za rezervaciju

en: Step 1
hr: Korak 1

en: Step 2
hr: Korak 2

en: Step 3
hr: Korak 3

en: Step 4
hr: Korak 4

en: Step Booking
hr: Korak Rezervacija

en: Step By Step Booking Form
hr: Obrazac za rezervaciju korak po korak

en: Step Popups
hr: Koraci pripreme

en: Step content
hr: Sadržaj koraka

en: Step header
hr: Zaglavlje koraka

en: Step heading
hr: Naslov koraka

en: Step info tab
hr: Kartica s informacijama o koraku

en: Step message
hr: Poruka koraka

en: Step pagination
hr: Korak numeriranja stranica

en: Step tickets tab
hr: Kartica s koracima

en: Steps
hr: Koraci pripreme

en: Steps order
hr: Redoslijed koraka

en: Stop Scanner
hr: Zaustavite skener

en: Stop scanner
hr: Zaustavi skener

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
hr: Pojednostavite poslovanje s jednim centralnim mjestom za upravljanje svim resursima u vašem poslovanju

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
hr: Pojednostavite virtualne sastanke integrirajući popularne platforme za sastanke izravno u rezervacije.

en: Stripe
hr: pruga

en: Stripe Account
hr: Stripe

en: Stripe Connect
hr: Korak Sadržaj

en: Stripe payment link
hr: Stripe poveznica za plaćanje

en: Studios
hr: Studiji

en: Sub Steps
hr: Podkoraci

en: Sub step title
hr: Naslov podkoraka

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject placeholders
hr: Značajni sadržaji predmeta

en: Subscribe to our mailing list
hr: Pretplatite se na našu mailing listu

en: Subtotal
hr: Međuzbroj

en: Subtotal:
hr: Međuzbroj:

en: Success
hr: Uspješno

en: Successful cancellation redirect URL
hr: URL preusmjeravanja uspješnog otkazivanja

en: Successfully added booking
hr: URL za preusmjeravanje nakon rezervacije

en: Suggest closest available date
hr: Predložite najbliži raspoloživi datum

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
hr: Predložite kupcima da dodaju termin u svoj kalendar kada je rezervacija dovršena.

en: Suggest next available date
hr: Predložite sljedeći raspoloživi datum

en: Suggest previous available date
hr: Predložite prethodni raspoloživi datum

en: Sum of payments
hr: Zbroj plaćanja

en: Summary
hr: Sažetak

en: Summary segment
hr: Sažetak segmenta

en: Sun
hr: Sunce

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Support
hr: Podrška

en: Support Amelia by displaying a backlink
hr: Podržite Amelia prikazivanjem povratne veze

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
hr: Podržite dublje uvide korištenjem izvezenih podataka za analizu i izvještavanje

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
hr: Podržite vanjske tijekove rada jednostavnim premještanjem financijskih zapisa u druge sustave

en: Switch Camera
hr: Prekidač kamere

en: Sync with
hr: Sinkronizacija s

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
hr: Sinkronizirajte svoj Stripe Connect račun za jednostavna plaćanja i besprijekorne isplate.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
hr: Sinkronizirajte svoje osobne i profesionalne događaje i događaje svojih zaposlenika povezivanjem Outlook kalendara.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
hr: Sinkronizirajte osobne i profesionalne događaje svojih zaposlenika povezivanjem Google kalendara.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
hr: Sinkronizirajte svoj raspored s osobnim Apple kalendarom kako biste spriječili dvostruke rezervacije.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
hr: Sinkronizirajte svoj raspored s osobnim Google kalendarom kako biste spriječili dvostruke rezervacije.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
hr: Sinkronizirajte svoj raspored s osobnim Outlook kalendarom kako biste spriječili dvostruke rezervacije.

en: Tab title
hr: Naslov kartice

en: Table settings have been updated.
hr: Postavke tablice su ažurirane.

en: Tabs (All / Packages / Services)
hr: Kartice (Sve / Paketi / Usluge)

en: Tag
hr: Odaberite ili stvorite oznaku

en: Tag label
hr: Oznaka taga

en: Tag label cannot be empty
hr: Oznaka taga ne smije biti prazna

en: Tags
hr: Oznake

en: Tax
hr: Porez

en: Tax amount
hr: Iznos poreza

en: Tax details
hr: Porezni podaci

en: Tax has been added.
hr: Porez je dodan.

en: Tax has been deleted.
hr: Porez je izbrisan.

en: Tax has been hidden.
hr: Porez je skriven.

en: Tax has been updated.
hr: Porez je ažuriran.

en: Tax is now visible.
hr: Porez je sada vidljiv.

en: Tax rate
hr: Porezna stopa

en: Tax rate name
hr: Naziv porezne stope

en: Tax setup
hr: Postavljanje poreza

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
hr: Porez će biti isključen iz obračuna cijene i prikazan odvojeno.

en: Tax will be included in price calculation.
hr: Porez će biti uključen u obračun cijene.

en: Taxes
hr: Porezi

en: Taxes overview
hr: Pregled poreza

en: Template name
hr: Naziv predloška

en: Test API key
hr: Test API ključ

en: Test SMS
hr: Probni SMS

en: Test SMS sent successfully.
hr: Probni SMS uspješno poslan.

en: Test WhatsApp
hr: Testirajte WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
hr: Testna WhatsApp poruka uspješno poslana

en: Test client ID
hr: Testirajte ID klijenta

en: Test email
hr: Testirajte e-poštu

en: Test email sent successfully.
hr: Testna e-pošta uspješno poslana.

en: Test mode
hr: Test način rada

en: Test publishable key
hr: Testirajte ključ koji se može objaviti

en: Test secret
hr: Tajna testa

en: Test secret Key
hr: Tajni ključ testiranja

en: Text
hr: Tekst

en: Text Mode
hr: Tekstualni način

en: Text area
hr: Područje teksta

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Text color on background
hr: Boja teksta na pozadini

en: Text content
hr: Tekstualni sadržaj

en: Thank you! Your booking is completed.
hr: Hvala vam! Vaša rezervacija je dovršena.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
hr: Hvala vam! Vaša je rezervacija dovršena i čeka se potvrda.

en: The appointment can't be rescheduled.
hr: Termin se ne može zakazati.

en: The coupon field is mandatory
hr: Polje kupona je obavezno

en: The coupon you entered is not valid
hr: Kupon koji ste unijeli nije valjan

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
hr: Valuta u Amelia ne odgovara valuti odabrane lokacije Square

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
hr: Kupac nije naveo adresu e-pošte, pa se račun nije mogao poslati.

en: The first row should not contain column names.
hr: Prvi redak ne smije sadržavati nazive stupaca.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
hr: Tijelo poruke mora biti konfigurirano u postavkama Facebook Developers.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
hr: Zaglavlje poruke mora biti konfigurirano u postavkama Facebook Developers. Ograničenje znakova je 60 znakova nakon zamjene rezerviranih mjesta.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
hr: Izvorni obrasci za rezervaciju — korak po korak, katalog, popis događaja i kalendar događaja — sadrže osnovne prilagodbe i promjene oznaka, služe kao temelj za naše novije verzije.

en: The package is time-limited to
hr: Paket je vremenski ograničen na

en: The payment will be done on-site.
hr: Plaćanje će se izvršiti na licu mjesta.

en: The price will multiply by the number of people/spots
hr: Cijena će se množiti s brojem osoba/mjesta

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
hr: Predloženi datum i vrijeme razlikuju se od odabranog uzorka zbog nedostupnih vremenskih utora na očekivani datum i vrijeme.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
hr: Predloženi datum razlikuje se od odabranog uzorka zbog nedostupnih vremenskih utora na očekivani datum.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
hr: Predloženo vrijeme razlikuje se od odabranog uzorka zbog nedostupnih vremenskih utora u očekivano vrijeme.

en: The purchase code is invalid or it has expired
hr: Kod za kupnju je nevažeći ili je istekao

en: The refund amount will be
hr: Iznos povrata bit će

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
hr: Preostali saldo može se platiti na licu mjesta ili putem veze za plaćanje.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
hr: Naziv resursa vidljiv je samo vama i neće se pojaviti tijekom rezervacije. Koristi se u svrhe internog upravljanja.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
hr: Količina resursa broji se odvojeno za svaku odabranu lokaciju.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
hr: Količina resursa broji se zasebno za svaku odabranu uslugu.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
hr: Količina resursa dijeli se na sve odabrane usluge, zaposlenike i lokacije.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
hr: Ostale termine možete rezervirati naknadno na panelu Kupci.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
hr: Ovdje definirani korak vremenskog sloja primjenjivat će se na sve vremenske utore diljem dodatka.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
hr: Vremenski interval na koji ste pokušali prerasporediti nije dostupan. Molimo odaberite drugi vremenski interval za odabrani datum.

en: The total number of people for the booking.
hr: Ukupan broj osoba za rezervaciju.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
hr: Ukupan broj osoba ({approvedPersonsCount}) premašuje maksimalni kapacitet od{maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
hr: Ukupan broj osoba ({waitingPersonsCount} ) premašuje maksimalni kapacitet liste čekanja{waitingListMaxCapacity} .

en: There are no attendees yet...
hr: Još nema sudionika...

en: There are no booked appointments for this package.
hr: Nema rezerviranih termina za ovaj paket.

en: There are no days off yet...
hr: Još nema sudionika...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
hr: Nema zakazanih budućih događaja. Napravite novi događaj.

en: There are no packages. Please create a new package.
hr: Nema paketa. Molimo izradite novi paket.

en: There are no results...
hr: Nema rezultata...

en: There are no special days yet...
hr: Još nema sudionika...

en: There are no upcoming events for this period
hr: Nema nadolazećih događaja za ovo razdoblje

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
hr: Predstojeći su sastanci za {service} uslugu.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
hr: Postoji događaj u Google/Outlook kalendaru koji se preklapa s ovim za određenog zaposlenika, jeste li sigurni da želite stvoriti još jedan?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
hr: Ti će zaposlenici primiti obavijest o kupljenom paketu e-poštom kada se kupi bez rezerviranih termina.

en: Third
hr: Treći

en: Third {day}
hr: Treći {day}

en: This & Future
hr: Ovo i budućnost

en: This Only
hr: Samo ovo

en: This appointment is a part of a package.
hr: Ovaj termin je dio paketa.

en: This booking is part of a package deal
hr: Ova je rezervacija dio paket aranžmana

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
hr: Ovu kategoriju nije moguće izbrisati jer je uključena u paket.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
hr: Ova kategorija ima usluge s {count} prethodnim sastankom. | Ova kategorija ima usluge s {count} prošlim sastancima.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
hr: Ova promjena će dovesti do povećanja cijena za određene rezervacije. Želite li da se kreiraju veze za plaćanje?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
hr: Ova vrsta naknade neće se koristiti prilikom rezervacije više termina (značajka košarice ili značajka koja se ponavlja) ILI prilikom rezervacije događaja s više zaposlenika.

en: This coupon has expired
hr: Ovaj je kupon istekao

en: This coupon is not valid anymore
hr: Ovaj kupon više ne vrijedi

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
hr: Ovaj e-mail je već u upotrebi. Molimo unesite drugu adresu e-pošte.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
hr: Ovaj zaposlenik je jedini dodijeljen{service}.

en: This field is required
hr: Ovo polje je obavezno

en: This field is required.
hr: Ovo polje je obavezno.

en: This file is forbidden for upload
hr: Ova datoteka je zabranjena za upload

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
hr: Ovo je privremeni WhatsApp token i automatski će isteći nakon 24 sata. Obavezno dovršite postavljanje prije isteka.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
hr: Ovo je jedinstveni sigurnosni token. Kopirajte ga u polje 'Verify token' u WhatsAppu prilikom izrade webhooka. Budući da se ovaj token koristi za zapisivanje logova, preporučujemo da registrirate svoj webhook.

en: This is recurring event
hr: Ovo je događaj koji se ponavlja

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
hr: Ovo je put u vašoj aplikaciji na koji će korisnici biti preusmjereni nakon provjere autentičnosti s Appleom. Dodajte ovaj URI vjerodajnicama vašeg Apple projekta u odjeljku 'Preusmjeravanje URI-a'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
hr: Ovo je put u vašoj aplikaciji na koji će korisnici biti preusmjereni nakon provjere autentičnosti s Googleom. Dodajte ovaj URI vjerodajnicama Google projekta u odjeljku 'Ovlašteno preusmjeravanje URI-a'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
hr: Ovo je put u vašoj aplikaciji na koji će korisnici biti preusmjereni nakon provjere autentičnosti s Outlookom. Dodajte ovaj URI u odjeljak "Preusmjeravanje URI-ja" u postavkama programa Outlook.

en: This limit is based on the customer's email address.
hr: Ovo ograničenje temelji se na adresi e-pošte kupca.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
hr: Ova lokacija ima {count} uslugu povezanu s njom. | Ova lokacija ima povezane {count} usluge.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
hr: Ova se poruka šalje kada kupac odgovori putem WhatsAppa, obavještavajući ga da odgovori putem WhatsAppa nisu podržani.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
hr: Ova obavijest zahtijeva cron posao. Dodajte liniju ispod u svoju cron konfiguraciju.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
hr: Ova opcija zahtijeva dodavanje rezerviranog mjesta veze za plaćanje u predloške poruka.

en: This package deal will expire in
hr: Ovaj paket ugovor istječe u

en: This package has
hr: Ovaj paket ima

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
hr: Ovaj paket ima {count} termin u budućnosti. | Ovaj paket ima {count} sastanke u budućnosti.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
hr: Ovaj paket ima {count} termin u prošlosti. | Ovaj paket ima {count} sastanke u prošlosti.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
hr: Ova poveznica za plaćanje više nije važeća. Ako vam je potrebna pomoć, obratite se administratoru web-mjesta.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
hr: Sadržaj ovog rezerviranog mjesta primjenjivat će se gdje god se koristi.

en: This range
hr: Ovaj raspon

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
hr: Ovu uslugu nije moguće izbrisati jer je uključena u paket.

en: This service does not have any extras
hr: Ova usluga nema nikakvih dodataka

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
hr: Ova služba je imala {count} sastanak u prošlosti. | Ova služba ima {count} sastanke u prošlosti.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
hr: Ova usluga je dostupna za rezervaciju u kupljenom paketu. Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu uslugu?

en: This service is available in a Package
hr: Ova usluga dostupna je u paketu

en: This service is available in a package
hr: Ova usluga je dostupna u paketu

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
hr: Ovaj vremenski interval više nije dostupan. Molimo odaberite drugo vrijeme.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
hr: Ovaj korisnik ima rezervacije u kupljenom paketu.. Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog korisnika?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
hr: Ovaj korisnik je {count} imao sastanak u prošlosti. | Ovaj korisnik je {count} imao sastanke u prošlosti.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
hr: Ovaj korisnik je sudionik budućeg događaja. Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog korisnika? | Ovaj korisnik sudjeluje u budućim događajima. Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog korisnika?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
hr: Ovaj widget prikazuje mjesečne podatke umjesto korištenja globalnog raspona datuma.

en: Thu
hr: Čet

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Ticket
hr: Ulaznice

en: Ticket ID
hr: Ulaznice

en: Ticket Name
hr: Naziv ulaznice

en: Ticket Type
hr: Vrsta ulaznice

en: Ticket Types
hr: Ulaznice

en: Ticket cannot be scanned for this date
hr: Ulaznica se ne može skenirati za ovaj datum

en: Ticket code
hr: Kôd ulaznice

en: Ticket has already been scanned
hr: Paket je spremljen

en: Ticket is valid
hr: Ulaznice

en: Ticket name
hr: Naziv ulaznice

en: Ticket not found
hr: Ulaznica nije pronađena

en: Ticket not valid
hr: Ulaznica nije valjana

en: Ticket types
hr: Vrste ulaznica

en: Tickets
hr: Ulaznice

en: Tickets for events with attendees will not be updated
hr: Ulaznice za događaje sa sudionicima neće se ažurirati

en: Time
hr: Vrijeme

en: Time(s):
hr: Vrijeme(a):

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Time Range:
hr: Vremenski raspon:

en: Time Used Asc
hr: Vrijeme korišteno Asc

en: Time Used Desc
hr: Vrijeme korišteno Desc

en: Time frame
hr: Vremenski okvir

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
hr: Vrijeme potrebno nakon sastanka za odmor, čišćenje ili prijelaz. Tijekom tog razdoblja zaposlenik se ne može rezervirati za bilo koju uslugu.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
hr: Vrijeme potrebno prije sastanka za pripremu. Tijekom tog razdoblja zaposlenik se ne može rezervirati za bilo koju uslugu.

en: Time slot is unavailable
hr: Vrijeme je nedostupno

en: Time slot price
hr: Cijena vremenskog termina

en: Time slots are unavailable
hr: Vremenski odsjeci nisu dostupni

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Time zones
hr: Vremenske zone

en: Times
hr: puta

en: Times bought
hr: Kupljena vremena

en: Times used
hr: Korištena vremena

en: Timetable
hr: Vremenska crta

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Tips & suggestions
hr: Savjeti i prijedlozi

en: Title section
hr: Naslovni dio

en: Title text
hr: Naslovni tekst

en: To
hr: Do

en: To customer
hr: Kupcu

en: To employee
hr: Zaposleniku

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
hr: Da biste omogućili Google karte, unesite API ključ Google Maps u Google Opće postavke.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
hr: Za primanje automatskih ažuriranja potrebna je aktivacija licence. Posjetite %s da aktivirate Ameliu.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
hr: Kako biste promijenili termin, odaberite slobodno vrijeme iz kalendara, a zatim kliknite Potvrdi.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
hr: Da biste poslali testni SMS, napunite stanje.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
hr: Da biste poslali probnu e-poštu, konfigurirajte "E-pošta pošiljatelja" u Postavkama obavijesti.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
hr: Da biste koristili WhatsApp obavijesti, povežite svoj WhatsApp račun u Postavkama.

en: Today
hr: Danas

en: Toggle Sidebar
hr: Bočna traka

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: Top trends
hr: Najpopularniji trendovi

en: Torch off
hr: Isključena baklja

en: Torch on
hr: Baklja je uključena

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Amount
hr: Ukupan iznos

en: Total Amount:
hr: Ukupno:

en: Total Cost:
hr: Ukupni trošak:

en: Total Number of People:
hr: Ukupan broj ljudi:

en: Total Price
hr: Ukupna cijena

en: Total Services Booked
hr: Usluge sortiranja:

en: Total amount
hr: Ukupan iznos

en: Total appointments
hr: Ukupno imenovanja

en: Total bookings
hr: Ukupno rezervacija

en: Total capacity
hr: Ukupni kapacitet

en: Total custom fields
hr: Ukupno prilagođenih polja

en: Total events
hr: Ukupno događaja

en: Total extras
hr: Ukupni dodaci

en: Total number of appointments
hr: Ukupan broj imenovanja

en: Total number of people:
hr: Ukupan broj ljudi:

en: Total payments
hr: Ukupna plaćanja

en: Total people
hr: Ukupno ljudi

en: Total price
hr: Ukupna cijena

en: Total services booked
hr: Ukupno rezerviranih usluga

en: Total tickets
hr: Ukupno ulaznica

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
hr: Pratite kupce koji propuste sastanke ili događaje bez slanja obavijesti.

en: Trainers
hr: treneri

en: Transaction
hr: Transakcija

en: Transaction #{count}
hr: Transakcija # {count}

en: Transaction details
hr: Detalji transakcije

en: Transactions
hr: Transakcije

en: Transfer
hr: Prevedi

en: Transfer amount (%)
hr: Iznos prijenosa (%)

en: Translate
hr: Prevedi

en: Trigger by attribute
hr: Okidač po atributu

en: Trigger type
hr: Vrsta okidača

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
hr: Pokušajte prilagoditi filtre ili kriterije pretraživanja kako biste pronašli usluge koje tražite.

en: Try adjusting your search or filters.
hr: Pokušajte prilagoditi pretragu ili filtere.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
hr: Pokušajte prilagoditi pretraživanje kako biste pronašli ono što tražite.

en: Tue
hr: utorak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
hr: Pretvorite svoje usluge u visokovrijedne pakete koje kupci vole. Kombinirajte više termina u jednu ponudu s popustom koja potiče veće i sigurnije kupnje.

en: Type
hr: Vrsta

en: Type Asc
hr: Tip Asc

en: Type Desc
hr: Tip Desc

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
hr: URL na koji će korisnik biti preusmjeren ako se termin ne može otkazati zbog vrijednosti &#39;Minimalno potrebno vrijeme prije otkazivanja&#39;

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
hr: Nije moguće dovršiti aktivaciju dodatka. Molimo, pokušajte ponovno.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
hr: Nije moguće deaktivirati dodatak. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: Unable to retrieve payments results
hr: Nije moguće dohvatiti rezultate plaćanja

en: Unable to save custom fields positions
hr: Nije moguće spremiti položaje prilagođenih polja

en: Unavailable Time Slots
hr: Nedostupni termini

en: Unavailable date background
hr: Pozadina nedostupnog datuma

en: Unavailable date text
hr: Nedostupan tekst datuma

en: Unavailable time slots
hr: Nedostupni termini

en: Unblock
hr: Deblokiraj

en: Unblock customer
hr: Deblokiraj kupca

en: Undelivered
hr: Neisporučeno

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
hr: Nažalost, došlo je do pogreške poslužitelja i vaša e-pošta nije poslana.

en: Unique (Location)
hr: Jedinstveno (lokacija)

en: Unique (Service)
hr: Jedinstvena (usluga)

en: Unit price
hr: Jedinična cijena

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
hr: Neuspješan URL preusmjeravanja otkazivanja

en: Until
hr: Do

en: Until:
hr: Do:

en: Until when?
hr: Sve dok?

en: Upcoming
hr: Nadolazeći

en: Upcoming appointments
hr: Nadolazeći termini

en: Upcoming events
hr: Predstojeća događanja

en: Upcoming events section
hr: Odjeljak nadolazećih događaja

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update Service Settings
hr: Ažurirajte postavke usluge

en: Update booking status automatically
hr: Automatski ažurirajte status rezervacije

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
hr: Ažurirajte status rezervacije na odobreno nakon uspješne uplate putem veze

en: Update following
hr: Sljedeće ažuriranje

en: Update for All
hr: Ažuriranje za sve

en: Update for all
hr: Ažuriranje za sve

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Upgrade
hr: Nadogradnja

en: Upload
hr: Otpremite

en: Upload file here
hr: Učitajte datoteku ovdje

en: Upload image
hr: Otpremite sliku

en: Usage
hr: Upotreba

en: Usage limit
hr: Ograničenje upotrebe

en: Use Global Colors
hr: Koristite globalne boje

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
hr: Koristite prilagođena polja kao obrasce za unos za prikupljanje podataka o kupcima tijekom rezervacije.

en: Use service duration for booking a time slot
hr: Koristite trajanje usluge za rezervaciju termina

en: Use this placeholder:
hr: Upotrijebite ovaj rezervirani znak:

en: Used
hr: Korišteno

en: Used coupon
hr: Korišteni kupon

en: User
hr: Korisnik

en: User Profile
hr: Korisnički profil

en: User profile
hr: Korisnički profil

en: VAT
hr: PDV

en: VAT info
hr: Podaci o PDV-u

en: VAT number
hr: PDV broj

en: Valid Until:
hr: Vrijedi do:

en: Valid first and last names are required fields.
hr: Važeća imena i prezime su obavezna polja.

en: Valid until
hr: Vrijedi do

en: Validate required custom fields in the backend
hr: Potvrdite obavezna prilagođena polja u pozadini

en: Validate ticket
hr: Birač datuma

en: Value
hr: Vrijednost

en: Verification expired. Please try again.
hr: Provjera je istekla. Molim te pokušaj ponovno.

en: Version
hr: Odaberite obrazac koji želite prilagoditi. Obrazac Korak po korak 2.0 je nova i poboljšana verzija koja vam pruža bolji dizajn i korisničko iskustvo, kao i bolju brzinu.

en: Video tutorials
hr: Video tutorijali

en: Videos
hr: Video

en: View
hr: Pregled

en: View All
hr: Pogledaj sve

en: View Cart
hr: Prikaži više

en: View Employees
hr: Pogledajte Zaposlenike

en: View Less Packages
hr: Prikaži manje paketa

en: View More
hr: Pogledaj više

en: View More Packages
hr: Pogledajte više paketa

en: View all
hr: Prikaži sve

en: View all photos
hr: Pogledajte sve fotografije

en: View appointments
hr: Pogledajte sastanke

en: View booking
hr: Pogledaj rezervaciju

en: View employees
hr: Prikaži zaposlenike

en: View events
hr: Pogledaj događaje

en: View in Calendar
hr: Prikaži u Kalendaru

en: View in Package
hr: Pogledajte više paketa

en: View invoice
hr: Pogledaj fakturu

en: View less packages
hr: Prikaži manje paketa

en: View message
hr: Prikaži poruku

en: View more
hr: Prikaži više

en: View more packages
hr: Pogledajte više paketa

en: View packages
hr: Pogledaj pakete

en: View pricing for
hr: Pogledajte cijene za

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Visible at
hr: Vidljivo

en: WP Mail
hr: WP pošta

en: Waiting
hr: Čekanje

en: Waiting button background color
hr: Boja pozadine gumba za čekanje

en: Waiting button text color
hr: Boja teksta gumba za čekanje

en: Waiting for payment
hr: Čeka se isplata

en: Waiting list
hr: Lista čekanja

en: Waiting list availability
hr: Dostupnost na listi čekanja

en: Waiting list background
hr: Pozadina liste čekanja

en: Waiting list capacity
hr: Kapacitet liste čekanja

en: Waiting list capacity must be at least 1
hr: Kapacitet liste čekanja mora biti najmanje 1

en: Waiting list confirmation
hr: Potvrda liste čekanja

en: Waiting list is empty
hr: Lista čekanja je prazna

en: Waiting list text
hr: Tekst liste čekanja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Watch on YouTube
hr: Gledaj na YouTubeu

en: We'll notify you if a spot opens up.
hr: Obavijestit ćemo vas ako se otvori mjesto.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
hr: Obavijestit ćemo vas ako se mjesto otvori i vaša rezervacija bude odobrena.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
hr: Pripremili smo .csv datoteku s kupcima koji nisu uvezeni. Nakon što riješite probleme, možete pokušati ponovo.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
hr: Nismo uspjeli otkazati vašu rezervaciju. Za pomoć pri otkazivanju ove rezervacije obratite se administratoru.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
hr: Nismo mogli obraditi vašu rezervaciju i ona je odbijena. Obratite se administratoru ako vam je potrebna pomoć ili želite ponovno pokušati rezervirati.

en: Web
hr: mreža

en: Webhook
hr: WebHook

en: Webhooks
hr: Webkuke

en: Webhooks setup
hr: Postavljanje webhookova

en: Website
hr: Web stranica

en: Wed
hr: Srijeda

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Week
hr: Tjedan

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Weeks
hr: Tjedna

en: Welcome Back
hr: Natrag

en: Welcome back
hr: Dobrodošao natrag

en: Welcome to Amelia!
hr: Dobrodošli u Ameliju!

en: What's New
hr: Stvori Nove

en: WhatsApp Not Connected
hr: WhatsApp nije povezan

en: WhatsApp auto-reply message
hr: WhatsApp poruka automatskog odgovora

en: WhatsApp business account ID
hr: ID poslovnog računa WhatsApp

en: WhatsApp history
hr: Povijest WhatsAppa

en: WhatsApp settings
hr: Postavke WhatsAppa

en: WhatsApp setup
hr: Postavljanje WhatsAppa

en: WhatsApp webhook callback URL
hr: URL za povratni poziv WhatsApp webhook

en: WhatsApp webhook verify token
hr: Token za potvrdu WhatsApp webhook

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
hr: Kada je onemogućen, zaposlenik odabran tijekom prve rezervacije koristit će se za ovu uslugu tijekom cijelog paketa.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
hr: Kada je omogućeno, svi entiteti (usluge, zaposlenici, lokacije, paketi i oznake) učitavaju se čim se stranica otvori, umjesto da se dinamički učitavaju putem AJAX-a.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
hr: Kada je omogućeno, korisnici će dobiti pozivnicu za Google kalendar za događaj.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
hr: Kada je omogućeno, korisnici će vidjeti sve sudionike navedene u njihovom događaju Google kalendara.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
hr: Kada je omogućeno, podsjetnici se neće slati ako je rezervacija izvršena unutar odabranog vremena prije termina ili događaja.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
hr: Kada je omogućeno, ukupan broj sastanaka dijeli se u cijelom paketu umjesto da se postavlja po usluzi.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
hr: Kada je omogućeno, potvrdni okvir "Pretplati se" bit će odabran prema zadanim postavkama. Kupci ga mogu ručno poništiti ako se ne žele pridružiti vašoj Mailchimp listi.

en: When recurring dates are unavailable
hr: Kada ponavljajući datumi nisu dostupni

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
hr: Kada je ova opcija deaktivirana, rezervacija će biti <br/> određena na temelju zadanog koraka vremenskog slota

en: Whole amount
hr: Cijeli iznos

en: Without expiration
hr: Bez isteka

en: WooCommerce Order Id
hr: ID narudžbe WooCommerce

en: WooCommerce Product
hr: WooCommerce proizvod

en: WooCommerce Service
hr: Usluga WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
hr: WooCommerce stranica zahvale

en: WooCommerce payment link
hr: WooCommerce link za plaćanje

en: Woo Order Id
hr: Woo ID narudžbe

en: WordPress User
hr: Korisnik WordPressa

en: WordPress user
hr: Korisnik WordPressa

en: Work Hours
hr: Radni sati

en: Work hours
hr: Radno vrijeme

en: Work hours setup
hr: Postavljanje radnog vremena

en: Working Hours
hr: Radni sati

en: Working hours
hr: Radno vrijeme

en: Wrong address?
hr: Pogrešna adresa?

en: Year
hr: Godina

en: Yearly
hr: Godišnje

en: Years
hr: Godina

en: Yes
hr: Da

en: Yoga
hr: Joga

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
hr: Mijenjate postavke koje su individualno konfigurirane za zaposlenike. Želite li primijeniti ove promjene na sve zaposlenike?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
hr: Uređujete događaj koji se ponavlja. Primijenite promjene samo na ovaj ili na ovaj i sve buduće događaje? Napomena: Ulaznice za događaje sa sudionicima neće biti ažurirane.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
hr: Trenutno ste povezani s Google kalendarom od strane administratora. Poništavanje veze Google kalendara nije dostupno.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
hr: Trenutno ste povezani s Outlook kalendarom putem administratora. Nadjačavanje veze s Outlook kalendarom nije dostupno.

en: You are on the waiting list with position
hr: Nalazite se na listi čekanja sa pozicijom

en: You are the only provider for this service
hr: Vi ste jedini pružatelj ove usluge

en: You are the only provider on
hr: Vi ste jedini pružatelj usluga

en: You are using a form that will be outdated soon!
hr: Koristite obrazac koji će uskoro biti zastario!

en: You can also cancel and delete its future events.
hr: Također možete otkazati i izbrisati njegove buduće događaje.

en: You can also cancel its future events.
hr: Također možete otkazati njegove buduće događaje.

en: You can also clear all filters to view all services.
hr: Također možete izbrisati sve filtre da biste vidjeli sve usluge.

en: You can also delete its future events.
hr: Također možete izbrisati njegove buduće događaje.

en: You can also open its future events.
hr: Također možete otvoriti njegove buduće događaje.

en: You can edit or delete each appointment
hr: Svaki termin možete urediti ili izbrisati

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
hr: Ispod možete pronaći termine koje ste odabrali za rezervaciju. Ako želite rezervirati više, kliknite gumb ispod.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
hr: Možete uvesti sljedeće stupce: Ime, Prezime, E-pošta, Telefon, Spol, Rođendan, Napomena.

en: You can use this coupon for next booking:
hr: Ovaj kupon možete iskoristiti za sljedeću rezervaciju:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
hr: Ovu opciju možete koristiti za izvoz sudionika u CSV datoteku<br/> za odabrani događaj.

en: You don't have any appointments
hr: Nemate nikakvih sastanaka

en: You don't have any custom fields here yet...
hr: Ovdje još nemate nijedno prilagođeno polje...

en: You don't have any events
hr: Nemate nikakvih događaja

en: You don't have any packages
hr: Nemate nikakve pakete

en: You have already booked this appointment
hr: Već ste rezervirali ovaj termin

en: You have already booked this event
hr: Već ste rezervirali ovaj događaj

en: You have appointments for
hr: Imate termine za

en: You have appointments for this service
hr: Imate termine za ovu uslugu

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
hr: Onemogućili ste sve dostupne načine plaćanja. Umjesto toga koristit će se zadani način plaćanja iz općih postavki.

en: You have entered an incorrect email.
hr: Unesli ste netočnu e-poštu.

en: You have entered an incorrect password.
hr: Unesli ste pogrešnu lozinku.

en: You have reached maximum number of registered domains
hr: Dosegli ste maksimalan broj registriranih domena

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
hr: Uspješno ste odbili ovaj zahtjev za rezervaciju. Status je ažuriran u sustavu.

en: You will be redirected to the payment checkout.
hr: Bit ćete preusmjereni na blagajnu plaćanja.

en: Your API key
hr: Vaš API ključ

en: Your ID must include at least one letter
hr: Vaš ID mora sadržavati barem jedno slovo

en: Your Information
hr: Vaše informacije

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your balance has been recharged.
hr: Vaš saldo je napunjen.

en: Your booking has been canceled.
hr: Vaša rezervacija je otkazana.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
hr: Vaša rezervacija je uspješno otkazana. Ako imate bilo kakvih pitanja ili želite promijeniti termin, obratite se administratoru.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
hr: Vaša je rezervacija uspješno dovršena i odobrena. Spremni ste i možete očekivati ​​da će sve proći glatko.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
hr: Vaša je rezervacija odobrena, ali je došlo do problema s dovršetkom postupka. Obratite se administratoru kako biste bili sigurni da je sve ispravno zabilježeno.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
hr: Vaša je rezervacija uspješno obrađena, ali nije mogla biti odobrena. Molimo kontaktirajte administratora ako vam je potrebna pomoć.

en: Your card's expiration date is incomplete
hr: Datum isteka vaše kartice nije potpun

en: Your card's expiration year is in the past
hr: Godina isteka vaše kartice je u prošlosti

en: Your card's security code is incomplete
hr: Sigurnosni kod vaše kartice nije potpun

en: Your card number is incomplete
hr: Broj vaše kartice je nepotpun

en: Your card number is invalid
hr: Broj vaše kartice je nevažeći

en: Your current changes will be lost.
hr: Vaše trenutne promjene bit će izgubljene.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
hr: Vaši će podaci biti spremljeni prije preusmjeravanja na drugi obrazac.

en: Your information
hr: Vaše informacije

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
hr: Vaša lozinka je uspješno poništena

en: Your password has been reset successfully.
hr: Vaša lozinka je uspješno resetirana.

en: Your postal code is incomplete
hr: Vaš poštanski broj je nepotpun

en: Zoom
hr: Uvećanje

en: Zoom Join Link (Participants)
hr: Zoom Link za pridruživanje (Sudionici)

en: Zoom Link
hr: Veza za zumiranje

en: Zoom Links
hr: Povećaj veze

en: Zoom Start Link (Host)
hr: Povećajte početnu vezu (domaćin)

en: Zoom User
hr: Zoom Korisnik

en: Zoom WP hooks
hr: Zoom WP kuke

en: Zoom join meeting (participants) link
hr: Veza za pridruživanje sastanku putem Zooma (sudionici)

en: Zoom link
hr: Veza za Zoom

en: Zoom setup
hr: Postavljanje zumiranja

en: Zoom start meeting (hosts) link
hr: Veza za početak sastanka na Zoomu (domaćini)

en: Zoom user
hr: Korisnik Zooma

en: (+ Woo Tax)
hr: (+ Porez na Woo)

en: (Paying now)
hr: (Plaćanje sada)

en:  (Incl. Tax)
hr:  (s porezom)

en: and
hr: i

en: application ID, client ID and client secret
hr: ID aplikacije, ID klijenta i tajna klijenta

en: application (client) ID and secret
hr: ID aplikacije (klijenta) i tajni kod

en: appointment is required to be booked now.
hr: termin je potrebno rezervirati odmah.

en: appointment slots left to be booked
hr: preostalih mjesta za termine za rezervaciju

en: appointments are required to be booked now.
hr: termine je potrebno rezervirati odmah.

en: at
hr: u

en: at {time}
hr: U {time}

en: book appointments before the deal expires!
hr: Imate termine za ovu uslugu

en: day
hr: dan

en: days
hr: dana

en: employee
hr: zaposlenik

en: employees
hr: zaposlenici

en: employees.
hr: zaposlenici.

en: example@mail.com
hr: primjer@mail.com

en: filled
hr: ispunjena

en: from
hr: od

en: iCloud App-specific Password
hr: Lozinka specifična za iCloud aplikaciju

en: iCloud Email Address
hr: Email adresa

en: iCloud app-specific password
hr: Lozinka specifična za iCloud aplikaciju

en: iCloud email address
hr: iCloud adresa e-pošte

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
hr: iCloud adresa e-pošte i lozinka specifična za iCloud aplikaciju

en: includes
hr: uključuje

en: includes:
hr: uključuje:

en: locations
hr: lokacije

en: mandatory notice
hr: obavezna obavijest

en: month
hr: mjesec

en: months
hr: mjeseci

en: of
hr: od

en: on
hr: uklj

en: out of
hr: od

en: people
hr: ljudi

en: people waiting
hr: ljudi koji čekaju

en: person
hr: osoba

en: person waiting
hr: osoba koja čeka

en: placeholder
hr: rezerviranog mjesta

en: plain
hr: običan

en: reCAPTCHA Type
hr: Vrsta reCAPTCHA

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
hr: reCAPTCHA izazov je istekao. Pokušajte ponovno.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
hr: Konfiguracija reCAPTCHA-e nije važeća.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
hr: reCAPTCHA se nije mogao učitati.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
hr: reCAPTCHA na panelu kupaca

en: reCAPTCHA on Employee Panel
hr: reCAPTCHA na panelu zaposlenika

en: reCAPTCHA setup
hr: Postavljanje reCAPTCHA-e

en: reCAPTCHA validation failed.
hr: reCAPTCHA validacija nije uspjela.

en: results
hr: rezultati

en: service
hr: usluga

en: services
hr: usluge

en: settings
hr: postavke

en: slot left
hr: mjesto lijevo

en: slots left
hr: mjesta ostala

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
hr: mjesta koja ste odabrali su zauzeta. Umjesto toga smo vam ponudili najbliže termine.

en: spot left
hr: mjesto lijevo

en: spots left
hr: mjesta ostala

en: text
hr: tekst

en: ticket left
hr: Naziv ulaznice

en: tickets left
hr: mjesta ostala

en: to
hr: do

en: try different email
hr: Unesite email

en: until
hr: do

en: week
hr: tjedan

en: weeks
hr: tjedana

en: {booked}/{total} Booked
hr: {booked}/{total}Rezervirano

en: {count} Appointment | {count} Appointments
hr: {count}Imenovanje | I {count} menovanja

en: {count} Assigned
hr: {count}Dodijeljeno

en: {count} Attendee | {count} Attendees
hr: {count}Sudionik | Sudionici {count}

en: {count} Day | {count} Days
hr: {count}Dan | {count} Dani

en: {count} Employees
hr: {count}Zaposlenici

en: {count} Extras
hr: {count}Dodaci

en: {count} Month | {count} Months
hr: {count}mjesec | {count} mjeseci

en: {count} Selected
hr: {count}Odabrano

en: {count} Service | {count} Services
hr: {count}Usluge | U {count} sluge

en: {count} Spots
hr: {count}Mjesta

en: {count} Total
hr: {count}Ukupno

en: {count} Week | {count} Weeks
hr: {count}tjedan | t {count} jedni

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
hr: {count}sastanak je izbrisan. | {count} sastanci su izbrisani.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
hr: {count}sastanak nije izbrisan. | {count} sastanci nisu izbrisani.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
hr: {count}kupon je izbrisan. | {count} kuponi su izbrisani.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
hr: {count}kupon nije izbrisan. | {count} kuponi nisu izbrisani.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
hr: {count}Klijent nije mogao biti izbrisan zbog budućih rezervacija. | {count} kupci nisu mogli biti izbrisani zbog budućih rezervacija.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
hr: {count}kupac izbrisan. | {count} kupci izbrisani.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
hr: {count}kupci nisu uvezeni zbog nedostatka imena, prezimena, nevažeće e-pošte, telefonskog broja ili kombinacije ovih razloga.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
hr: {count}korisnici s istom adresom e-pošte već postoje na vašem popisu kupaca. Ako odlučite prebrisati te zapise, neki od njihovih trenutnih podataka bit će zamijenjeni novim informacijama.

en: {count} day | {count} days
hr: {count}dan | {count} dani

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
hr: {count}zaposlenik je izbrisan. | {count} zaposlenici su izbrisani.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
hr: {count}Zaposlenik nije izbrisan zbog budućih rezervacija.{count} Zaposlenici nisu izbrisani zbog budućih rezervacija.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
hr: {count}rezervacija događaja je izbrisana. | rezervacije {count} događaja su izbrisane.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
hr: {count}rezervacija događaja nije izbrisana. | rezervacije {count} događaja nisu izbrisane.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
hr: {count}događaj je izbrisan. | {count} događaji su izbrisani.

en: {count} event | {count} events
hr: {count}događaj | {count} događaji

en: {count} hour | {count} hours
hr: {count}sat | {count} sati

en: {count} item selected | {count} items selected
hr: {count}odabrana stavka | odab {count} rane stavke

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
hr: {count}lokacija je izbrisana. | {count} lokacije su izbrisane.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
hr: {count}lokacija nije izbrisana zbog budućih rezervacija.{count} Lokacije nisu izbrisane zbog budućih rezervacija.

en: {count} minute | {count} minutes
hr: {count}minuta | {count} minuta

en: {count} month | {count} months
hr: {count}mjesec | {count} mjeseci

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
hr: {count}rezervacija paketa je izbrisana. | rezervacije {count} paketa su izbrisane.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
hr: {count}rezervacija paketa nije izbrisana. | rezervacije {count} paketa nisu izbrisane.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
hr: {count}paket je izbrisan. | {count} paketi su izbrisani.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
hr: {count}Paket nije izbrisan zbog budućih rezervacija.{count} Paketi nisu izbrisani zbog budućih rezervacija.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
hr: {count}resurs je izbrisan. | {count} resursi su izbrisani.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
hr: {count}resurs nije izbrisan. | {count} resursi nisu izbrisani.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
hr: {count}usluga je izbrisana. | {count} usluge su izbrisane.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
hr: {count}usluga nije izbrisana. | {count} usluge nisu izbrisane.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
hr: {count}porez je izbrisan. | {count} porezi su izbrisani.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
hr: {count}porez nije izbrisan. | {count} porezi nisu izbrisani.

en: {count} week | {count} weeks
hr: {count}tjedan | t {count} jedni

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
hr: {count}x Sastanak | {count} x Sastanci

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
hr: {successfulImports}od {totalRows} kupaca su uvezeni na vašu listu kupaca.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
hr: 'Datum i vrijeme rezervacije' postavit će ograničenje na temelju datuma kreiranja rezervacije, bez obzira na datum i vrijeme događaja.<br> 'Datum i vrijeme početka događaja' će ga postaviti na temelju datuma i vremena početka događaja.
